Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos ginekologai -/ės

Gimdziau pirma syki, todel is tos baimes nieko nesugebejau atsakyti i tokius zodzius kaip: "Privaziavo cia gimdyviu per mano pamaina", "Ko tu cia sauki?", "o as maniau vaikas toks pat verksnys bus kaip ir motyna".. ir t.t. Ir cia pralaukius daugiau nei pusvalandi konsultacijos, kai saremiai jau buvo kas 3 min. Dar turejo drasos man sakyti ko as taip anksti atvaziavau, o apziurejus paaiskejo kad jau neuzilgo gimdysiu. Viskas nebutu taip baisiai jei vien tik grubumas, bet ir savo pareigas gydytoja atlieka svelniai sakant "nesaziningai". Kaip rezultatas 3laipsnio plysymai, kuriu net nepastebejo iskarto ir kruva izeidzianciu zodziu. Galima butu ir patiketi kad tie plysymai buvo neisvengiami, bet toks elgesys vercia stipriai tuom abejoti. Zodziu patariu visoms gimdyvems vien tik pamacius pavarde- Romoslauskiene, iskarto prasyti kad pakeistu gydytoja.
Atsakyti
siaubas doh.gif kad dar tokiu gydytoju atsiranda
Atsakyti
Kosmaras kazkoks.Jums reiketu kreiptis i ligonines valdzia.
Atsakyti
aciu labai,zinosiu,kad reikia begti nuo tokios... blink.gif o jus kreipkites i ligonines valdzia,kad ja pamokyti. as dar ir nuejusi i vakaru ekspreso astovus papasakociau ir paprasyciau,kad parasytu aie ja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamyte.Linute: 07 rugsėjo 2009 - 09:22
Kažkaip įtartinai tokio pačio teksto skundas atsirado ir skundai.lt portale.

Gal reikėjo iškarto kreiptis į ligoninės valdžios atstovus, o ne pilti purvais plačioje erdvėje?
Atsakyti
cia seis laikais dar tokiu gyd buna? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kucka @ 2009 09 07, 17:09)
Kažkaip įtartinai tokio pačio teksto skundas atsirado ir skundai.lt portale.

Gal reikėjo iškarto kreiptis į ligoninės valdžios atstovus, o ne pilti purvais plačioje erdvėje?

linkiu sekmes jums niekada nesijausti taip,kaip si gimdyve smile.gif o jei kartais tektu,manau jus irgi visais imanomais kanalais stengtumetes ispeti kitas mamas,kurios vazuoja pasitikti savo dziaugsmo..ir ispeti kad kosmaro galima isvengti-atsisakant tokios gydytojos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kucka @ 2009 09 07, 17:09)
Kažkaip įtartinai tokio pačio teksto skundas atsirado ir skundai.lt portale.

Gal reikėjo iškarto kreiptis į ligoninės valdžios atstovus, o ne pilti purvais plačioje erdvėje?


Nieko cia itartino, parasiau ir ten, ir ten. Tiesiog kad perspeti. Ir nemanau kad valdzia kazka keistu, jau pakankamai atveju panasiu buvo su ja, tik nervus sau gadinti (jeigu stebit komentarus skunduose ne vienai man taip nepasiseke).
Atsakyti
oho mergyt laikykis, bet ir sunku patiket kad tokiu dar like yra..... doh.gif Tavo vietoj duociau i teisma tokia ragana, reik biski pravalyt ligonines nuo visokiu apsileideliu... blink.gif
Atsakyti
totalussaves ir savo darbo bei pareigu negerbimas unsure.gif fui,tokie sundaktariai unsure.gif schmoll.gif
Atsakyti
Buvau susidūrusi su šia gydytoja,tik ne per gimdymą ačiū dievui,tikrai ne iš maloniųjų doh.gif
Atsakyti
Siaubas kazkoks, isviso izoliuoti nuo zmoniu reiketu tokias zmogystas blink.gif
Atsakyti