Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio viduriai

norejau paklausti, kaip jusu vaikuciai daznai tustinasi. mano mergyte 3.5 menesio kazkaip po skiepo sustreikavo ir tustinasi kas 2 - 3 diena, nors anksciau tai darydavo kiekviena diena , o kartais net reikia paskatinti su zvakute. nesuprantu kas atsitiko. ar cia jau mano pienuko truksta ar kas. nors ji palyginus rami,pilvukas nekietas. prasau patarkit 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(in_ewa @ 2009 09 08, 12:12)
norejau paklausti, kaip jusu vaikuciai daznai tustinasi. mano mergyte 3.5 menesio kazkaip po skiepo sustreikavo ir tustinasi kas 2 - 3 diena, nors anksciau tai darydavo kiekviena diena , o kartais net reikia paskatinti su zvakute. nesuprantu kas atsitiko. ar cia jau mano pienuko truksta ar kas. nors ji palyginus rami,pilvukas nekietas. prasau patarkit  4u.gif  4u.gif

mums buvo dar blogiau,tustinosi vos ne kas 9 dienos,bet mums gydytoja sake kad normalu,nes maitinau pati ir sunelio organizmas labai gerai pasisavino piena
Atsakyti
o mano sunelis turi kita problema,tustinasi labai daznai,i diena po 4-6 kartus,nespeju i vonia begioti verysad.gif verysad.gif verysad.gif ..ir taip pastaruosius 2 menesius verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukas66666 @ 2009 09 08, 13:33)
mums buvo dar blogiau,tustinosi vos ne kas 9 dienos,bet mums gydytoja sake kad normalu,nes maitinau pati ir sunelio organizmas labai gerai pasisavino piena

as ir pati maitinu.o jusu sunelis nebudavo irzlus?as tai tiek laiko neatlakau ir ikisu zvakute, jei ji nedaro kakuti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(in_ewa @ 2009 09 08, 12:40)
as ir pati maitinu.o jusu sunelis nebudavo irzlus?as tai tiek laiko neatlakau ir ikisu zvakute, jei ji nedaro kakuti. blush2.gif

as turbut tik pora kartu islaukiau,o siaip irgi negaliu ziuret kaip vaikas sitiek laiko nekakoja.jis budavo irzlus tik tada kai jau noredavo kakot.o tada jau zviegdavo nesavu balsu,nes ten tiek buvo prisikaupe,kad sunkiai tustinosi.stengiausi duoti jogurtuko su slyvom kuo daugiau
Atsakyti
o tai keliu menesiu jusiskis kad jau duodat jogurta? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(in_ewa @ 2009 09 08, 16:39)
o tai keliu menesiu jusiskis kad jau duodat jogurta?  rolleyes.gif

na tuo metu buvo jam sesi menesiai.atsiklausiau gydytojos ir ji leido duoti naturalaus jogurto su slyvom.bet aisku duodavau vos pora sauksteliu per pora dienu ir padejo.siaip sitos problemos prasidejo nuo trecio menesio,bet sesta menesi buvo daugiausia problemu.kol buvo visai mazutis,tai pati slyvas valgiau kilogramais,galvojom kad per mano piena problemu turim doh.gif
Atsakyti
kazkoks kosmaras. vat nzn ka man dabar daryt. juk liosuojanciu neduosi lotuliukas.gif eisim ketvirtadieni pas gydytoja, ziuresim ka sakys
g.gif
Atsakyti
QUOTE(in_ewa @ 2009 09 08, 17:06)
kazkoks kosmaras. vat nzn ka man dabar daryt. juk liosuojanciu neduosi  lotuliukas.gif  eisim ketvirtadieni pas gydytoja, ziuresim ka sakys
g.gif

as irgi ejau is proto,nes kai nesitustino tai budavo toks visai geras vaikas biggrin.gif bet jau kaip pradeda tustintis tai rekdavo,spiekdavo,nezinojau ka daryt.ir klizmutes dariau,ir masazavau.tiek rekdavo kad visas slapias budavo ir uzmigdavo bekukciodamas.bet kazkaip po biski viskas susitvarke.dabar jam 9 menesiai ir jau tokiu problemu nera,nors dar kartais pakieteja viduriai,bet tustinasi beveik kasdien arba jau kas antra diena tai tikrai
Atsakyti
QUOTE(renaciukas66666 @ 2009 09 08, 17:25)
as irgi ejau is proto,nes kai nesitustino tai budavo toks visai geras vaikas biggrin.gif bet jau kaip pradeda tustintis tai rekdavo,spiekdavo,nezinojau ka daryt.ir klizmutes dariau,ir masazavau.tiek rekdavo kad visas slapias budavo ir uzmigdavo bekukciodamas.bet kazkaip po biski viskas susitvarke.dabar jam 9 menesiai ir jau tokiu problemu nera,nors dar kartais pakieteja viduriai,bet tustinasi beveik kasdien arba jau kas antra diena tai tikrai


MAn ir su vienu ir su kitu vaiku buvo tas pat apie 3-4 men., bet kadangi maitinau pati, tai tik daugiau skysčių stengiausi gerti. Per mėnesį kažkur susitvarkė pats.
Atsakyti
O ka daryti kai mano nesitustina jau ryt bus visa svaite, labai neramu ir sakiau ryt bandysiu zvakute deti gal kiek sujudins unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuse @ 2009 09 08, 19:51)
O ka daryti kai mano nesitustina jau ryt bus visa svaite, labai neramu ir sakiau ryt bandysiu zvakute deti gal kiek sujudins unsure.gif


pas mane ta pati problemele buvo. gydytojas sake duoti svieziai spaustu apelsino sulciu 50mil su rudu cukrumi pasaldintu. kiekviena diena po valgio valandai praejus ir duoti daug skysciu gerti! tai man patare kai mano zuikuciu buvo 2men. dabar jau 3menesiai ir mes kiekviena miela dienele isgeriame svieziai spaustu apelsinu sulciu. pasikakojame kiekviena diena geltona @bulviu koses tirstumo kakute. tiesa mes uk gyvename.turiu omeny gydytojas ne lietuvis
Papildyta:
QUOTE(Danuse @ 2009 09 08, 19:51)
O ka daryti kai mano nesitustina jau ryt bus visa svaite, labai neramu ir sakiau ryt bandysiu zvakute deti gal kiek sujudins unsure.gif


ps: jei vaikutis nesitustina 2 dienas -reikia butinai kreiptis pas gydytoja. butinai!
Atsakyti