Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ir alkoholis

Ką manote apie paauglius, kurie vartoja alkoholį? Manau, ši problema - aktuali. Kaip mamos reaguojate, kai jūsų vaikas sugrįžta girtas?
Atsakyti
Siaip manau jaunimui reikia pabandyt visko, kitaip ir but negali doh.gif bet jokiu budu negalima leist, kad alkoholis butu lengvai pasiekiamas, negalima ziuret pro pirstus i paaugliu isgerinejima schmoll.gif
Pvz. mano namuose kildavo audra, kai grizdavau namo girta(uzteko ir poros kartu blush2.gif ), o po to kiek tevai primindavo, gedino doh.gif esu jiems labai dekinga, nes isugde tam tikra saiko jausma- zinojau, kiek isgert, kad normaliai grizciau namo ir pasirodyciau tevams "normali" mirksiukas.gif dabar, kai esu jau suauges zmogus, prie tevu negeriu niekada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 09 08, 22:32)
Siaip manau jaunimui reikia pabandyt visko, kitaip ir but negali doh.gif bet jokiu budu negalima leist, kad alkoholis butu lengvai pasiekiamas, negalima ziuret pro pirstus i paaugliu isgerinejima schmoll.gif
Pvz. mano namuose kildavo audra, kai grizdavau namo girta(uzteko ir poros kartu blush2.gif ), o po to kiek tevai primindavo, gedino doh.gif esu jiems labai dekinga, nes isugde tam tikra saiko jausma- zinojau, kiek isgert, kad normaliai grizciau namo ir pasirodyciau tevams "normali"  mirksiukas.gif dabar, kai esu jau suauges zmogus, prie tevu negeriu niekada ax.gif

o kodel jauciate diskomforta?,as nematau problemos isgerti taure ,dvi prie tevu,aisku nenusitasyti iki nukritimo,bet butent prie tevu jausti diskomforta geriant alkoholi,cia kazkokia jau psihologine beda...as su mama dviese galiu kavineje taure ar daugiau sampano isgerti,nematau tame problemos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 09 09, 18:53)
o kodel jauciate diskomforta?,as nematau problemos isgerti taure ,dvi prie tevu,aisku nenusitasyti iki nukritimo,bet butent prie tevu jausti diskomforta geriant alkoholi,cia kazkokia jau psihologine beda...as su mama dviese galiu kavineje taure ar daugiau sampano isgerti,nematau tame problemos schmoll.gif



sutinku,neturėtų būt taiop manau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2009 09 09, 18:55)
sutinku,neturėtų būt taiop manau  mirksiukas.gif


Galbut tikrai kazkas ne taip su auklejimu ax.gif bet taip jau yra... Matyt mama laikesi nuomones, jog jeigu kartu isgersim, tai jau pradesiu manyt, kad alkoholi vartot yra leistina ir tt. Toks rezimas iki siol-"su vaikais negeriama"...
Bet vistiek, argi ne klaiku, kai kokiose nors seimos sventese tevai patys ipila savo vaikams-paaugliams, nekontroliuja ju, taip patys skatinami isgerinejima? Jokiu budu nemanau, kad tokie butinai nusigeria ar pan, bet mano manymu, kontrole ir distancija turi buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 09 09, 20:03)
Bet vistiek, argi ne klaiku, kai kokiose nors seimos sventese tevai patys ipila savo vaikams-paaugliams, nekontroliuja ju, taip patys skatinami isgerinejima?

Ne, ne klaiku.
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 09 08, 22:32)
Siaip manau jaunimui reikia pabandyt visko, kitaip ir but negali doh.gif bet jokiu budu negalima leist, kad alkoholis butu lengvai pasiekiamas, negalima ziuret pro pirstus i paaugliu isgerinejima schmoll.gif
Pvz. mano namuose kildavo audra, kai grizdavau namo girta(uzteko ir poros kartu blush2.gif ), o po to kiek tevai primindavo, gedino doh.gif esu jiems labai dekinga, nes isugde tam tikra saiko jausma- zinojau, kiek isgert, kad normaliai grizciau namo ir pasirodyciau tevams "normali"  mirksiukas.gif dabar, kai esu jau suauges zmogus, prie tevu negeriu niekada ax.gif

keista,as su tevais mielai isgeriu pora tauriu vyno/alaus.tetis leisdavo vyno ir paauglystej prie bendro stalo.o siaip dauguma paaugliu nors karta pasigeria.nesvarbu kokie bebutu istatymai,papraso kokio chroniuko prie parduotuves ir tiek schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 09 09, 20:03)
Galbut tikrai kazkas ne taip su auklejimu ax.gif bet taip jau yra... Matyt mama laikesi nuomones, jog jeigu kartu isgersim, tai jau pradesiu manyt, kad alkoholi vartot yra leistina ir tt. Toks rezimas iki siol-"su vaikais negeriama"...
Bet vistiek, argi ne klaiku, kai kokiose nors seimos sventese tevai patys ipila savo vaikams-paaugliams, nekontroliuja ju, taip patys skatinami isgerinejima? Jokiu budu nemanau, kad tokie butinai nusigeria ar pan, bet mano manymu, kontrole ir distancija turi buti g.gif

va butent, vaikasm, paaugliams, bet jei esi pilnamete, tai kodel gi ne?mes su mama mielai isgeriam sapmpano, prisijungia ir dar vyresne sesuo uz mane rolleyes.gif
Atsakyti
as tai manau,kad jei vaikas nepilnametis tai ir nebutina siulyti isgert,paaugs pats supras kas ir kaip.Mes tai savo dukrai niekad neleidziame jokiu gerimu jai tik 14m.bet turiu drauge kuri savo dukrai jau nuo 14m.pildavo sampano,alaus ,vyno-aisku ne po daug,dabar jai 19m.,bet ji neprasigere,neaisku kaip bus toliau.Turim maisto prekiu parduotuve,tai esu grieztai pasakius pardavejoms,kad nepardavinetu alkoholio ir cigareciu nepilnameciams,nes man tai tikrai manau yra nusikaltimas,bet parduotuve ne viena pas mus,yra tokia parduotuve kuri parduoda vaikams nuo 12m.ir dar pataria kokteilius pirkt stipresnius-esu labai pasipiktinus.Kol bus tokios parduotuves ir zmoniu "geruciu"kurie perka nepilnameciams tikrai problemu bus.Mano pacios dukra ir buvo viena kart(kaip ji tai sako)ten nusipirkusi mix-o,pasakojo,kad net nepaklause kiek jai metu ir pardave,kiek tai musu "skruzdelytei"reikejo ji ir pasigere,poto buvo labai geda pries mus,jai buvo labai bloga -tai pazadejo daugiau negert.Aisku .kas ten zino kaip bus toliau,bet bent jau zino kad nuo gerimo gera niekad nebus drinks_cheers.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2009 09 10, 13:41)
keista,as su tevais mielai isgeriu pora tauriu vyno/alaus.tetis leisdavo vyno ir paauglystej prie bendro stalo.o siaip dauguma paaugliu nors karta pasigeria.nesvarbu kokie bebutu istatymai,papraso kokio chroniuko prie parduotuves ir tiek schmoll.gif


Tai dar nereiskia, kad negeriu visai ax.gif juk bunu kompanijose, aisku ten isgeriu, taip buvo ir paauglystej, kaip ir visi, isgerinedavau, kai reikejo mirksiukas.gif ir nemanau, kad tevai to nezinojo ax.gif tesiog nenorejo matyt to namuose
Atsakyti
baisu kai paaugliai pasigeria.
Atsakyti
QUOTE(Šąńźšóņźą @ 2009 09 11, 12:37)
baisu kai paaugliai pasigeria.

poster_offtopic.gif kas nutiko jusu klaviaturai registruojantis?tiesiog smalsu 4u.gif
Atsakyti