Įkraunama...
Įkraunama...

Plėvelė ant lango rėmo-kuo nuvalyti

Turiu problemėlę - nuo plastikinių langų rėmų laiku nebuvo nuimta plėvelė, ir dabar ji taip prilipus, kad jos neįmanoma nuplėšti, lieka klijų pėdsakai.
Gal žinote, kokia chemija juos nuėstų bet nepažeistų pačio lango rėmo? Arba gal kokia nors įmonė teiktų tokią valymo paslaugą?

Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
kankinausi ir aš su šia problema valandų valandas, (valiau diiiiiidelias lauko duris ) su kempinlę ir vandeniu, be nagų ir pirštų likau schmoll.gif bet kova prieš klijus laimėjau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2009 09 15, 16:21)
kankinausi ir aš su šia problema valandų valandas, (valiau diiiiiidelias lauko duris ) su kempinlę ir vandeniu, be nagų ir pirštų likau  schmoll.gif  bet kova prieš klijus laimėjau  thumbup.gif

jokiu cheminiu priemoniu neneudojai? tik vanduo ir kempine?
man du dideli lanagai nusimato plius balkonas doh.gif
Atsakyti
ka tik pats toki darba atlikau, puikiausiai tinka Cifas ir siurksti kempinele ir truputis pastangu
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Bandysiu paplušėt smile.gif
Atsakyti
mes irgi iš pat pradžių patingėjom nusilupti gražiai tą plėvelę, o kai po to po dviejų metų "priskretimo" lupom visi langų rėmai plėmuoti ir lipnūs buvo, labai pagelbėjo vaitspiritas.
Beja, šiurščiomis kempinėmis susibraižo ir pats rėmas, taigi paprastas minkštas skudurėlis, gerai suvilgytas vaitspiritu ( patartina naudoti gumines pirštines), pridedi, palaikai šiektiek ir nusivalo kuo puikiausiai, tik vat laiko šitam reikalui reikia. Tik tiek,kad užtrukau ilgai, bet likau su nagais ir nesubraižytais, švariais langų rėmais smile.gif
Atsakyti
istiko ir mus ta beda(nors ir labai aiskiai buvo parasyta, kad nuplesti plevele vos suinstaliavus langus), bet mes nusprendem palaukt, kol lauko apdaila bus baigta...taigi taip praejo visa vasara ir ta plevele prikepe, ypac pietu ir vakaru pusej verysad.gif
nusprendem palikt ja tokia per ziema, tai laikui begant po truputi krasciukai luposi... prieinam, paplesom tuos krasciukus ir taip istisus 3 metus rolleyes.gif
niekam nepatarciau tokio vargo-geriau jau laikytis instrukciju mirksiukas.gif
Atsakyti
Man Cif yra didelis pagalbininkas namuose thumbup.gif klijus tikrai nuvalysit su juo
Atsakyti
Nuo lengvai subraizomo pavirsiaus lipnias pleveles sako gerai nuvalo karsta FENO srove g.gif Mums taip patare automobiliu servise dirbantys meistrai, kadangi, kai isigijome masina, ji buvo apklijuota visokiais lipdukais. Tiesa, pati nebandziau, juos nuvale tie patys meistrai... gal tikrai verta pabandyti. Masina liko nesubraizyta rolleyes.gif
Atsakyti
Fenas padės nuimti pačią plėvelę, bet dažniausiai klijai po to liks ant rėmo, nuo jų gali vaitspiritas padėt, arba būna pirkt spec. priemonė klijams tokiems klijams valyti, Heliopolyje tikrai buvo.
Atsakyti
su šia didele problema ir aš susidūriau, tik va po remontų ant langų buvo dar ie popierinė lipni juosta užklijuota, tai "linksminausi" kelis savaitgalius doh.gif ko tik nebandžiau, niekas nepadėjo, kol draugė nepasiūlė vait spirito, taigi ačiū jam ir draugei, langų rėmai namuose blizga bigsmile.gif beje tas spiritukas labai graužia gumines pirštines, taigi jei šveisite, pasiruoškite ne vieną jų porą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(puskojne @ 2009 10 12, 22:19)
su šia didele problema ir aš susidūriau, tik va po remontų ant langų buvo dar ie popierinė lipni juosta užklijuota, tai "linksminausi" kelis savaitgalius  doh.gif  ko tik nebandžiau, niekas nepadėjo, kol draugė nepasiūlė vait spirito, taigi ačiū jam ir draugei, langų rėmai namuose blizga  bigsmile.gif  beje tas spiritukas labai graužia gumines pirštines, taigi jei šveisite, pasiruoškite ne vieną jų porą biggrin.gif

O pacio lango jis negadina g.gif O kiek laiko galima ta plevele uzklijavus laikyti..tikiuosi per pora savaiciu neprikeps, kol lauko apdaila padarys g.gif
Atsakyti