Įkraunama...
Įkraunama...

akušerė Olga Suchoverskienė

Pasidalinkit , kam teko gimdyt pas ją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kami* @ 2005 10 03, 15:32)
Pasidalinkit , kam teko gimdyt pas ją 4u.gif

Ji ne gydytoja, o akušerė. Ji priiminėjo mano antrąjį gimdymą. Iš pradžių trūko švelnumo, gruboka pasirodė. Gimdžiau jau jos pamainai besibaigiant, gal jau nuvargus buvo g.gif . Manau, kad savo darbą išmanantis žmogus.
Atsakyti
Gimdziau pas ja-labai patiko-tokia kaip mama rupestinga ir paprasta 4u.gif
Atsakyti
Ji ne gydytoja, ji akušerė. Aš gimdžiau pas ją, tikrai labai nepaprastas žmogus smile.gif Mano nuomone, ne gydytojai daro svarbiausią darbą, o akušerė ax.gif
Atsakyti
Nuostabi akusere!!! Busiu jai dekinga visa likusi gyvenima. Viska ji padare geriau uz daktare thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu ne akušerė Olga, gal būčiau iš proto išėjus - jai būsiu visą gyvenimą dėkinga, labai faina ir labai konkreti - paima į savo rankas ir gerai vadovauja ką daryt, kai mamytė jau su dievais šnekasi...
Atsakyti
As pas ja gimdziau prie 8 metus smile.gif Jau tada ji buvo labai puiki. Verta pasitiketi ta Moterimi!!!! Dar iki siol saugau jos kontaktus - kai tik reiks, vel butinai kreipsiuos.
Atsakyti
Dar ligoninej sakiau Olgai tuos zodzius, bet nebijau pasikartoti ir noriu padekoti Jai uz gera darba, gera sirdi, uz mokejima parinkti tinkama zodi sunkiu momentu, uz gebejima nuraminti , palaikyti, padeti...
Esu jai be galo dekinga, ir jei Dievas duos, tai noreciau gimdyti antraji vaikeli tik pas ja.
Ji yra nuostabus zmogus, gera ir kvalifikuota specialyste, ir as dziaugiuosi, kad mano dukryte atejo i si pasauli jos deka ....
Taip pat buvo labai malonu, kad ir po gimdymo Olga aplankydavo mus kiekviena diena.
Kas gimdysite pas Olga- tikrai nesigailesite!
Laimes ir sveikatos jai!
Su didziule pagarba,
Alicija
Atsakyti
Prieš 2 metus pas ją gimdžiau, pataikiau kai ji budėjo. Labai šauni ir profesionali, tokia motiniška, visą darbą praktiškai ji ir atlieka gimdymo metu. Bet labiausiai aš jai dėkinga, kad po gimdymo ilgai ir kantriai dar gimdykloje mokė mane, kaip reikia maitinti, mokė vaikutį tinkamai valgyti - tik jos dėka sužinojau viską apie maitinimą ir visko išmokau, o ji tikrai ilgai su manimi užsiiminėjo, nes vaikui vis nepavykdavo taisyklingai valgyti.
Atsakyti
Abu vaikus pas Olgą gimdžiau.. thumbup.gif ..Nereali akušerė..Tiesiog super.. thumbup.gif ..Labiausiai patiko jos konkretumas..Viską aiškiai aiškino..labai daug vertingų patarimų davė..Dėka jos geros rankos, net pagimdžiau be jokių plyšimų ir kirpimų.. thumbup.gif
Atsakyti
Visiškai sutinku,kad akušerė Olga labai nuoširdi,savo darbą išmanantis žmogus. Pataikiau gimdyt beveik prieš dvejus metus,kai Olga budėjo. Esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Manau teisingai cia pasisako, kad ji paima visa procesa i savo rankas. Man asmeniskai tokio vadovadimo nereikejo, todel jis ir trukde. Tiesiog daro savo darba pagal instrukcijas.
Kadangi paguodai ir atramai turejau vyra salia, tai tokie jos bruozai, kai rupestingumas ar meilumas neisryskejo. smile.gif
Atsakyti