Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipedos l/d "Šermukšnėlė"

Sveiki visi 4u.gif ,perziuriejau visus puslapius,bet Sermuksnelio neradau,nusprendziau uzvesti nauja teme. 4u.gif

mamytes kuriu vaikuciai lanko ar tai lanke si darzeli,labai noreciau,kad jus atsileptumet,kokia jusu nuomone apie si darzeli?! Maniske siandien ten jau antra karta,pirma savaite sake palikineti keliom valandelem,paskui vis didinti ta laika. Tai va... Ka norejiau paklausti.... ,nzn ar tai mano fantazijos is gailescio savo vaikui,ar tai istikro taip yra,kazkaip man pasirode,kad aukle nevisai moka atlikti savo darbo,visiskai ji man nepatiko,kaip aukle blush2.gif Del to net nesinoris vaiko ten palikti. verysad.gif


Mamytes papasakokyte kanors apie si darzeli.Jis yra rusu,bet mes lankom lietuviska grupe ir auklytes ten irgi lietuves. 4u.gif
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif keista... negi nera tokiu mamyciu? Negi pasirinkau (nors tikrai jo nesirinkau,o tiesiog nebebuvo iseites,nes ten kur noriejome,nepapolem,tik nebent kitais metais.) darzeli,kuris nera geras?! g.gif verysad.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mellysa @ 2009 09 09, 09:38)
Sveiki visi :4u: ,perziuriejau visus puslapius,bet Sermuksnelio neradau,nusprendziau uzvesti nauja teme. :4u:

mamytes kuriu vaikuciai lanko ar tai lanke si darzeli,labai noreciau,kad jus atsileptumet,kokia jusu nuomone apie si darzeli?! Maniske siandien ten jau antra karta,pirma savaite sake palikineti keliom valandelem,paskui vis didinti ta laika. Tai va... Ka norejiau paklausti....  ,nzn ar tai mano fantazijos is gailescio savo vaikui,ar tai istikro taip yra,kazkaip man pasirode,kad aukle nevisai moka atlikti savo darbo,visiskai ji man nepatiko,kaip aukle :geda2: Del to net nesinoris vaiko ten palikti. :verysad:
Mamytes papasakokyte kanors apie si darzeli.Jis yra rusu,bet mes lankom lietuviska grupe ir auklytes ten irgi lietuves. :4u:

Labas, mano dukryte irgi pradejo lankyti si darzeli. Manau, is vaiko reakcijos galima spresti ar patinka ar ne. Kol susirgom, i darzeli ejom 6 dienos, tai dukryte ejo noriai, jau zinojo kelia, nors be asaru neapsejom, kai reikejo ja palikti. Kodel jums atrodo, kad aukle nekompetinga?
Atsakyti
QUOTE(Mellysa @ 2009 09 09, 09:38)
Sveiki visi 4u.gif ,perziuriejau visus puslapius,bet Sermuksnelio neradau,nusprendziau uzvesti nauja teme. 4u.gif

mamytes kuriu vaikuciai lanko ar tai lanke si darzeli,labai noreciau,kad jus atsileptumet,kokia jusu nuomone apie si darzeli?! Maniske siandien ten jau antra karta,pirma savaite sake palikineti keliom valandelem,paskui vis didinti ta laika. Tai va... Ka norejiau paklausti....  ,nzn ar tai mano fantazijos is gailescio savo vaikui,ar tai istikro taip yra,kazkaip man pasirode,kad aukle nevisai moka atlikti savo darbo,visiskai ji man nepatiko,kaip aukle blush2.gif Del to net nesinoris vaiko ten palikti. verysad.gif
Mamytes papasakokyte kanors apie si darzeli.Jis yra rusu,bet mes lankom lietuviska grupe ir auklytes ten irgi lietuves. 4u.gif

Labukas.Mes ejo į šį lopseli,tik tris dienas,dabar perejom i Zelmeneli.Tai nepatiko man ten tiek aplinka tiek aukletojos.Vaikas irgi nenoredavo pasilikt,paskutine diena pradejo mazasis verkt,o aukletoja ji paeme uz peciu ir nunese i grupe,vietoj to,kad paimtu i rankas ir nuramintu.Ir dar aukletoja isvadino mano vaika islepintu ir kaprizingu.Nu gal as per daug noriu,bet man tai labai nepatiko.Tai labai dziaugiuos,kad perejom i kita darzeli,bet neaisku kaip cia seksis g.gif bet tikiuos geriau,nes ten aukletojos geriau nuramina vaikus,bent taip siandien maciau. ax.gif Mes ejom i Giliuku grupe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kapitoška @ 2009 09 11, 20:46)
Labas, mano dukryte irgi pradejo lankyti si darzeli. Manau, is vaiko reakcijos galima spresti ar patinka ar ne. Kol susirgom, i darzeli ejom 6 dienos, tai dukryte ejo noriai, jau zinojo kelia, nors be asaru neapsejom, kai reikejo ja palikti. Kodel jums atrodo, kad aukle nekompetinga?

ne manau,kad tokiam amziuje,galima spresti pagal vaiko reakcija 4u.gif Aisku kazkiek taip,bet as i tai visai neziuriu. Kas is to,kad vaikas eina,zino kelia...?! maniske irgi eidavo noriai (kas jai belieka?) Manau visgi jie dar yra per mazi...
O kodel manau taip apie aukle? O tiesiog zinot buna pirmas ispudis,sako jis dazniausiai buna apgaulingas. Galvojau,gal tikrai klystu...bet...nea,nu nepatiko ji man ir viskas blush2.gif Kur tai matyta,kai as auklei pasakiau,kad vaikas mano jeigu uzsiverkia stipriai,ji melinoja ir alpsta (tiesiog perspiejau),kad neleistu jai uzsiklykti 4u.gif O ji akys ispute blink.gif ir sako: "Ane??? O tai kaip cia,o kodel,o pas mus dar to nebuvo,ir galiausiai sako O ka daryti reikes???" As nustebau,kad zmogus dirbantis su tokiai vaikuciais mazais,nzn paprastu dalyku!!! unsure.gif Jos jau turi buti pasirosusios viskam,juk visokiu vaiku buna ir ne as jom turiu sakyti ka tokiu atveju daryti,o jos mane dar turietu pamokiti. doh.gif Cia tik vienas pvz.del ko pradiejau skaicioti minusus auklei verysad.gif Nzn,as esu pasibaisejusi sio darzeliu,aciu Dievui mes jau periejom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaskina @ 2009 09 21, 14:07)
Labukas.Mes ejo į šį lopseli,tik tris dienas,dabar perejom i Zelmeneli.Tai nepatiko man ten tiek aplinka tiek aukletojos.Vaikas irgi nenoredavo pasilikt,paskutine diena pradejo mazasis verkt,o aukletoja ji paeme uz peciu ir nunese i grupe,vietoj to,kad paimtu i rankas ir nuramintu.Ir dar aukletoja isvadino mano vaika islepintu ir kaprizingu.Nu gal as per daug noriu,bet man tai labai nepatiko.Tai labai dziaugiuos,kad perejom i kita darzeli,bet neaisku kaip cia seksis  g.gif bet tikiuos geriau,nes ten aukletojos geriau nuramina vaikus,bent taip siandien maciau. ax.gif Mes ejom i Giliuku grupe 4u.gif

Sveikute! 4u.gif Mes irgi ejom... va kaip tik siandien paskutine dienele buvo,ryt jau eisim i Zelmeneli thumbup.gif
As pilnai su tavim sutinku,kad nei aplinka,nei aukletojos,nei dienos rezimas ten... doh.gif (na jus supratot) Kai tik pirma diena atvedziau vaika ten ispudis susidare niekoks.Antra diena,as jau buvau tvirtai nusprendziusi,kad vaiko cia nebevesiu!!! Bet kadangi pinigeliai buvo sumoketi uz visa men.nenutraukem lankimo.O siaip mes stoviejom eilei kitam darzeli,na galvoju jei nepapulsim,tai nepapulsim,vaika tada leisiu i darzeli kitais metais,bet tik ne i sermuksnele. Na ir belankant ta menesi,dar tikiejausi,kad gal visgi mano nomone pasikeis cool.gif bet... ne. Ir aciu Dievui,kad mums direktore paskambino is kito darzelio ir pasake,kad yra vieta mums. thumbup.gif

Nzn,kas ten per darzelis toks(as apie sermuksnele) tiek minusu turi... i lauka vaiku neveda, kai paklausiau kodel,atsake,kad jos jau nebepajegia unsure.gif nu atsiprasau,o kaip kiti darzeliai pajegia??? Antras dalykas vaikucius taip anksti namo islydi,nors ir laikas butu puse 18val.,o pas jos jau 16 val,praktiskai nieko nera unsure.gif Jokios veiklos,per visa menesi,maciau tik pora pesinuku,viskas tai ka tie vargsai vaikiukai ten daro? Kiek teko kartu ieiti nepastebimai ir pasiziureti,kas ten vyksta,tai visomet vaikai duodasi patis sau,o aukles uzsiema savo reikalais. Vienu zodziu doh.gif Na ir dar visokiu smulkmenu... neberasysiu,nes ir taip perdauk prirasiau. Tiesa zinau,kad mes jau buvom ketvirti kurie pabegom is ten! rolleyes.gif

Vitaskina jus i kuria grupe einat i spinduliukus ar lasiukus? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mellysa: 30 rugsėjo 2009 - 17:30
QUOTE(Mellysa @ 2009 09 30, 18:26)
Sveikute! 4u.gif Mes irgi ejom... va kaip tik siandien paskutine dienele buvo,ryt jau eisim i Zelmeneli thumbup.gif
As pilnai su tavim sutinku,kad nei aplinka,nei aukletojos,nei dienos rezimas ten... doh.gif  (na jus supratot) Kai tik pirma diena atvedziau vaika ten ispudis susidare niekoks.Antra diena,as jau buvau tvirtai nusprendziusi,kad vaiko cia nebevesiu!!! Bet kadangi pinigeliai buvo sumoketi uz visa men.nenutraukem lankimo.O siaip mes stoviejom eilei kitam darzeli,na galvoju jei nepapulsim,tai nepapulsim,vaika tada leisiu i darzeli kitais metais,bet tik ne i sermuksnele. Na ir belankant ta menesi,dar tikiejausi,kad gal visgi mano nomone pasikeis cool.gif bet... ne. Ir aciu Dievui,kad mums direktore paskambino is kito darzelio ir pasake,kad yra vieta mums. thumbup.gif

  Nzn,kas ten per darzelis toks(as apie sermuksnele) tiek minusu turi...  i lauka vaiku neveda, kai paklausiau kodel,atsake,kad jos jau nebepajegia unsure.gif nu atsiprasau,o kaip kiti darzeliai pajegia??? Antras dalykas vaikucius taip anksti namo islydi,nors ir laikas butu puse 18val.,o pas jos jau 16 val,praktiskai nieko nera unsure.gif Jokios veiklos,per visa menesi,maciau tik pora pesinuku,viskas tai ka tie vargsai vaikiukai ten daro? Kiek teko kartu ieiti nepastebimai ir pasiziureti,kas ten vyksta,tai visomet vaikai duodasi patis sau,o aukles uzsiema savo reikalais.  Vienu zodziu doh.gif  Na ir dar visokiu smulkmenu... neberasysiu,nes ir taip perdauk prirasiau. Tiesa zinau,kad mes jau buvom ketvirti kurie pabegom is ten! rolleyes.gif

Vitaskina jus i kuria grupe einat i spinduliukus ar lasiukus? 4u.gif

Mes i lasiukus einam mirksiukas.gif O jus?
Atsakyti
QUOTE(vitaskina @ 2009 10 01, 09:42)
Mes i lasiukus einam mirksiukas.gif O jus?

mes spinduliukai biggrin.gif
Siandien buvome pora val. Tai Dieve brangus... nepalyginti,kaip ten yra faina,koks siltas priemimas,auklytes malonios thumbup.gif Aplinka gera thumbup.gif Vienu zodziu SUPER Sirdis net verkt is dziaugsmo nori,kad "pagaliau mes vietoj"!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mellysa: 01 spalio 2009 - 13:02
laba vakara, cia netycia uzklydau i sita tema, tai labai keista pasidare, apie kai kuriu mamu pasisakymus butent apie sia giliuku grupe, nes as taip pat vedziau cia savo vaika ir buvau labai patenkinta, taciau kadangi cia lietuviu yra tik lopselis, o visos kitos rusu tai teko pervesti i kita lietuviu darzeli kai vaikuciui sukako 3metukai... labai patiko aukletojos, su didelia darbo patirtimi ir darbo stazu.. vaikais uzsiema ir tikrai nesedi be darbo , o kai cia kazkas uzsimine apie piesinukus, tai ar paciom nejuokinga kad lopseli jums vaikai portretus pies, esu asmenisaki susipazinus su programa tai daile ir darbeliai ivairus i programa neitraukit.. lopseli mokoma savarankiskumo, bendravimas kolektyve (tai yra su kitais vaikais) taip pat atprasti nuo pampersu ir t.t lopseli vaikai paruosiami darzeliui, o tai yra tikrai sunkus darbas..o kad kazkuri mamyte nustebo jog aukletoja nezino ka daryti jei vaikas melynuoja ir krenta..tai cia nieko keisto , nes aukletoja ne medikas ir mamyte netgi privalo apie tai perspeti ir pasakyti ka daryti o ne pusti akis kad aukletoja kazko neismano. Beto darzelyje dirba ne aukles o aukletojos ir ju padejojos, kiek teko girdeti, kad vadiname jas auklem jom nemalonu, nes sie du zodziai turi skirtinga reiksme smile.gif
Atsakyti
...kaip kam...Jums patiko,o mums tragiskai nepatiko!!! biggrin.gif O ypac aukletojos...baisu tiesiog!!!! doh.gif nemazai vaiku is ten pabiego...is pacios diriektores lupu girdiejau...!!! Vaiku i lauka neveda,absurdas...Aukletojos pasiiaiskinimas buvo toks : "Kol mes pavalgom,kol mes susiruostumem,kol apsirengtumem...zinot mums laiko neuztenka!" Cia normalu???? rolleyes.gif Absurdas! Kai tik periejom i zelmeneli skirtumas pasijuto NEREALUS!!! Ir kalbiekit jus cia ka norit,bet nieks manes neitikins,kad ten geras darzelis,kad geros aukles ir kad giliuku grupe pati paciausia... biggrin.gif Vien tik,kaip aukletoja pasitiko mano vaika,pirmaja diena...jau viska leido man suprast...kokia ji darbuotoja ir kaip ji uzsiema su vaikais... biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi lankėm Giliukų grupę. Padėk dieve.... Pačią pirmą dieną neleido pabūti su vaiku nei pusvalandžio, kad jis apsiprastų. Kelis kartus atėjus anksčiau pasiimti radau duris miegamojo užkabintas, o auklėtojos nei kvapo. Grįžo vieną kartą po 10 min, kitą po 15min blink.gif Nu kažkaip palikti dvimečius vienus, kad ir miegančius g.gif Auklėjimo metodai irgi patyliu.... citata: "pas mus vaikai labai greitai išmoksta tokių žodelių kaip "gėda pelėda" doh.gif Kas čia per auklėjimo metodas gėdinti prieš kolektyvą blink.gif
Žodžiu, pritariu daugumai čia pasisakiusių cool.gif
Atsakyti