Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos dydis neatitinka vaikučio amžiaus

Sveikos, noriu paklausti, ar kuriai taip buvo, kad gimdos dydis, padėtis (kai daktaras pažiūri ir nustato kiekvienos apžiūros metu besilaukiant) neatitinka vaiko amžiaus... Tarkim gimda rodo, kad jau 19 savaičių, pažiūri echoskopu, lėliukas 15 savaičių ir 1 dienos...Sakė, lyg, kad taip būna, kai bandžiau klausti...Bet dabar neaišku, nei kada pastota, nei pagal mm kada gimdyt. Vaikas sako 15 savaičių. Širdutė plaka. Kas čia per dalykas? Ar buvo taip kuriai? Ar nepavojinga? O gal ten dvynukai, tik kad nepastebi nieks bigsmile.gif
Atsakyti
Svarbiausia nervus i koncervus... blush2.gif keliu savaiteliu paklaida- normalus dalykas, juk neaisku kada pastojai, o ir matavimas pagal mm visikai netikslus schmoll.gif taipkad gali buti kad tavo leliukas didesnis/mazesnis..
o jeigu butu 2 vaisiai, echo butinai turejo pardyti dvi, o ne viena plakancias sirdutes ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Na pas mane paklaida mažesnė, bet vistiek neramu. Man gimdos dydis atitinka pagal mėnesines t.y. 33 savaites, o leliuko subrendimas tik 32 sav. Mano gydytoja liepė kartoti echo po 3 sav. Kažkur girdėjau kad paklaida gali būti, svarbu, kad intervalas nedidėtų. Neramu, kad prieš 2 mėn, viskas atitiko, o dabar augimas pradeda atsilikinėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2009 09 10, 08:32)
Na pas mane paklaida mažesnė, bet vistiek neramu. Man gimdos dydis atitinka pagal mėnesines t.y. 33 savaites, o leliuko subrendimas tik 32 sav. Mano gydytoja liepė kartoti echo po 3 sav. Kažkur girdėjau kad paklaida gali būti, svarbu, kad intervalas nedidėtų. Neramu, kad prieš 2 mėn, viskas atitiko, o dabar augimas pradeda  atsilikinėti unsure.gif

na man tai nuo pat pradziu nieks neaisku, ir pagal kurias menesines skaiciuot biggrin.gif ...Ir daktaras sake, kad kai nereguliarios, sunku nustatyt kada pastota. Dar sake, kad gimda neatitinka vaiko taip buna. Ir nesijaudint. O ka darysi, kas belieka, jei galvosi, kad cia blogai. Vistiek, manau nei nuo taves nei nuo gydytojo cia priklauso, ka jis gali padaryt g.gif bigsmile.gif Turi patiket...Matyt gimda turi atskirus savo augimo tempus ir rezima. g.gif Reik taip manyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 16 rugsėjo 2009 - 12:03
sveiki,noreciau jusu paklausti,nerandu tos temos kuri pagrinde mane domina,gal jus man galetumete patarti,
siandien gryzau nuo ginekologes,esu 12savaiciu +2.ir vaisius yra 4cm,tai ginekologe sako kad per mazas,turetu buti dabar 5cm.ir liepe pakartoti ekoskopija po 2savaiciu,nori paziuret ar gerai vystosi,sako kad per mazas,o sirdele plaka, ka man galvoti,kokios pasekmes,esu nerami.noreciau jusu atsakymo gal kas nors susidurete su ta pacia situacija.ar tai gali buti normalu,gal vaisius veliau pradeda-augti-greitai.patarkite g.gif
Atsakyti
sveikos laukiuosi jau 34 savaite gimdos dydis atitinka 38 sav gyditoja sake kad gimda auga proporcingai t.y.i savite paauga tiek kiek reikia todel nerimauti nera reikalo biggrin.gif
Atsakyti
Nu va. padare man pakartotinai echo po menesio, tai po tiek laiko paaugo tiek, kiek turejo paaugti, tai gerai viskas smile.gif
Atsakyti
Na va ir aš pakliuvau į šį skyrelį. Bėda tokia pati. Iki 31 savaitės augome normaliai, o 31 savaitės atsirado 1 savaitės paklaida. O šiandien dar darė echoskopija ir atsilikimas jau 2 savaitės. Neramu baisiausiai, nes iki gimdymo tik 2,5 savatės. tai po 10 dienų darys echo pakartotinai. Belieka tik tikėti, kad viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(asta29 @ 2009 10 23, 13:43)
Na va ir aš pakliuvau į šį skyrelį. Bėda tokia pati. Iki 31 savaitės augome normaliai, o 31 savaitės atsirado 1 savaitės paklaida. O šiandien dar darė echoskopija ir atsilikimas jau 2 savaitės. Neramu baisiausiai, nes iki gimdymo tik 2,5 savatės. tai po 10 dienų darys echo pakartotinai. Belieka tik tikėti, kad viskas bus gerai.

mano draugei panasiai - viskas buvo ok, bet pries kelias dienas padare echo, nes jos labai mazas pilvas. laikas sutampa su maniskiu liniuotej (pagal gimdyma - mes tom paciom dienom gimdom), taciau vaisius vos atitinka 33-34 savaites, labai mazytis, gimdos kaklelis jau atsidarineja... liepe saugot save kaip zalia kiausini - jokiu stresu, jokiu darbu, vien lovos rezimas, nes zutbut dar reiktu bent pora savaiciu isnesiot... uz dvieju sav. liepe atvaziuoti ir guldys i patologini. stebes kaip kaklelis. gyd. nori nestuma kuo ilgiau istempti. taigi. pergyvena drauge labai, bet ka darysi - tikisi geriausio. o maniskiui irgi dare echo pries kelias dienas, tai nors buvo 35.5 sav. - atitinka pagal viska 37 - liepe neuzilgo laukt didziojo ivykio smile.gif pirmasis gime 38 savaite su zaliais vandenimis - suprask, sake, pernesiotas... g.gif maniskiai greit vystosi smile.gif
Atsakyti
Na man tai baisiausia dėl priežasčių. Kodėl tas atsilikimas atsirasti pradėjo, nes iki to laiko viskas buvo gerai. Baisu kad nebūtų hipoksijos, nors lyg visi kiti rodikliai pas mus normoje. Tikrino deguonė kiekį plaučiuose, smegenyse, atitinka 37 savaites. Tai vat. Na man sakė, kad po 10 dienų pakartotinai viską žiūrės, o jei ka extra cz (na tokiu atveju jei vaikiukui deguonės trūkti pradėtų). Taip kad vienos iš sunkiausių dienų per visą nėštumą laukia.
Atsakyti
nuo 21 savaites visada buvom 3 savaitem priekyje. dabar pakutini karta 28 savaite gimdos aukstis buvo jau tik 29 cm. ziuresim, kaip bus toliau...
Atsakyti
Man irgi neatitinka gimdos ir vaisiaus dydžiai skaičiuojant pagal mmm. Gimdos dugno ilgis vos vos siekia žemutinę ribą, o vaisius dar šiek tiek ir didesnis. Skirtumas ~savaitė. Ir nuo pat pirmos apžiūros taip yra. Svarbiausia, kaip kažkuri čia ir rašė, kad vaisiaus augimas būtų tolygus.
Atsakyti