Įkraunama...
Įkraunama...

Erškėtrožių sirupas

Sveiki,

Pasiskaičiau apie Erškėtrožių sirupą, kad tai naturalus vitaminas C.
Norėjau paklaust, gal žinote kur galėčiau jo nusipirkt? Nes vyras paprastoj vaistinėj negavo.

ACIU
Atsakyti
QUOTE(LT @ 2009 09 09, 15:41)
Sveiki,

Pasiskaičiau apie Erškėtrožių sirupą, kad tai naturalus vitaminas C.
Norėjau paklaust, gal žinote kur galėčiau jo nusipirkt? Nes vyras paprastoj vaistinėj negavo.

ACIU

Tikrai vaistinėse būna 4u.gif Atrodo ir Eurovaistinėje karts nuo karto būna, ir 100 metų vaistinėje. Paieškokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2009 09 10, 08:19)
Tikrai vaistinėse būna  4u.gif Atrodo ir Eurovaistinėje karts nuo karto būna, ir 100 metų vaistinėje. Paieškokit  mirksiukas.gif


Ačiū už atsakymą, ieškosim toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LT @ 2009 09 10, 10:24)
Ačiū už atsakymą, ieškosim toliau  ax.gif

As pirkau homeopatinei vaistineje Kaune prie rotuses, paskui dar sveikoliu parduotuveja Savanariu pr. , dar turguje pas moteri kur rusiskais preparatais, tepaliukais prekiauja. Pas mus Klaipedoje vienoje vaistineje pirkau tik ne Euro ir ne Camelijoje. O dar buvau nusipirkus uogu ir uzplikidavau i termosiuka ir gerdavom kartu. Siaip labai mano vaikas megsta manu kose su situ sirupu, biskiuka ilasinu kad jis matitu ir liuks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hloja: 21 rugsėjo 2009 - 21:27
pirkau ersketroziu ir sermuksniu sirupa eurovaistinej, baltarusiu gamybos ir kaina tik 11lt smile.gif
Atsakyti
as irgi pirkau si ersketroziu sirupa Eurovaistineje. Gintarineje vaistineje nebuvo.
Atsakyti
Vaistinėse. Tikrai žinau, kad yra Eurovaistinių tinkle platinamas mirksiukas.gif močiutė dirba ir kartas nuo karto parūpina savo anūkėliams thumbup.gif
Atsakyti
Tai, kad tas erškėtrožių sirumas vien cukrus. Mano vaikai mėgsta saldumynus, bet šito papildo tai negėrė, per saldu schmoll.gif
Atsakyti
esu girdejus , kad juo prekiauja platintojai, kurie prekiauja rusiskais vaistais.
Atsakyti
eurovaistinej 10litu berodas net nekainuoja, o bonka didele
Atsakyti