Įkraunama...
Įkraunama...

Kaklo papuošalai

Senoji tema http://www.supermama...howtopic=426464

Gal rudens-vaikas nesupyks bet temute norėčiau atidaryt su jos darbeliu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Nesupyksiu tikrai biggrin.gif , bet parodyt ką naujesnio vis dar neturiu ax.gif Idėjų yra, net miegot neleidžia lotuliukas.gif, va tik su laiku striuka...

Nu bet laukiam kitų darbų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2009 09 11, 09:21)
Nesupyksiu tikrai  biggrin.gif , bet parodyt ką naujesnio vis dar neturiu  ax.gif Idėjų yra, net miegot neleidžia  lotuliukas.gif, va tik su laiku striuka...

Nu bet laukiam kitų darbų  wub.gif



Galvojau, kad tik as viena cia tokia "nenormali" ir per karoliu idejas nemiegu smile.gif O laiko tai ir man labai truksta ypac sia savaite..
Atsakyti
biggrin.gif Turbūt mes visos tokios ,idėjų galvoj daug, tik rankų ir laiko trūksta biggrin.gif
Papildyta:
Turbūt jau galiu rodyti darbelį kurį siunčiau dovanų swape

user posted image
Atsakyti
QUOTE(suniuko mama @ 2009 09 11, 10:25)
Galvojau, kad tik as viena cia tokia "nenormali" ir per karoliu idejas nemiegu smile.gif O laiko tai ir man labai truksta ypac sia savaite..


O aš šią naktį vien tik auskarus sapnavau lotuliukas.gif , bet pasirodysiu ir naują vėrinuką : rodochrozita, koralai, ilgis apie 50 cm. Kol kas jis man pats mieliausias iš mano vertų blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NeiVile @ 2009 09 10, 16:35)
Kaip visada nuostabu 4u.gif

Aciu, labai malonu.

QUOTE(rudens-vaikas @ 2009 09 11, 11:21)
Nesupyksiu tikrai  biggrin.gif , bet parodyt ką naujesnio vis dar neturiu  ax.gif Idėjų yra, net miegot neleidžia  lotuliukas.gif, va tik su laiku striuka...

Labai grazus tas darbelis wub.gif , njura kviapia doh.gif wub.gif
Atsakyti
nbiu rudens vaikas neturetu pykti, juk toki grazumynu tema pradeta thumbup.gif grazus tas verinukas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suniuko mama @ 2009 09 11, 10:25)
Galvojau, kad tik as viena cia tokia "nenormali" ir per karoliu idejas nemiegu smile.gif O laiko tai ir man labai truksta ypac sia savaite..


man tai ryškiausias idėjų antplūdis visada būna tada, kai laiko mažiausia, pvz. per sesiją lotuliukas.gif tai stengiuosi visas idėjas bent į popierių suguldyti ax.gif biggrin.gif

QUOTE(IwonaBogd @ 2009 09 11, 12:51)
Labai grazus tas darbelis wub.gif , njura kviapia doh.gif  wub.gif


ačiū 4u.gif
didžiają dalį gyvenimo praleidau netoli jūros, o Vilniuj man labiausiai trūksta drėgnesnio oro ir jūros. Pati stebiuosi, kad dauguma darbų tokios daugiau mažiau jūrinės tematikos išeina blush2.gif

QUOTE(aurelija_ma @ 2009 09 11, 14:32)
nbiu rudens vaikas neturetu pykti, juk toki grazumynu tema pradeta  thumbup.gif grazus tas verinukas  wub.gif  thumbup.gif


ačiū ir jums labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2009 09 11, 10:06)
O aš šią naktį vien tik auskarus sapnavau  lotuliukas.gif , bet pasirodysiu ir naują vėrinuką : rodochrozita, koralai, ilgis apie 50 cm. Kol kas jis man pats mieliausias iš mano vertų  blush2.gif
user posted image



Pasirodo karolius cia mes sapnuojam visos! Tada nera ko pergyventi smile.gif

Grazus tavo verinukas Rasiux, truputi panasus i sita mano:

user posted imageHosted on Fotki
Atsakyti
Aha, tikrai mintis ta pati biggrin.gif . Gaivus labai taviškis.
O manasis man dėl rodochrozito spalvos labai patinka- toks jaukus, pastelinis, besibaigiančią vasarą primena. Turiu dar stambesnės jo skaldos, reik sumastyt kuo puošti ir dar ką nors sumeistraut.
O dėl idėjų pertekliaus ir laiko stokos aš irgi jau pradėjau mąstyt apie bloknotėlį po pažasčia, kad netyčiom neužmiršt blykstelėjusios genialios idėjos lotuliukas.gif
nors aš tai visai kažkokia nesveika- jūs rudenines kolekcijas ruošiat, o aš jau kaip ir apie žiemą svaigstu doh.gif . Pagavo karoliai mane nepagydomai....
Atsakyti
Į temą. bigsmile.gif Netrumpas vėrinys-karoliai, iš tigro akies. Ilgis 164 cm.

user posted image
Atsakyti
smėlioAudra labai grazus verinukas, tie kubeliai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti