Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškas vaikų darželis

Sveikos mamytes ir tėčiai,

Siuo metu intensyviai dairausi darzelio savo atžalėlei, bet bent jau kol kas mano pastangos bevaisės.. Gal kuri jūsų esat girdėję, kuriam daržely vaikučius maitina kokybišku ekologišku maistu.. ar bet jau be kotletų ir dešreliu..

ačiū visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiausia: 14 kovo 2009 - 19:42
Manau, kad čia - esminė problema visoje Lietuvoje. Aš asmeniškai apsidžiaugiau, kai sužinojau, kad nuėmė nemokamą maitinimą pradinėse mokyklose thumbup.gif vaikas daugiau valgo sveikiau paruošto maisto namie mirksiukas.gif
Atsakyti
abejoju ar išvis nors vienas toks darželis lietuvoje yra... aš dažnai mastau gal reikia atsisakyti darzelio, nes kai paskaitau meniu ka jie ten valgo doh.gif
Atsakyti
O ar neįmanoma siūlyti darželiams tokios idėjos - tik ekologiškas maistas? g.gif
Suprantu, kad tai kainuotų daugiau... aš mielai sumokėčiau..., kad tik netektų modifikuotų ir kt. žalingų produktų valgyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmaliet: 14 gegužės 2009 - 20:57
baisu žiūrėt ką daržely vaikams duoda... na maistas aišku šviežias, ne pusfabrikačiai, bet apie ekologiškumą tai patyliu... uošvienė dirba daržely, tai mūsų vištoms likučius parveža kartais. tai kai pasižiūriu gana neretas dalykas dešrelės (nu tikrai jaučiu neekologiškos), dešros, o ir kad tos pačios kruopos tai turbūt pačios pigiausios...
Atsakyti
Ir dar saulutės sviestą naudoja tonomis,nes maniškė irgi dirba.Nors šiaip daro gerą maistą.Dešrelės retai.Bet kam tas sviestas ir sultys iš pakelių.Ogi sako,kad vaikai kuo sveikiau darai,tuo blogiau valgo.Net jų darytų kompotų negeria.Tad jau čia tėvams reiktų susirūpinti ką pripratina valgyti.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 05 15, 07:00)
Ogi sako,kad vaikai kuo sveikiau darai,tuo blogiau valgo.Net jų darytų kompotų negeria.Tad jau čia tėvams reiktų susirūpinti ką pripratina valgyti.

drinks_cheers.gif na taip, kartais kai pasižiūriu kuom žmonės vaikus maitina, tai doh.gif . nors... aš saviškius tikrai sveikai maitinu, bet jei tik kur nors pasitaiko proga kokio limonado ar dešrelių paragaut, tai ryja, net ausys linksta doh.gif lotuliukas.gif . atrodo, turėtų nemėgt tokio neįprasto jiems patiekalo, bet kur tau... matyt tie visi skonio stiprikliai ir cukrūs daro savo...
Atsakyti
Sveikos,
kaip tik atidariau nauja tema http://www.supermama...?...90&t=468429
Bent jau Vilniuje tai tikrai nuo siol galima bus vaika leisti i ekologiskai tvarkoma aplinka su ekologisku maistu. ax.gif
Atsakyti
Kaune yra "Žemynos" darželis, kur vaikus maitina sveikai, t.y neduoda mėsos su bulvėm, o tik su daržovėm ir t.t. Tik nežinau ar tas maistas ekologiškas, o be to į darželį patekti tai ohoho kokios eilės... unsure.gif
Atsakyti
Esu apvažiavus visus privačius darželius. Vieną iš jų išsirinkome, bet ir ten gavome to, ko namie niekad nevalgome...kalbu ne apie ekologišką maistą, o apie produktus...kuriu niekad vaikas nera valges...

Kiek įmanoma stengiuosi gyvent ekologiškai-tiek plačiąja prasme...tiek siauresne-namie beveik viskas ekologiška...

Aš tikrai leisčiau savo sunų i eko daržiuką, kuris butinai turetų buti nuosavame name su kiek įmanoma ekologiška aplinka, saugiu kiemu, natūraliais mediniais baldukais, MAISTU, i lavinimą net kreipčiau mažesni demesi, nors ir jis svarbus.
Del maisto-jis turi but ne tik ekologiskas, bet ir suderintas. Daug ka vasarą galima užsiauginti patiems šiltnamyje ar lysveje. Miesto vaikui butu smagu matyti is kur ant musu stalo atkeliauja daržoves smile.gif

Čia tik pora padrikų sakinių parašytų skubotai smile.gif

Tema mum labai aktuali. Net turiu minčių kooperuotis su mamom atidarant ar bent padedant kurt ekologiska daržiuką Vilniuje 4u.gif

Koks Jūsų manymu turėtų buti eko darželiukas ?
Kiek mokėtumėte, galėtumėte mokėti už darželį ? Visos juk žinome ekologiško gyvenimo būdo kainą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savannaa: 11 rugsėjo 2009 - 12:30
niekam neaktualu g.gif
tada kokius darzelius lanko Jusu vaikai ? gal as tik kazko nezinau smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2009 09 13, 16:35)
niekam neaktualu  g.gif
tada kokius darzelius lanko Jusu vaikai ? gal as tik kazko nezinau  smile.gif  g.gif


del ekologisku produktu naudojimo darzelyje tai nzn, bet galit parasyt- ko su kuo jusu vaikiukas nevalgo- i tai tikrai bus atsizvelgiama. o jeigu norit tokiom salygom auginti vaika, tai geriausia isetis ji auginti namie, vasarom- pas bobute kaime thumbup.gif
Atsakyti