Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo priemonės problematiškai veido odai

as dar su klausimu ax.gif ar cia si baze ?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(electra23 @ 2009 11 09, 19:55)
as dar su klausimu  ax.gif ar cia si baze ?

user posted image


Taip ši. Bet prieš perkant reikia pasižiūrėti, nes dar tokia pat yra brandžiai odai.
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2009 11 09, 19:08)
Taip ši. Bet prieš perkant reikia pasižiūrėti, nes dar tokia pat yra brandžiai odai.


Aciu Tau uz info mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(electra23 @ 2009 11 09, 20:43)
Aciu Tau uz info  mirksiukas.gif  4u.gif


Nėra už ką, svarbu kad padėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
o tai sakykit kuo skiriasi gosh makiazo baze brandziai odai nuo paprastos?as kiek supratau ji yra vienos rusies,nes kiek visur ziurejau,net keliuose miestuose visur tokia pati,ant jos raso anti-wrinkle ir taip ant ju visu vienodai,raso,kad uzpildo rauksleles,bet tada vadinasi kitos nera,ners visos tokios pacios doh.gif
Atsakyti
As irgi maciau tik vienos rūšies šitą bazę.Ji man ir labai patiko thumbup.gif ,veidas pasidarė toks minkštutis wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Merginos, o kiek Lietuvoje ši bazė maždaug kainuoja? Galvoju ar lautki kol važiuosiu Lietuvon ar labiau apsimokės pirkt Belgijoj g.gif
Atsakyti
Aš užsisakiau iš avon makiažo bazę, šiaip esu mėginus, tai gerai padengia, veidas toks lygesnis atrodo, šviesą atspindi, toks sveikesnis daug blush2.gif tai parašysiu kitą sav atsiliepimus, ar mano gana problematiškai odelei tiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2009 11 14, 19:14)
Sveikos smile.gif
Merginos, o kiek Lietuvoje ši bazė maždaug kainuoja? Galvoju ar lautki kol važiuosiu Lietuvon ar labiau apsimokės pirkt Belgijoj g.gif


mirksiukas.gif
Atsakyti
kissable lips ar nebandei avon'o makiaz bazes, jau laukiu atsiliepimu, noriu kokia nusipirkti. konsultante nuo gosh atkalbejo sake, kad blizges oda vis vien, dar siandien sudomino Mary Kay, bet irgi noreciau, kas naudoja atsiliepimu
Papildyta:
man tai pagrindine bedele su odos blizgesiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestee @ 2009 11 13, 19:08)
As irgi maciau tik vienos rūšies šitą bazę.Ji man ir labai patiko thumbup.gif ,veidas pasidarė toks minkštutis wub.gif

jos yra dvi. Na siaip ir skiriasi tuo, jos viena skirta brandziai odai, o kita ne smile.gif Ju abieju ipakavimas toks pat, tik skirta brandziai odai yra tokios sviesiai gelsvos spalvos, o paprasta permatoma.

QUOTE(jaguarka @ 2009 11 14, 19:14)
Sveikos smile.gif
Merginos, o kiek Lietuvoje ši bazė maždaug kainuoja? Galvoju ar lautki kol važiuosiu Lietuvon ar labiau apsimokės pirkt Belgijoj g.gif

63lt ar 67lt, tiksliai nepamenu.
Atsakyti
Turiu Oriflame.. tai labai prasta unsure.gif tikejaus kad bent kiek sulygins veido oda.. unsure.gif seip geriausia baze tai Clarins 4u.gif ir veido oda sulygina, ir rauksleles ir viska kas imanoma.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 21 lapkričio 2009 - 18:26