Įkraunama...
Įkraunama...

<<< Dekupažo darbų namučiai >>>

Nauji dekupažo technika atliktų darbelių namučiai

Pageidautina (bet nėra būtina) trumpai prie rodomo darbelio nurodyti kaip atlikta, t.y. kokios priemonės naudotos

Man vėl teko atidaryt naują temą smile.gif

Pacituosiu tris paskutinius praeitos temos darbelius - tai bus kaip įžanga naujai temelei smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikos, nuostabus visu darbeliai wub.gif jau nera ne ka sneketi.Man dar tik mokytis ir mokytis, kolkas tik vazonus dekupazuoju, ruosiusi dezute pagrazinti ir suoliuka sena senuciuka ant kurio maza dar as sedejau.
KLAUSIMUKAS sakykit, o cia dezutes medines yra taip, ant kartonines turbut niekas neiseitu? g.gif
cia va mano paprastas darbelis, paprasta ledu dezute, i kuria kaktusus susisodinau.
user posted image
Atsakyti
Man sie darbeliai ypatingi, tokie tikrai mano skonio thumbup.gif

QUOTE(Lachesė @ 2009 09 10, 23:45)
kaip nedrąsu, jaučiuosi ,kaip pirmokė, kuri eina prieš visą klasę deklamuot eilėraščio.... NEsirodžiau nieko visą vasarą , o gal ir ilgiau.... be to, taigis čia mano nebaigtas konkursinis (pimojo konkurso darbai buvo Klimpto medžio tema). O nebaigtas dėl vidaus,... reikia subręsti užbaigti. Meditacijų kelios savaitės į šitą dėžę sudėtos. Servetėlės kringeliai plėšyti iš keturių servetėlių, klijuota ant balto fono. Juodai apvedžiota du kartus, plonytis konturiukas apie tamsesnius kringelius taip pat rankyte išvedžiotas.



Maciau ir as sia dezute (aisku ne tik sia, o daug daugiau Lacheses superiniu darbu tongue.gif ), ji tikrai tobula, neralus begalinio atidumo ir krupstumo reikalaujantis darbelis unsure.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Lachesė @ 2009 09 11, 00:45)
oj, su juo vargas buvo perdariau ir vis tiek man negražu, tai bus negražus pavyzdys smile.gif , beje, negaliu rodyti, tų darbų smile.gif jie iš kito skyriaus.....


As ji maciau blink.gif Labai labai patiko, nors Lacese ji nurase kaip pavyzdini klaidinga darbeli, bet man tas padeklas sendintas toks subtilus ir mielas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(rug_gele @ 2009 09 11, 22:33)

cia va mano paprastas darbelis, paprasta ledu dezute, i kuria kaktusus susisodinau.


man labai tinka ta ryski geltona spalva prie kaktusu, nes siaip tokia ryski ne visur deretu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRR: 11 rugsėjo 2009 - 21:37
IRR aciukas, man ir grazu atrodo, bet kaip pasiziuriu kitu darbelius tai mano atrodo darzelinuko darbelis ax.gif

sitos dezutes kur ikeltos i temuka, tobolos wub.gif bet kaip cia jos padarytos, cia klijuojama nekarpyta servetele ar tas popierius dekupazui specialus, o ne atskiros servetes dalys,na pvz. nekerpama atskirai kiekviena vynuoge, apsvieskit mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2009 09 11, 22:51)
IRR aciukas, man ir grazu atrodo, bet  kaip pasiziuriu kitu darbelius tai mano atrodo darzelinuko darbelis ax.gif

sitos dezutes kur ikeltos i temuka, tobolos wub.gif  bet kaip cia jos padarytos, cia klijuojama nekarpyta servetele ar tas popierius dekupazui specialus, o ne atskiros servetes dalys,na pvz. nekerpama atskirai kiekviena vynuoge, apsvieskit mane  blush2.gif

pas Lachese yra tikrai karpytas medis ir aplink aptapyta juodai ir pats fonas juodai nuteptas. Apie Dziugos tai nelabai galiu komentuoti, bet man tarodo cia plesyti atskiri motyvai is serveteliu ir labai graziai sukomponuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRR: 11 rugsėjo 2009 - 22:01
QUOTE(IRR @ 2009 09 11, 23:01)
pas Lachese yra tikrai karpytas medis ir aplink aptapyta juodai ir pats fonas juodai nuteptas. Apie Dziugos tai nelabai galiu komentuoti, bet man tarodo cia plesyti atskiri motyvai is serveteliu ir labai graziai sukomponuoti.



eina sau, bet kruopstumo kiek reikalauja taip sukomponuoti, sakes labai garzu wub.gif
einu karpyti servetele, asoti pagrazinsiu jei pavyks ir nebus labai baisus pasirodysiu biggrin.gif
Atsakyti
ten plėšyta smile.gif

rug_gele, tavo darbelis kaip pirmas rudens pranašas, labai tinka pradėti temą, ir toks švarus, supratau,kad servetėlių nemyliu karpyti, užtat lenkiu galvą už tokį tobulą karpymą ir švarų tvarkingą darbą. Kitam kartui gal pamėgink paplėšyti ir ką nors pritapyti smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 09 11, 23:17)
ten plėšyta smile.gif

rug_gele, tavo darbelis kaip pirmas rudens pranašas, labai tinka pradėti temą, ir toks švarus, supratau,kad servetėlių nemyliu karpyti, užtat lenkiu galvą už tokį tobulą karpymą ir švarų tvarkingą darbą. Kitam kartui gal pamėgink paplėšyti ir ką nors pritapyti smile.gif



oi aciu LACHESE uz tokius pagyrimus bigsmile.gif jauciuosiu kaip ant sparnu.Kolkas plesyti ir pritapyti kaip tu sakai, man nesuprantamas dalykas jau geriau as karpyciau ir karpyciau na bet viskas su laiku ax.gif ismoksiu...
Atsakyti
Na reikia ir man prisiregistruot naujoj temelej 4u.gif , bet tusciomis matyt nelabai grazu butu ateiti biggrin.gif, tai parodysiu padekla, darytas pries kempiniuko kedute.

Padeklas "Rytine kava i lova" biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Padeklo pagrindas (vidus) dazytas akriliniais dazais, klijuotos-derintos kokios 6 servetles, sendinta su Akrilano II sendintoju, itrinta aukso akrilu, karkasas dazytas pasigamintu ale rudu beicu biggrin.gif , ir nulakuota
Atsakyti
QUOTE(orintuxx @ 2009 09 12, 11:33)


Padeklas "Rytine kava i lova"  biggrin.gif



Va cia tai bent padeklas user posted image nu labai ciotkas,graziai suderinta,nu labai labai.Taip ir norisi padeti situos user posted image
Atsakyti
Labiau tiktu sampano taurems su vaisiais toks padeklas biggrin.gif
Atsakyti
orintuxx-Padeklas "Rytine kava i lova" nuostabus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti