Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinu tik viena krūtimi

Taip jau yra, kad mano vienos krūties spenelis įtrauktas, kitas - normalus. Pirmą dukrą augindama patirties neturėjau jokios, buvo daugiau ašarų, nei ramaus maitinimo, to pasekoje natūralus maitinimas baigėsi pirmą mėnesį... Antros dukros visai nemaitinau. dabar noras kuo ilgiau duoti mažei savo pieno yra didelis, tačiau - tos krūties, kur spenelis įtrauktas mažė neima. Nepadeda nei antspeniai, nei pozų gudrybės. Vizualiai žiūrins, toji krūtis kokius tris kartus mažesnė už sveikąją. Vaikystėje man ant tos krūties buvo susiformavęs pūlinys, pjovė ir likęs randas. Kmuk darė prielaidą dabar, kad tada pažeidė ir spenelį ( nes randas eina ir per jį), ir dar galėjo kliudyti latakus, nes nutraukiant pieną, jis bėga tik viena plona srovele vienu kraštu.
Maitinu viena krūtim jau mėnuo - mažė ir kakoja, ir sisioja, ir dar pamiega kažkiek biggrin.gif , laukiam svėrimosi - gal ir nebadaujam.

Noriu sužinoti, gal yra mamų, kurios viena krūtimi išmaitino bent iki pusmečio?
Atsakyti
unsure.gif niekas nenuramins, kad galiu sėkmingai išmaitinti bent iki pusmečio?..
Atsakyti
man rodos yra tokia tema jau g.gif .
o šiaip nepergyvenk, tikrai gali išmaitint 4u.gif . turiu pažįstamą, kurios vaikas 3 mėn atsisakė 1os krūties. tai ji tik viena krūtimi išmaitino iki 1,5 m
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2009 09 13, 18:20)
* man rodos yra tokia tema jau  g.gif .


**o šiaip nepergyvenk, tikrai gali išmaitint 4u.gif . turiu pažįstamą, kurios vaikas 3 mėn atsisakė 1os krūties. tai ji tik viena krūtimi išmaitino iki 1,5 m


* per paiešką ieškojau - neradau unsure.gif . mielai paskaityčiau atsiliepimus.


** 4u.gif ačiū.
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2009 09 13, 19:40)
* per paiešką ieškojau - neradau  unsure.gif . mielai paskaityčiau atsiliepimus.
** 4u.gif ačiū.

As viena krutim maitinu jau 7.5 menesio 4u.gif
Atsakyti
aš tokios patirties neturiu, dėl to laukiau, kol pasisakys kitos mamos smile.gif

Tikrai įmanoma išmaitinti, nepergyvenk.Jeigu kas, pati žinai kaip sekti, kad mažyliui užtenka pienuko 4u.gif
Atsakyti

bigsmile.gif akys man nušvito, kai pamačiau daugiau atsakymų 4u.gif


QUOTE(Alabama @ 2009 09 13, 20:28)
As viena krutim maitinu jau 7.5 menesio 4u.gif

priaugat normas? kas kiek laiko žinda? na, tavo lelius jau didesnis, jau ir košės, arbatos greičiausiai jūsų meniu yra. o maitinai nuo pradžios viena?

QUOTE(Natuke @ 2009 09 13, 20:31)

.Jeigu kas, pati žinai kaip sekti, kad mažyliui užtenka pienuko 4u.gif


kaip? g.gif stebėt pamperso turinį?
Atsakyti
Pati parašei smile.gif
QUOTE
maitinu viena krūtim jau mėnuo - mažė ir kakoja, ir sisioja, ir dar pamiega kažkiek biggrin.gif , laukiam svėrimosi - gal ir nebadaujam.


taip; turi būti 5-6 pakankamai sunkios vienkartinės sauskelnės per dieną

Jeigu mamos išmaitina dvynius ir pametinukus, tik viena sveika krutis tikrai ne problema 4u.gif
čia SM yra mamytė, kuri maitino paaugusius dvynius ir kūdikį, pamatytum tu jų mergaitę, kokia didelė, tikrai ne alkana mergytė auga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 13 rugsėjo 2009 - 19:56
As irgi maitinu beveik viena krutim. Viena kruti mano maziuke ima su malonumu, o kitos nuolat atsisako (galbut del didesnio spenelio). Tai ir valgom tik koki viena karta per diena is tos nemegstamosios. Pagrinde dirba ir piena gamina dukrai patinkanti krutis blush2.gif
Atsakyti
Ir as maitinu taip, jau net nezinau nuo kada..problema tik ta, kad viena krutis didesne, bet tai issitaiso nustojus maitinti
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2009 09 13, 20:45)
bigsmile.gif  akys man nušvito, kai pamačiau daugiau atsakymų  4u.gif
priaugat normas? kas kiek laiko žinda? na, tavo lelius jau didesnis, jau ir košės, arbatos  greičiausiai jūsų meniu yra. o maitinai nuo pradžios viena?
kaip?  g.gif  stebėt pamperso turinį?

Kad ji nuo pat pradziu su viena.Ir sunu su viena ismaitinau.Tesiog kitos neima jie.Priauga, mergaite jau stojasi, ropoja(nesliauzia, o butent ropoja), energija per krastus liejasi.O zindau nezinau kas kiek, neziuriu.Viaukteli ir duodu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2009 09 13, 20:45)
bigsmile.gif  akys man nušvito, kai pamačiau daugiau atsakymų  4u.gif

kad dar labiau nušvistų ir aš pasikartosiu - maitinau iki 1 m - lygiai lygiai - biggrin.gif - paskutinius lašus gavo per 1 ąjį gimtadienį, ir matai kokia Gustė dručkė užaugo - kantrybės judviems 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti