Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware indai

Labas rytas, kaip greit jūs čia pabaigėt seną temą ax.gif
Kviečiu į naują 4u.gif
user posted image
SENA TEMA

KATALOGAS

Ir dar kelios naudingos nuorodos:


VILNELĖ - Vilniuje

SANTAKA - Kaune

SAULĖ - Šiauliuose

user posted image

Kviečiu visas kalbėtis, plepėtis, dalintis nuomonėmis, tik nesipykti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 22 rugsėjo 2009 - 08:31
Sveikinu aktyviausias, paskelbusias daugiausia žinučių senojoje temoje 4u.gif

1. gwidita 71 first.gif
2 davija 50 second.gif
3. julija4ever 40 third.gif
4. rosee 32 hi.gif
5. Jurgitak 31 4u.gif
6. laurindre 31 bis.gif
Ulitka 24, kregzde 24, Asese 24
group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 13 rugsėjo 2009 - 08:46
Asese mirksiukas.gif

čia tau pusryčiams 4u.gif

user posted image

http://www.tvarkosli...20keksiukai.doc

Prizinių vietų neužleidžiu tongue.gif reikia iškopt į pirmą, gwidita laikykis lotuliukas.gif

Kas dėl vaikiškų indelių ir mikrobangės, tai rašo, kad galima pašildyti,tik aišku, be dangtelių mirksiukas.gif

O dėl tortinės, tai aš užsidirbau tą šeiminikės, tai dabar stengsiuos daryt tokius tortus pagal aukštį, kad ten tilptų (bet man atrodo, kad ten aukštesnė turėtų būt nei 10cm g.gif )
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 09 12, 17:36)
O kas yra tas kastinis? blush2.gif


Senoviškas kaimiškas/ūkiškas lituviškas patiekalas. Grietinė+sviestas+česnakas+pipirai ir kt. prieskoniai. Patiekiamas su virtom bulvėm, dažniausiai su lupena. Kaime dar bdavo dubenėli su skrudintom kanapių arba linų sėklom. Pasibarstai bulvę sėklom, užsidedi kastinio ir skanaus essen.gif PC mačiau pirkti Žemaitijos pieno arba Pieno žvaigždžių produkciją. Taip pat turguje sveriamo būna.

Asese pioneer.gif
Atsakyti
Aš labai mėgstu kąstinį bigsmile.gif bet pati nedarau pagal Tw receptą, kur tik grietinė ir sviestas, nes mano anyta - žemaitė, tai tokį padaro, kad nėr lygių, o gamina iš kefyro, sviesto ir grietinės ir jinai sako, kad menas susukt kąstinį yra tame, kad jis būtų kuo liesesnis. Taip, kad man liesesnis nesigauna, o grietinę su sviestu valgyt man sąžinė neleidžia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 09 13, 10:15)
Asese  mirksiukas.gif

čia tau pusryčiams 4u.gif


Ačiū, koks skonis įsivaizduoju wub.gif Neutriu kumpelio, padaryčiau šiandien ax.gif
Žvalgausi dabar po Glacee receptus, ką skanaus padarius ir TW indams pritaikius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 13 rugsėjo 2009 - 09:45
QUOTE(davija @ 2009 09 13, 10:40)
Aš labai mėgstu kąstinį bigsmile.gif bet pati nedarau pagal Tw receptą, kur tik grietinė ir sviestas, nes mano anyta - žemaitė, tai tokį padaro, kad nėr lygių, o gamina iš kefyro, sviesto ir grietinės ir jinai sako, kad menas susukt kąstinį yra tame, kad jis būtų kuo liesesnis. Taip, kad man liesesnis nesigauna, o grietinę su sviestu valgyt man sąžinė neleidžia blush2.gif

Kadangi neturiu, kas tikrą kaimišką kastinį padarytų, tenka tenkintis pirktiniais arba pačiai pasidaryt, kaip išeina sad.gif Bet kai vakar paskaičiavau kainą, tai turbūt sąžinė nebeleis pirkt gatavo...

P.S. Valgyk bulves su kastiniu, o ne kastinį su bulvėm ir sąžinė aprims mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 13 rugsėjo 2009 - 09:52
QUOTE(simre @ 2009 09 13, 10:52)
P.S. Valgyk bulves su kastiniu, o ne kastinį su bulvėm ir sąžinė aprims  mirksiukas.gif

schmoll.gif , taip neišeina lotuliukas.gif o dar bulvytės mikropliuse paruoštos su lupena - numirimas vietoj doh.gif essen.gif
Atsakyti
user posted image
labas rytukas visoms 4u.gif
buvau dingus vakar unsure.gif ar nepasigedot manes cia mirksiukas.gif blush2.gif
dabar kaime pats darbymetis-bulviakasis doh.gif va kokiu graziu ir meiliu bulvyciu jums parveziau wub.gif (negalvokit kad visos tokios bigsmile.gif tik pora tokiu bulvyciu is visos priekabos mirksiukas.gif )
Davija ne nemanyk su manim lenktyniauti mirksiukas.gif bigsmile.gif
Asese aciuks.gif aciuks.gif ir dar kartely aciuks.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 09 13, 10:55)
va kokiu graziu ir meiliu bulvyciu jums parveziau wub.gif

O kas tas oranžinis daiktas?
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 09 13, 10:54)
schmoll.gif , taip neišeina lotuliukas.gif  o dar bulvytės mikropliuse paruoštos su lupena - numirimas vietoj doh.gif  essen.gif

Man labiausiai patinka MicroPluse virtos bulvės, bet nuskustos. Super, jau nebenori šeimyna paprastų, vandenyje virtų smile.gif
Aš ir bulvių košei verdu Micropliusiuke 1 l ąsotėlyje: nuskutu, supjaustau ketvirčiais, pridedu pilną indelį ir verdu 11 su puse min smile.gif Toliau darau bulvių košę kaip įprasta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gwidita @ 2009 09 13, 10:55)
user posted image
labas rytukas visoms 4u.gif


Tokias ir valgyti gaila wub.gif
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2009 09 12, 16:40)
Kas pirmesnis tas greitesnis klientą sugaut.
Kai kitos merginos pasisiūlo ką nors parduot,tai kas skundžia moderatoriams,kad negalima to daryt? g.gif
Jau stebiu kurį laiką kaip ir kas čia vyksta,kai kas visur pirmos su savo pasiūlymais.Net nemalonu į šią temą ateit.Gal sakau visos čia turi ką parduot,kas užsilikę sandėliuke,bet tai ne visoms draudžiama? jei kažkas turi savo pardavimų temas,tai ir kitose temose gali siūlytis?  Ką pasakytų TW vadovai,žinau,kad prekės demonstruojamos ir parduodamos vakarėliuose, kitaip negalima(gal išskyrus,kai pažįstamiems ar nuolatiniams klientams be vakarėlių parduoda).
Į diskusijas nesivelsiu,viso gero.

Kadangi čia kaip suprantu buvo man adresuota, atsakysiu. O kas trukdo susidomėjusiai forumietei ir jums atsakyti i jos klausimą? Neabejoju, jog ji gavo ne tik mano žinutę.
Dėl temų. Nesuprantu ko pykstat ? Yra forumo taisyklės. Susimokėkit nustatytą mėnesinį mokestį ir siūlykit ką tik norit ir kiek tik norit. Bet kažkodėl gaila ir visai nesinori to daryti ir patirt papildomų išlaidų?
TW vadovai žino ir be jūsų pastabų biggrin.gif
Atsakyti