Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia kirpykla (grožio salonas) jums patinka?

Apklausa: Kas Jums svarbiausia renkantis? (41 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos ir sveiki 4u.gif

Būtų įdomu sužinoti į ka labiausiai atkreipiate dėmesį renkantis kirpyklas ir grožio salonus? Nes yra gana ne mažas pasirinkimas rinkoje, tačiau ne kartą tenka nusivilti ir ieškoti iš naujo.

Laukiu Jūsų nuomonių thumbup.gif
Atsakyti
Labai sunku issirinkti, as kiekviena karta einu vis kitur. O pagal ka sprendziu? Na- ziriu,kad nebutu labai "pigi" aplinka ir tiek.. Daugiau nezinau. Paskutini karta buvau vienam grozio salone- visai patiko, maloni aplinka, nera labai brangu, o ir naudojama kosmetika- man labai patinka.Taigi, gal ir apsistosiu ten... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2009 09 14, 12:02)
Labai sunku issirinkti, as kiekviena karta einu vis kitur. O pagal ka sprendziu? Na- ziriu,kad nebutu labai "pigi" aplinka ir tiek.. Daugiau  nezinau. Paskutini karta buvau vienam grozio salone- visai patiko, maloni aplinka, nera labai brangu, o ir naudojama kosmetika- man labai patinka.Taigi, gal ir apsistosiu ten... blush2.gif

kur? smile.gif
Atsakyti
Jei turėčiau pakankamą skaičių žinučių ( hihihi.gif ), tai balsuočiau už II variantą.
Atsakyti
QUOTE(Smaile* @ 2009 09 15, 14:23)
Jei turėčiau pakankamą skaičių žinučių ( hihihi.gif ), tai balsuočiau už II variantą.

Na as pritariu tau, manau labai daug ka reiskia kaip tave aptarnauja, ar mandagiai, ar neiskiria klientu pagal tai kaip jie apsirenge ir t.t smile.gif
Atsakyti
Ir beje tiek zmoniu perziurejo tema, o balsavimu tik keli .. biggrin.gif
Nebijokite, isreikskite savo nuomone 4u.gif !

Atsakyti

 i 
Spamas pašalintas.
Atsakyti
Pažymėjau <personalo aptarnavimas>, bet dvejojau ir dėl <naudojamu priemonių>
Apjungčiau tai, nes koks bebūtu puikus aptarnavimas, negaliu gi aš dažyti plaukus, ar gydyti ir t.t. su nelabai kokybiška ar netinkanti man kosmetika.
Atsakyti
Taigi gaila, kad galima pazymeti tik viena varianta. kas turi kelis variantus gali tiesiog parasyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 09 14, 05:41)




Grozio salonas "Vizavi"-Pasilaiciuose. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
as nuo 16 metu, kai susipazinau su savo kirpeja kerpuosi vien pas ja ir migruoju drauge, kur ji bedirbtu! o per 9 metus ji pakeite darbo vietas, taciau man nesvarbu, reiktu tai ir i kauna vaziuociau! smile.gif
buvau nuejus pas kelis kitus kirpejus, paklausius apie ju kietuma ir t.t, pinigu nuplese daugiau uz mano mylima kirpeja, o nusivyliau juodai.
Atsakyti
O tai kiek kainuoja tose jūsų pamėgtose kirpyklose, kur kainos nesikandžioja?
Atsakyti