Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas:)

Giriamės toliau biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif pasirodysiu ir cia su dukriuko paltuku,nors jau ir sulaukiau kritikos kad ne vaikiskas blush2.gif ,bet kad jos noras toks buvo ,o spalva siuliuku pas mane butent tokia buvo.
user posted image
Atsakyti
Sagdo, man fainas paltikas thumbup.gif Ne vaikiškas? Galbūt. Bet dėl skonio juk nesiginčijama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 09 14, 11:13)
ax.gif  pasirodysiu ir cia su dukriuko paltuku,nors jau ir sulaukiau kritikos kad ne vaikiskas  blush2.gif  ,bet kad jos noras toks buvo ,o spalva siuliuku pas mane butent tokia buvo.
user posted image

gražus paltukas (tik aš nebūčiau dariusi tokio ilgo ir dat dėčiau dirželį kad liemuo išryškėtų blush2.gif )
Atsakyti
Merginos, necituokim nuotraukų mirksiukas.gif
Atsakyti
sagdo, nemazai temu buvo idetas sis modeliukas ir tikrai nepraslydo pro akis. Isskirtinis, daug kruopstaus darbo reikalaujantis paltukas thumbup.gif
Tik man mergaitei noretusi ko nors spalvingesnio, zaismingesnio, kiek trumpesnio paltuko, su ilgesnemis ir siauresnemis rankovemis, nes bent as daznai bunu saltomis rankomis ir man placios rankoves iskart kelia salcio jausma ax.gif Tai tokia butu mano subjetyvi nuomone, kaip sakoma del skonio nesigincyjama. Na, ir jei vaikas patenkintas ir nesios - tai puiku thumbup.gif
Atsakyti
ir as dar ir cia parodysiu komplektuka
user posted image
Atsakyti
Ligvita, labai grazus komplektukas thumbup.gif wub.gif , maciau jau praeitoje pasigirkim temuteje ant lelytes, tik nespejau pagirt, nes uzdare ax.gif Be galo dailus skrybeliukas, vasarai buciau tokio norejus prie juros 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 09 14, 11:20)
Sagdo, man fainas paltikas thumbup.gif Ne vaikiškas? Galbūt. Bet dėl skonio juk nesiginčijama mirksiukas.gif

o man paltukas labai grazus wub.gif tokia tikra mazoji dama thumbup.gif negi dabar visi rubeliai turi buti su kokiais nors meskiukais, kaciukais ar butinai ryskiom spalvom??? man kai ptik kartais taip grazu kai mazosios princese atrodo tarsi mazos mamos kopijos - be jokiu roziniu sinojuku ir megztuku...
juolabiau jei dukrytei patinka - tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 09 14, 11:13)
ax.gif  pasirodysiu ir cia su dukriuko paltuku,nors jau ir sulaukiau kritikos kad ne vaikiskas  blush2.gif  ,bet kad jos noras toks buvo ,o spalva siuliuku pas mane butent tokia buvo.
user posted image

Labai originalus paltukas. O mergina turi puiku skoni, jei pati modeli issirinko.
Atsakyti
Aciu jums uz pagyras ir kritika,Ilgis gavosi toks ir ne kitoks nes praeinu gaminius numezgusi su garu,del to gavosi ilgesnis nei numatytas.O rankoves universalios ,labai norejau pritaikyt jai platesnes pusilges rankoves,todel jos atlenkiamos,cia pavaizduotas trumpesis ilgis,tai kai pasidarys salciau ne problema paiilgint smile.gif ,ACIU JUMS VISOMS.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti