Įkraunama...
Įkraunama...

Bankas įpareigojo pervertinti turtą

Sveiki visi.

Esame paėmę banko paskolą namo statybai. Namas pastatytas, įrengtas, paskolą bankas išmokėjo visą jau prieš metus.
Šiandien sulaukiau banko skambučio. Prašo pervertinti turtą, nes tipo turto vertė sumažėt galėjo, tai išreikalausime skirtumo, jei nebebus toks įvertinimas kaip buvo...Žodžiu bla bla bla...Ar teisėtai jie šito prašo? Juk nuo to niekam geriau nebus, nes turtą įvertins tokia pat suma, o kentės tik mūsų šeimos piniginė, nes turėsime už vertinimą sumokėti apie 200 lt.

Gal kažkam jau taip pat bankai skambinėja ir prašinėja?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2009 09 14, 15:11)
Sveiki visi.

Esame paėmę banko paskolą namo statybai. Namas pastatytas, įrengtas, paskolą bankas išmokėjo visą jau prieš metus.
Šiandien sulaukiau banko skambučio. Prašo pervertinti turtą, nes tipo turto vertė sumažėt galėjo, tai išreikalausime skirtumo, jei nebebus toks įvertinimas kaip buvo...Žodžiu bla bla bla...Ar teisėtai jie šito prašo? Juk nuo to niekam geriau nebus, nes turtą įvertins tokia pat suma, o kentės tik mūsų šeimos piniginė, nes turėsime už vertinimą sumokėti apie 200 lt.

Gal kažkam jau taip pat bankai skambinėja ir prašinėja?

pasiskaityk konkreciai savo sutarti ir bus aisku - teisetai ar ne.

Beje, is kur zinai, kad turta ivertins ta pacia suma - nekilnojamo turto ir zemes kaina dabar yra nukritusi. O bankas nori buti isitikines, ar tikrai uzstatytas turtas siandien yra vertas paskolos
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 09 14, 15:18)
pasiskaityk konkreciai savo sutarti ir bus aisku - teisetai ar ne.

Beje, is kur zinai, kad turta ivertins ta pacia suma - nekilnojamo turto ir zemes kaina dabar yra nukritusi. O bankas nori buti isitikines, ar tikrai uzstatytas turtas siandien yra vertas paskolos

Koks man skirtumas ar vertas paskolos ar ne...Tada jie paskolą suteikė, tai ką dabar atims? Nesąmonė kažkokia. O turtą esu 100 proc. įsitikinusi, kad įvertins tiek pat.

Sutarties su savimi neturiu, todėl ir įdomu pasidarė.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2009 09 14, 17:05)
Koks man skirtumas ar vertas paskolos ar ne...Tada jie paskolą suteikė, tai ką dabar atims? Nesąmonė kažkokia. O turtą esu 100 proc. įsitikinusi, kad įvertins tiek pat.

Sutarties su savimi neturiu, todėl ir įdomu pasidarė.

nu jum galir jokio, o va bankas tai pralos, jei dave sakykim 200t, o dabar bustas vertas tik 100t, vadinasi, jei jus tampat nemokus, bankas atima nama, ji parduoda uz 100t o likusius pinigus kazkaip dar is jusu turi issireikalauti.... pas mus sutarty itrauktas punktas kad bankas tokio dalyko gali paprasyti... o del turto vertes tai ziurint kada ja nustatinejot, as tai nebuciau 100proc tikra....
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2009 09 14, 16:05)
Koks man skirtumas ar vertas paskolos ar ne...Tada jie paskolą suteikė, tai ką dabar atims? Nesąmonė kažkokia. O turtą esu 100 proc. įsitikinusi, kad įvertins tiek pat.

Sutarties su savimi neturiu, todėl ir įdomu pasidarė.



Nebūkit tokia įsitikinusi..Tikrai įvertins mažesne suma..Mes pervertinom, tai jau su pastatytu pastatu suma žymiai sumažėjo... blink.gif Neva kainos nukritusios, ir sistema taip skaičiuoja.. ax.gif O šiaip tai skaitykite savo sutartį, ten turėtų būti viskas parašyta...Čia jums niekas nepasakys gali ar ne..Jei sutartyje tai nenurodyta, tai lai patys ir vertina jei jiems reikia...Jei sutartyje nurodyta kad gali, reiškias turėsite tai padaryti... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patrakusi: 15 rugsėjo 2009 - 13:06
bankas reikalauja is visu, kuriem kyla problemu su mokejimais - uztenka karta paveluoti pora dienu sumoketi, tai jau buna pavojaus signalas...
todel reikia moketi laiku.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 09 15, 14:20)
bankas reikalauja is visu, kuriem kyla problemu su mokejimais - uztenka karta paveluoti pora dienu sumoketi, tai jau buna pavojaus signalas...
todel reikia moketi laiku.

Nei vieno karto nesame per 2 metus užvėlavę padaryti įmoka (tiksliau pats bankas nuskaičiuoja). O šiandien kai pasake, kad jei mūsų namas nebe tokios vertes bus kaip buvo, tai jums pridėsime 1 proc prie maržos. doh.gif doh.gif doh.gif Tai kur čia teisybė???? Gaunasi, kad 500 lt. mums padidėtu paskolos įmoka per mėnesį...Aš manau, kad viską jie daro tyčia, nes mes paskolą paėmę eurais, mums palūkanos šiandien keičiasi ir paskola sumažėja visu 1500 lt., tai todėl sumastė šitaip padidinti maržą. Absurdas kažkos.. doh.gif
O dėl vertinimo tai esu įsitikinusi, nes turtą vertina mano bendradarbė mirksiukas.gif Ir įvertins tiek, kad tik bankas plėšikas iš mūsų neatimtų tų 500 lt. per mėnesį doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2009 09 15, 16:30)
Nei vieno karto nesame per 2 metus užvėlavę padaryti įmoka (tiksliau pats bankas nuskaičiuoja). O šiandien kai pasake, kad jei mūsų namas nebe tokios vertes bus kaip buvo, tai jums pridėsime 1 proc prie maržos.  doh.gif  doh.gif  doh.gif Tai kur čia teisybė???? Gaunasi, kad 500 lt. mums padidėtu paskolos įmoka per mėnesį...Aš manau, kad viską jie daro tyčia, nes mes paskolą paėmę eurais, mums palūkanos šiandien keičiasi ir paskola sumažėja visu 1500 lt., tai todėl sumastė šitaip padidinti maržą. Absurdas kažkos.. doh.gif
O dėl vertinimo tai esu įsitikinusi, nes turtą vertina mano bendradarbė mirksiukas.gif Ir įvertins tiek, kad tik bankas plėšikas iš mūsų neatimtų tų 500 lt. per mėnesį doh.gif  thumbup.gif

padarykit reklama bankui biggrin.gif labai jau idomu, kuris cia taip vienasaliskai nekeiciant sutarties nori nauja marza ikalt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 09 15, 16:56)
padarykit reklama bankui  biggrin.gif  labai jau idomu, kuris cia taip vienasaliskai nekeiciant sutarties nori nauja marza ikalt  ax.gif

Swedbank'as. Taip ir pasakė turime teisę vienašališkai keisti sutartį ir jūs turėsite maržą nebe 0,8, o 1,8. Tai vat kaip yra daroma. doh.gif

Beje vakar per paskutinę instancija labai gerai apie bankus šnekėjo, ir konkrečiai apie Swedbanką. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 16 rugsėjo 2009 - 09:34
QUOTE(oziarage @ 2009 09 16, 10:32)
Swedbank'as. Taip ir pasakė turime teisę vienašališkai keisti sutartį ir jūs turėsite maržą nebe 0,8, o 1,8. Tai vat kaip yra daroma. doh.gif

Beje vakar per paskutinę instancija labai gerai apie bankus šnekėjo, ir konkrečiai apie Swedbanką. g.gif

klausdama jau zinojau, kad Swedbankas - tik jis vienintelis gali visokiu absurdu sugalvoti lotuliukas.gif
su jais paskritai bet kokiais klausimais bendraut yra nervu tampyams - paprastos korteles saskaita uzdaryt turejau 3 kartus i banka eiti ir tris prasymus rasyti ir iki siol nesu tikra, kad jau uzdaryta doh.gif lotuliukas.gif jauciu kada reiks dar karta nueit lotuliukas.gif o jau apie busto paskolu bajerius, tai isvis kalbos net nera, kiek ten nesamoniu daro...
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 09 16, 11:24)
klausdama jau zinojau, kad Swedbankas - tik jis vienintelis gali visokiu absurdu sugalvoti  lotuliukas.gif
su jais paskritai bet kokiais klausimais bendraut yra nervu tampyams - paprastos korteles saskaita uzdaryt turejau 3 kartus i banka eiti ir tris prasymus rasyti ir iki siol nesu tikra, kad jau uzdaryta  doh.gif  lotuliukas.gif  jauciu kada reiks dar karta nueit  lotuliukas.gif  o jau apie busto paskolu bajerius, tai isvis kalbos net nera, kiek ten nesamoniu daro...

Tai įsivaizduok kaip man teisininkei dirbant su tokiomis bylomis tai turi atrodyti? Jie mane stačiai kvaile laiko ir dar akis drasko.. blush2.gif
Atsakyti
2Oziaragė:
Kaip teisininkė turėtumėte suprasti, kad skambinimas ir prašymas nėra Reikalavimas. Tai geriausiu atveju traktuotina kaip Pasiūlymas.
Tai tegu Švedai persivertina patys, jei įsigeidė, patikėkit, tai ne 200Lt kainuos, ir vertė nebus tokia pati...
Atsakyti