Įkraunama...
Įkraunama...

Prakaitavimas

Turiu didele problema . man 34 metai ir esu smirdale.user posted image
Pas mane labai smirda pazastis. Prasidejo nuo 32 metu,kreipiausi pas gydytojus sako kad tai hormonai ir cia nieko nepakeisi.esu labia jautri kvapams,jauciu tokius kvapus kuriuos kiti nejaucia,del to ne galiu naudoti kvepalu.Ir rutuliniams dezorantams esu alergiska ir visokiems dezodorantams ir pan.keleta kartu per diena plaunu paastis,bet po kelete valandu jau jauciu kaip smirda.ir net kiti jaucia ta smarve.nebezinau ka daryti,nors ir nesu stora(52kg,154cm)
Dabar pradejau nakti labai prakaituoti,net naktine buna slapia.user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 01 31, 15:40)
Turiu didele problema . man 34 metai ir esu smirdale.user posted image
Pas mane labai smirda pazastis. Prasidejo  nuo 32 metu,kreipiausi pas gydytojus sako kad tai hormonai ir cia nieko nepakeisi.esu labia jautri kvapams,jauciu tokius kvapus kuriuos kiti nejaucia,del to ne galiu naudoti kvepalu.Ir rutuliniams dezorantams esu alergiska ir visokiems dezodorantams ir pan.keleta kartu per diena plaunu paastis,bet po kelete valandu jau jauciu kaip smirda.ir net kiti jaucia ta smarve.nebezinau ka daryti,nors ir nesu  stora(52kg,154cm)
Dabar pradejau nakti labai prakaituoti,net naktine buna slapia.


Na, aš irgi labai jautri kvapams ir negaliu naudot kvepalų... Bet dezodorantams nesu alergiška, bo būtų blogai... Jei hormonai kalti, gal sunku ką pakeist bus, bet gal vis dėlto įmanoma? Gal nueik dar pas kelis gydytojus, vis tiek geriau, kai turi kelias nuomones...
Man šiek tiek nuo kvapo padeda silicilinis spiritas, tiesiog pasitepu ryte ir vakare, bet jei problema didelė... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 01 31, 21:20)
Na, aš irgi labai jautri kvapams ir negaliu naudot kvepalų... Bet dezodorantams nesu alergiška, bo būtų blogai... Jei hormonai kalti, gal sunku ką pakeist bus, bet gal vis dėlto įmanoma? Gal nueik dar pas kelis gydytojus, vis tiek geriau, kai turi kelias nuomones...
Man šiek tiek nuo kvapo padeda silicilinis spiritas, tiesiog pasitepu ryte ir vakare, bet jei problema didelė...  g.gif
Su siliciliniu spiritu pabandysiu mirksiukas.gif taip eisiu dar pas kita daktara, bet ta man pasake kad cia jau organizmo viduje pokeiciai ir taip buna moterims. viena jaucia ta kvapa stipriau kita maziau verysad.gif bet as jau ne galiu kokia as smirdale doh.gif ar tu skutai pazastis?
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 01 31, 22:34)
Su siliciliniu spiritu pabandysiu mirksiukas.gif  taip eisiu dar pas kita daktara, bet ta man pasake kad cia jau organizmo viduje pokeiciai ir taip buna moterims. viena jaucia ta kvapa stipriau kita maziau verysad.gif bet as jau ne galiu kokia as smirdale doh.gif ar tu skutai pazastis?



Nu depiliuoju, kai nedepiliuoju, tai kvapas daug smarkiau jaučiasi... Čia turbūt dėl to, kad ant plaukelių tų kvapo bakterijų daugiau prisikaupia...
Atsakyti
sveika 4u.gif
as irgi turejau tokia bedele,tik va nesu alergiska dezodorantams,tad nesenai atradau rexona thumbup.gif vienintelis kuris tikrai gerai islaiko ir netepa drabuziu.
o tu nebandei dezodorantu jautriai odai?ar ir jiems esi alergiska?
gal vartoji kontraceptikus? nuo ju padaugeja hormonu ir automatiskai gausiau prakaituoji.Ir draugiskas patarimas,nusiskutus pazastis tepk pazastytes losjonu ar kremu po depiliacijos,nuramina jautria oda,tik nebandyk purksti ar tepti dezodorantais,nes dermatologai rekomenduoja bent 24 valandas po skutimo ar depiliacijos nenaudoti jokiu dezodorantu! 4u.gif
o siaip jeigu nakti gausiai prakaituoji,ir net nuo to prabundi tada manau kazkas su sirdim negerai g.gif nes bent jau man taip gydytoja sake mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nailea: 01 vasario 2009 - 20:10
QUOTE(Nailea @ 2009 02 01, 20:08)
o tu nebandei dezodorantu jautriai odai?ar ir jiems esi alergiska?
gal vartoji kontraceptikus?
Aciu 4u.gif pirkau jautriai odai dezodoranta, savaite kaip ir nieko, po savaites pradeda pazastis siaubingai nezieti doh.gif kontraceptikus ne geriu ,as dar tik kaip 1 menesi ne maitinu vaikeli krutimi blush2.gif dar ne buvau pas ginikologe, kol kas saugomes taip blush2.gif
o del sirdies tikrinau pries 3 menesius viskas buvo gerai smile.gif
vistiek dar reikes po nestumo dar daryti tyrimus.ir dar plaukau krenta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkristinak: 01 vasario 2009 - 21:30
o tai gal is po nestumo cia? g.gif apsilankyk pas daugiau gydytoju 4u.gif sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2009 02 01, 21:30)
o tai gal is po nestumo cia? g.gif apsilankyk pas daugiau gydytoju 4u.gif sekmes mirksiukas.gif
Aciu 4u.gif iki nestumo pazastis jau turejo beda,o po nestumo pradejau labiau prakaitoti ir plaukai kristi.gal del trecio cezario pjuvio? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkristinak: 01 vasario 2009 - 21:41
SVEIKA 4u.gif as tau patarciau nusipirkti dezodoruojamaji kuno minerala THAI tai dezodoruojamasis mineralas pagamintas is naturaliu susikristalizavusiuy mineraliniu drusku,kurios stabdo prakaito kvapa sukelianciu bakteriju augima.jo sudetyje nera kenksmingu chemikalu,alieju,emulgatoriu ar kvepalu.taivisiskai naturalus dezodorantas....puikiai salina net koju prakaito kvapa.tai va as kitokio jau daug metu nenaudoju thumbup.gif kainele,kaip tik siryt nusipirkau kita 23.20,bet kiek ilgam uztenka thumbup.gif tai va tikiuos pagelbejau issikapstyt is sios problemos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fatima74 @ 2009 02 04, 10:56)
dezodoruojamaji kuno minerala THAI tai dezodoruojamasis mineralas
THAI kur galima isigyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 04, 14:50)
THAI kur galima isigyti g.gif

as tai euro vaistinej su tokia kainyte papirkau siandien mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 01, 22:33)
Aciu 4u.gif iki nestumo pazastis jau turejo beda,o po nestumo pradejau labiau prakaitoti ir plaukai kristi.gal del trecio cezario pjuvio? ax.gif



Nesu tikra, kad viska perskaiciau, t.y. kiek menesiu po gimdymo esi, taciau ir padidejes prakaitavimas ir plauku slinkimas yra teisiogiai susijes su gimdymu. Paprastai po keliu menesiu viskas susitvarko. O del plauku slinkimo - tai irigi naturalus procesas, taciau tikrai stipriai rekomenduoju naudoti sampuna nuo slinkimo (cia ne ta tema, bet pasisikaityk forume) ir tikrai bent viena problemele galima gana paprastai suvaldyti. As irgi gimdziau pries puse metu, vis dar maitinu, tai perejau visokias ir prakaitavimo ir plauku / nagu slinkimo stadijas, bet su laiku tikrai viskas keiciasi.
Sekmes:)
Atsakyti