Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliuku klubas

Sveiki 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bendraukime, dalinkimės ir toliau, visa mus dominančia informacija 4u.gif
Atsakyti
ačiū Klauda 4u.gif kažkaip vakar lyg norėjau sukurti temelę, po to pamiršau... doh.gif
šiandien prisiminiau, kad reikia paieškot, ar kas sukūrė... smartass.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIVUKĖ: 18 rugsėjo 2009 - 12:03
QUOTE(dontik @ 2009 09 17, 15:06)
Sveiki, pas ka geriausia perlaikyti konstitucine 4u.gif


Menčikovskytė tikrai puiki. thumbup.gif Mūsų keli grupiokai pas ją ėjo, tai bėdų neturėjo. 4u.gif
Atsakyti
Na va, kadangi jau paskelbtas tvarkaraštis, paklausinėsiu ir aš apie nežinomus dėstytojus:

1. Darbo teisė - Macijauskienė ?
2. Aplinkosaugos teisė - Virketis ?
3. Žemės teisė - Šaltauskienė ?

Tarkit savo nuomonę, kas esat susidūrę su minimais dėstytojais. Iš anksto ačiūkas
Atsakyti
QUOTE(AIVUKĖ @ 2009 09 18, 12:01)
ačiū Klauda  4u.gif  kažkaip vakar lyg norėjau sukurti temelę, po to pamiršau... doh.gif
šiandien prisiminiau, kad reikia paieškot, ar kas sukūrė... smartass.gif


AIVUKE - nėra už ką smartass.gif Juk kažkas vistiek turi "tai" padaryti friends.gif
Atsakyti
Sveikos. Kokie reikalai su Papirciu g.gif . Pasiklausiau paskaita likau pasiurpus.
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2009 09 18, 13:00)
Menčikovskytė tikrai puiki. thumbup.gif Mūsų keli grupiokai pas ją ėjo, tai bėdų neturėjo. 4u.gif


Aš pas ją KT laikiau. Šiaip labai faina tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pasidalinti kospektais is baudziamosios ir administracines ( spec. dalis ) teises? va-taip@hotmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akra: 19 rugsėjo 2009 - 09:24
QUOTE(AIVUKĖ @ 2009 09 18, 16:18)
Na va, kadangi jau paskelbtas tvarkaraštis, paklausinėsiu ir aš apie nežinomus dėstytojus:

1. Darbo teisė - Macijauskienė ?
2. Aplinkosaugos teisė - Virketis ?
3. Žemės teisė - Šaltauskienė ?

Tarkit savo nuomonę, kas esat susidūrę su minimais dėstytojais. Iš anksto ačiūkas


Lankau pas Saltauskiene si semestra zemes teise, o praejusi pas ja notariata turejau bigsmile.gif Smagi destytoja ax.gif Nieko blogo tikrai negaliu pasakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoonbeaM @ 2009 09 19, 11:37)
Lankau pas Saltauskiene si semestra zemes teise, o praejusi pas ja notariata turejau bigsmile.gif  Smagi destytoja ax.gif Nieko blogo tikrai negaliu pasakyti smile.gif


ačiū už nuomonę 4u.gif


o kas tars žodelį apie Virketį Kęstutį - aplinkosaugos teisė ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIVUKĖ: 19 rugsėjo 2009 - 11:19
Sveikos mokslininkės, 4u.gif
kadangi jau sesija labai artėja, pradėjau ieškoti medžiagos, tačiau e-mokymuose nebemoku jos susirasti, arba ten kažkas pasikeitė, arba visai pamiršau, doh.gif gal gali man pagelbėti?
Kaip susirandant visą medžiagą? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(index @ 2009 09 19, 14:44)
Sveikos mokslininkės,  4u.gif
kadangi jau sesija labai artėja, pradėjau ieškoti medžiagos, tačiau e-mokymuose nebemoku jos susirasti, arba ten kažkas pasikeitė, arba visai pamiršau,  doh.gif  gal gali man pagelbėti?
Kaip susirandant visą medžiagą? blush2.gif


Ten iš tikro padaryti kažkokie pakeitimai... g.gif
Atsakyti