Įkraunama...
Įkraunama...

FM Group - For Home

Kokie bus atsiliepimai apie šį produkciją?!!
Atsakyti
As turejau minkstikli ir nukalkinima,man patiko. Dabar reikes uzsakyti granules i tulika ir vonia.
Atsakyti
Turiu akmens ir rudziu salinimo geli, geras, thumbup.gif . O cia visi For home produktai:
Katalogas
Atsakyti
QUOTE(viola**** @ 2009 09 18, 12:19)
Turiu akmens ir rudziu salinimo geli, geras,  thumbup.gif . O cia visi For home produktai:
Katalogas

isbandziau orkaites valikli ir plyteliu siuliu valikli patiko
Atsakyti
Smagu, kad sukurpet temele 4u.gif Tai vat laukiam daugiau atsiliepimu, kainos itin patrauklios wub.gif Kazin kaip veikia g.gif Vistiek reikes uzsisakyti ir ismeginti rolleyes.gif
Atsakyti
WC valymo gelis irgi puikiai atlieka savo darba- efektyviai salina apnasus ir rudis, nuosedas, suteikia blizgesi ir maloniai kvepia. thumbup.gif Neturi chloro!!!
Atsakyti
išbandžiau tualeto gelį, audinių minnkštiklį, atplėšiamas šluostes ir man viskas labai patiko, o kaina prieinama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytė28 @ 2009 09 18, 22:41)
išbandžiau tualeto gelį, audinių minnkštiklį, atplėšiamas šluostes ir man viskas labai patiko, o kaina prieinama  smile.gif

Vat butent mazu gaminiu kaina ir gundo ax.gif Kai kurie produktai pigesni nei prekybos centruose thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
sia produkcija ir as labai noreciau isbandyti, tik pas mus niekas atrodo neplatina, na bent as tikrai nepazystu unsure.gif tai pagalvojau, gal vertetu paciai sutarti pasirasyt ir paplatint g.gif kaip tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Vaivužė @ 2009 09 19, 15:27)
Sveikos 4u.gif
sia produkcija ir as labai noreciau isbandyti, tik pas mus niekas atrodo neplatina, na bent as tikrai nepazystu  unsure.gif tai pagalvojau, gal vertetu paciai sutarti pasirasyt ir paplatint g.gif kaip tai padaryti?


is kur esi? smile.gif
Papildyta:
o nei viena nebandet skalbimo skysciu ar minkstiklio? as gundausi... patarkt ar verta smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Delfinaa @ 2009 09 19, 19:06)

o nei viena nebandet skalbimo skysciu ar minkstiklio? as gundausi... patarkt ar verta smile.gif


Turiu ir jau baigiu.Man asmeniskai labai patinka,o ir kvapas malonus.Zinoma kad pabandykit,blogiau nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfinaa @ 2009 09 19, 19:06)
o nei viena nebandet skalbimo skysciu ar minkstiklio? as gundausi... patarkt ar verta smile.gif

Bandziau ta minkstikli,man patiko, neseniai dariau uzsakyma,tai drauge pirko prabangu minkstikli,tai sake,kad irgi patiko.
Atsakyti