Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai naujagimiui

Sveiki,

spali sulauksime pirmojo mazylio.
Noreciau paprasyti patarimu patyrusiu teveliu, ar reikia pasirupinti kokias nors zaisliukais savo naujagimiui? Ar jusiskiai zaide? Kas labiausiai jiems patiko?

Dekinga
Sigute
Atsakyti
butent naujagimiui mes tiesiog pakabinom karusele virs lovos. ja muzikele ramino smile.gif daugiau jokiu zaislu jai nereikejo. paskui, kai jau pradejo reaguot i zaisliukus, kurie sukasi ant karuseles, tada pakabinom ant lovytes zaisliukus ant gumytes. Kai sugebejo sugriebt, tada davem zaisliukus i ranka.
Atsakyti
aciu smile.gif
as siandien kelias karuseles pasiklausiau, tai ju muzikele isgasdino mane g.gif
kur jus pirkot savo mazyliui zaisliukus?
Atsakyti
QUOTE(sigusi @ 2009 09 19, 16:51)
aciu smile.gif
as siandien kelias karuseles pasiklausiau, tai ju muzikele isgasdino mane g.gif
kur jus pirkot savo mazyliui zaisliukus?

mums atidave karusele. paprasta Canpol karusele. veliau, kai jai buvo 4,5 men nusipirkom pagal skelbimus manieza su Fisher Price elektronine karusele. tai musiskei jos muzikeles nepatiko. geriau ta paprasta. gal del to, kad buvo jau pripratusi
Atsakyti
aciu, teks patesti paieskas, nes jau siandien buvau benuleidzianti rankas smile.gif
Atsakyti
As ir patarciau kokia karusele spalvota virs lovytes pakabint, vaikuciams patinka spalvos ir linksmi svelnus garsai, o dar pas mus tai visokie barskuciai, kramtukai buvo pirmieji zaisliukai, net ir jums manau kazka padovanos, gimus vaikuciui. Prisipirkti is anksto kazko daug tikrai nereiketu. ax.gif
Atsakyti
sveikos,
maniske , kai gime as pati neturejau nusipirkusi ne vieno barskucio. bet kai visi ejo lankyti, tai praktiskai prie kiekvienos dovanos budavo po barskutiir siai dienai, manau, ju turime daugiau nei pakankamai.. ipatingai maniske megsta "hanteliu" formos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lanvita @ 2009 09 21, 11:47)
As ir patarciau kokia karusele spalvota virs lovytes pakabint, vaikuciams patinka spalvos ir linksmi svelnus garsai, o dar pas mus tai visokie barskuciai, kramtukai buvo pirmieji zaisliukai, net ir jums manau kazka padovanos, gimus vaikuciui. Prisipirkti is anksto kazko daug tikrai nereiketu. ax.gif

va va. mes nei vieno barskucio nepirkom. viska padovanojo smile.gif
Atsakyti
as tik uz tai kad jokiu zaislu nepirkti, negi gimes vaikas ziuri i karusele?kai vaikutis gims stebedami jo gyvenima suprasite ko jam reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(servetele @ 2009 09 23, 11:37)
as tik uz tai kad jokiu zaislu nepirkti, negi gimes vaikas ziuri i karusele?kai vaikutis gims stebedami jo gyvenima suprasite ko jam reikia smile.gif

klausosi muzikeles. ta jau buvau parasiusi
Atsakyti
QUOTE(servetele @ 2009 09 23, 11:37)
as tik uz tai kad jokiu zaislu nepirkti, negi gimes vaikas ziuri i karusele?kai vaikutis gims stebedami jo gyvenima suprasite ko jam reikia smile.gif


As taip pat pritariu. Su laiku pasimatys, kas patinka ar erzina kudikeli: garsas, judesys, spalvos ir pan.
Atsakyti
pirmą mėnesį jokių žaislų nekabinom,nerodėm,paskiau pakabinome muzikinę karusėlę,o tik vėliau pradėjo domėtis žaisliukais labai patiko lavinamasis kilimėlis thumbup.gif
Atsakyti