Įkraunama...
Įkraunama...

Mano buvęs man skolingas, kas toliau?

Pasiskaitynėjau daug tėmų, tačiau neradau atskymo į man rūpimą klausimą. Augimu viena du s0mus. Vyresnėliui kitąmet sueis 18 m. Vaikams buvo priteista po 170 lt kiekvienam. Iki GVIF sukurimo (dėkui valstybei ir už tai), susidarė skola apie 10 000. Kas toliau? Ar reikės kreiptis į teismą dėl skolos išieškojimo? Ar į anstolius? Bandžiau teirautis anstolių, informacija labai skurdi, toks jausmas, kad jiems patiems teks mokėti iš savo kyšenės. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šnapsė @ 2009 09 19, 22:06)
Pasiskaitynėjau daug tėmų, tačiau neradau atskymo į man rūpimą klausimą. Augimu viena du s0mus. Vyresnėliui kitąmet sueis 18 m. Vaikams buvo priteista po 170 lt kiekvienam. Iki GVIF sukurimo (dėkui valstybei ir už tai), susidarė skola apie 10 000. Kas toliau? Ar reikės kreiptis į teismą dėl skolos išieškojimo? Ar į anstolius? Bandžiau teirautis anstolių, informacija labai skurdi, toks jausmas, kad jiems patiems teks mokėti iš savo kyšenės.  unsure.gif

g.gif oho... ko taaip ilgai delset blink.gif ,cia jau jusu kalte,kad nepadavet teismo nuosprendzio anstoliams....terminas,tiksliai negaliu pasakyt-5 metai liktai buvo anksciau-dabar-jau-viskas seniai be sansu...nebent padavineti per nauja-o tiesa-kada padavet islaikymui pirma kart?jai praejo 5 metai-tai viskas anuliuojasi pagal senaties termina(jeigu per tuos 5 metus nepadavet teismo nuosprendzio anstoliams)
taigi-jei nutartis senesne,nei 5metai-anstoliai,pinigu kisimas ,jums jau nieko nebepades...senaties terminas.,
o jei ne-tai viskas ok,jus sumokat anstoliam kqazkokia suma-bet ji -bus atskaiciuota is jusu buvusio vyro-ir grazinta jums,(anstoliai dar is jo prisiteis-pasiimssavo islaidas-isreikalaus-bet kokiu budu-) smile.gif nesvarbu-dirba jis-nedirba,turi turto(tuo geriau-iskart arestuios,ir visas sask banke)o jei uzsieni-visvien iisifruos per interpola-ir ta skola-ji slegs visa gyvenima-net uzsieni jis negales tureti savo vardu registruoto turto,o tuo labiau-lietuvoj-arestas bus uzdetas tam zmogui iki ismokejimo jums isiskolinimo,bet tik tuo atveju-jei teisiskai viskas iteisinta-nepasibaigus termino sutartis-kreipeties i anstolius(aisku,pamoket reikes pradzioj)-o toliau-jau bunat rami-sedit ir laukiat-kol anatoliai veiks.o terminas-jau tada nebesvarbu-jums-jau pinigai kapsi nuo padavimo anstoliams datos mirksiukas.gif
jei reikia tikslesnes info-rasykit i e-mail wakella@gmail.com
nes dabar sunku ka patarti,kai nzn,tikros padieties.o siaip,patirties mirksiukas.gif turui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besika: 19 rugsėjo 2009 - 21:45
QUOTE(Šnapsė @ 2009 09 19, 23:06)
Pasiskaitynėjau daug tėmų, tačiau neradau atskymo į man rūpimą klausimą. Augimu viena du s0mus. Vyresnėliui kitąmet sueis 18 m. Vaikams buvo priteista po 170 lt kiekvienam. Iki GVIF sukurimo (dėkui valstybei ir už tai), susidarė skola apie 10 000. Kas toliau? Ar reikės kreiptis į teismą dėl skolos išieškojimo? Ar į anstolius? Bandžiau teirautis anstolių, informacija labai skurdi, toks jausmas, kad jiems patiems teks mokėti iš savo kyšenės.  unsure.gif

sveika 4u.gif
paskaiciau ir radau panasumu, tik mano istorija tarp manes ir mano tevo. nezinau kaip cia viska trumpiau papasakojus, bet buvo tap kad po 18 metu mama mano gauna laiska is anstoliu kad yra 11 tukstanciu nemoketu alimentu ir va dabar arestavo mano tevo sodo skypa, kury pardavus grazintu alimentus. cia viskas labai painu, ejom pas tuos anstolius aiksintis kur jie buvo visus tuos 18 metu, nes ta soda galejo arestuoti ir anskciau nes pas ji buvo jis labai senai.
tavo atveju taip pat manau arestuotu VT turta, bet tikiuos jam pries tai nepranesus kad jis skolingas, nes tada jis gali turta giminem perasyt, o jau tada is kur antoliai isieskos is jo tuos 10 tukst nezinia.
nezinau tikslei ar uztenka kreiptis i anstolius ar viskas eina per teisma, bet anstoliai tures apsiimti alimentu isieskojimo ar tai jusu prasymu ar tai teismo nutarimu, tik nezinia kada tai viskas pajudetu, nes kaip zinant, o ir mano atveju, LT tokie dalykai juda letai.
Patarimas paciai aktyviai viskuo tuo dometis ir butinai visur viska rasyti rastiskai, nes va mano atveju, mama dar buvo apkalinta kad pati nesidomejo, o dar kai vyko tu instituciju privatizavimas visa tai dar ilgiau uztruko kol pagaliau byla nukeliavo i archyva ir va po 7 metu nuo privatizavimo, isvydo dienos sviesa, nes matyt sugalvojo archyve savo anstoliai tvarka padaryt.
Didziausios sekmes 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, kad nelikot abejingomis mano problemai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(besika @ 2009 09 19, 22:41)
g.gif oho... ko taaip ilgai delset blink.gif ,cia jau jusu kalte,kad nepadavet teismo nuosprendzio anstoliams....terminas,tiksliai negaliu pasakyt-5 metai liktai buvo anksciau-dabar-jau-viskas seniai be sansu...nebent padavineti per nauja-o tiesa-kada padavet islaikymui pirma kart?jai praejo 5 metai-tai viskas anuliuojasi pagal senaties  termina(jeigu per tuos 5 metus nepadavet teismo nuosprendzio anstoliams)
taigi-jei nutartis senesne,nei 5metai-anstoliai,pinigu kisimas ,jums jau nieko nebepades...senaties terminas.,
o jei ne-tai viskas ok,jus sumokat anstoliam kqazkokia suma-bet ji -bus atskaiciuota is jusu buvusio vyro-ir grazinta jums,(anstoliai dar is jo prisiteis-pasiimssavo islaidas-isreikalaus-bet kokiu budu-) smile.gif nesvarbu-dirba jis-nedirba,turi turto(tuo geriau-iskart arestuios,ir visas sask banke)o jei uzsieni-visvien iisifruos per interpola-ir ta skola-ji slegs visa gyvenima-net uzsieni jis negales tureti savo vardu registruoto turto,o tuo labiau-lietuvoj-arestas bus uzdetas tam zmogui iki ismokejimo jums isiskolinimo,bet tik tuo atveju-jei teisiskai viskas iteisinta-nepasibaigus termino sutartis-kreipeties i anstolius(aisku,pamoket reikes pradzioj)-o toliau-jau bunat rami-sedit ir laukiat-kol anatoliai veiks.o terminas-jau tada nebesvarbu-jums-jau pinigai kapsi nuo padavimo anstoliams datos mirksiukas.gif
jei reikia tikslesnes info-rasykit i e-mail wakella@gmail.com
nes dabar sunku ka patarti,kai nzn,tikros padieties.o siaip,patirties mirksiukas.gif  turui mirksiukas.gif



Tai jei teismas buvo priteises vaikui islaikyma, tevas nemokejo, o mama nesikreipe i anstolius tai tevui po 5 metu nusibraukia skola g.gif Kazkaip cia nelgiskai man g.gif
Atsakyti
Vykdomasis rastas po teismo sprendimo visada buvo pas anstolius. Mano buves tai dirbo, tai nedirbo, tai tik po 400 Lt uzdirbdavo. Taip ir susikaupe skola. Turiu net gi popieriu kiek, koki menesi moketa ar nemoketa.As net gi tikslia skolos suma zinau. Dabar aisku jau nebesikaupia, nes skirtuma sumoka GVIF. Tai vat mane ir domina, ka reiks toliau daryti?
Atsakyti
QUOTE(raimukas.S @ 2009 09 19, 22:50)
sveika  4u.gif
paskaiciau ir radau panasumu, tik mano istorija tarp manes ir mano tevo. nezinau kaip cia viska trumpiau papasakojus, bet buvo tap kad po 18 metu mama mano gauna laiska is anstoliu kad yra 11 tukstanciu nemoketu alimentu ir va dabar arestavo mano tevo sodo skypa, kury pardavus grazintu alimentus. cia viskas labai painu, ejom pas tuos anstolius aiksintis kur jie buvo visus tuos 18 metu, nes ta soda galejo arestuoti ir anskciau nes pas ji buvo jis labai senai.
tavo atveju taip pat manau arestuotu VT turta, bet tikiuos jam pries tai nepranesus kad jis skolingas, nes tada jis gali turta giminem perasyt, o jau tada is kur antoliai isieskos is jo tuos 10 tukst nezinia.
nezinau tikslei ar uztenka kreiptis i anstolius ar viskas eina per teisma, bet anstoliai tures apsiimti alimentu isieskojimo ar tai jusu prasymu ar tai teismo nutarimu, tik nezinia kada tai viskas pajudetu, nes kaip zinant, o ir mano atveju, LT tokie dalykai juda letai.
Patarimas paciai aktyviai viskuo tuo dometis ir butinai visur viska rasyti rastiskai, nes va mano atveju, mama dar buvo apkalinta kad pati nesidomejo, o dar kai vyko tu instituciju privatizavimas visa tai dar ilgiau uztruko kol pagaliau byla nukeliavo i archyva ir va po 7 metu nuo privatizavimo, isvydo dienos sviesa, nes matyt sugalvojo archyve savo anstoliai tvarka padaryt.
Didziausios sekmes  4u.gif

o ar gi galejo arestuoti jusu TEVO turta? blink.gif kiek suprantu arestuot gali turta tik jusu vardu...prie ko tevai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(M E M O R Y @ 2009 09 25, 08:46)
o ar gi galejo arestuoti jusu TEVO turta?  blink.gif  kiek suprantu arestuot gali turta tik jusu vardu...prie ko tevai? g.gif


O jūs kai perskaitot tekstą, suprantat jo prasmę ar rašot tik tam, kad rašyti?
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2009 09 25, 09:29)
O jūs kai perskaitot tekstą, suprantat jo prasmę ar rašot tik tam, kad rašyti?

tik dabar isivaziavau blush2.gif kad tevu istorija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(M E M O R Y @ 2009 09 25, 09:46)
o ar gi galejo arestuoti jusu TEVO turta?  blink.gif   kiek suprantu arestuot gali turta tik jusu vardu...prie ko tevai? g.gif

pasakojau apie savo tevu santuoka, ir mano tevo nemoketus alimentus ax.gif
tai, del to ir arestavo mano tevo turta uz man, savo dukrai, nemoketus alimentus. tikuos paaiskinau 4u.gif
ai va matau, jau supratote smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimukas.S: 25 rugsėjo 2009 - 11:39
QUOTE(raimukas.S @ 2009 09 25, 13:37)
pasakojau apie savo tevu santuoka, ir mano tevo nemoketus alimentus  ax.gif
tai, del to ir arestavo mano tevo turta uz man, savo dukrai, nemoketus alimentus. tikuos paaiskinau  4u.gif
ai va matau, jau supratote  smile.gif


Bet kai tau sukako 18m. ar mama pati ejo pas anstolius ar ar cia patys anstoliai parode iniciatyva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šnapsė @ 2009 09 25, 13:58)
Bet kai tau sukako 18m. ar mama pati ejo pas anstolius ar ar cia patys anstoliai parode iniciatyva? g.gif

laiska is anstoliu gavom visai nesenai, man dabar 25 ax.gif
kaip po to aiskinomes, tai ta byla buvo uzmirsta, bet nesutvarkyta iki galo, kadangi juos ten tikrina tai del to ir nepasimirso visa tai su visam. mano mama domedavos kaip ten su tais alimentais, bet tevas praktiskai niekur oficialiai nedirbo ir aplamai mazai uzdirbdavo, o dar pries 7 metus i uzsieny isvaziavo tai taip viskas ir pasimirso, nes is kur tu tuos alimentus prisiteisi jei zmogus alkocholkas.
Atsakyti