Įkraunama...
Įkraunama...

Po poliravimo kai nuplaunu lieka lašeliai

Sveiki. Nusipoliravau masina, ir vargo turiu. Kai nuplaunu masina, tai kai isdziusta lieka demeles. ir su kempine ir su skudureliu trinu. ir su sausu dar pereinu. nebezinau ka daryt. Raudonos spalvos masinyte, ryski spalva, blizga, o tokios demes bjaurios, lyg buciau tik vandeniu nupyles. verysad.gif
Atsakyti
tai pries poliruojant nusausink. nuplauni nusausini skudureliu, tada poliruoji. nebus jokiu demiu.
Atsakyti
Gal galit rekomenduot gera poliravimo priemone, kokios firmos geresni poliruokliai?
Atsakyti
Tai kad ji jau poliruota ir vaskuota. As tik plaunu su automobiliniu sampunu daba, ir lieka demeles, kaip izdziuve laseliai. Manau, kad cia nuo kalkino vandens. Gal yra kokiu priemoniu, kad neliktu tu demeliu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pjpaulez @ 2009 09 22, 20:17)
Tai kad ji jau poliruota ir vaskuota. As tik plaunu su automobiliniu sampunu daba, ir lieka demeles, kaip izdziuve laseliai. Manau, kad cia nuo kalkino vandens. Gal yra kokiu priemoniu, kad neliktu tu demeliu?  unsure.gif


Gali pilnai buti,kad nuo kalkino vandens,ypac jei kur sode is slangos plauni,arba blogai sampuna nuplauni.Yra viena paprasta priemone,po plovimo imi toki vandens nuemeja su guma langams,ir su juo nubrauki vandeni nuo masiniuko,greita ir efektyvu smile.gif
Atsakyti
Išplovus automobilį, nelaukit kol išdžius pats, o imate skurlį ir sausinate..Nebeliks dėmių.. wink.gif
Atsakyti
ir vaskuota ir poliruota, tai gal tiesiog viskas neistrinta kaip priklauso? uztai ir demes, geriausia ispoliruoti su poliravimo masinele smile.gif
Atsakyti
Visada poliravau rankomis,ir niekad jokiu demiu nebudavo...kazkas cia ne taip su ta masina... g.gif Man vis tik kyla itarimas kad sampunas blogai nuskalaujamas...
Atsakyti
kazkaip keistai cia skamba g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 09 24, 19:25)
Visada poliravau rankomis,ir niekad jokiu demiu nebudavo...kazkas cia ne taip su ta masina... g.gif Man vis tik kyla itarimas kad sampunas blogai nuskalaujamas...

na ir man taip nebuve, o pries visa ta darba kaip atrode? buvo demes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 09 22, 22:04)
Gali pilnai buti,kad nuo kalkino vandens,ypac jei kur sode is slangos plauni,arba blogai sampuna nuplauni.Yra viena paprasta priemone,po plovimo imi toki vandens nuemeja su guma langams,ir su juo nubrauki vandeni nuo masiniuko,greita ir efektyvu smile.gif


Dekui uz patarima, nes tikrai su slanga plaunu sode biggrin.gif

Ir pries poliravima tikrai nieko panasaus nebudavo (beja poliravau pas meistra, nes dar kelias vietas jis man perdaze)

nzn, gal tas meistras ne koks g.gif
Atsakyti
QUOTE(pjpaulez @ 2009 09 26, 23:59)
Ir pries poliravima tikrai nieko panasaus nebudavo (beja poliravau pas meistra, nes dar kelias vietas jis man perdaze)

nzn, gal tas meistras ne koks  g.gif

gal tos demes ir yra pridazymai biggrin.gif
Atsakyti