Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Kaune

o gal galima kokius kontaktus kosmetologes kur is Šarkuvos gatves? koks salonas ten? 4u.gif
Atsakyti
Kai pirma karta pamaciau, tai isigandau, is isores kaip kokia kaimo kirpyklele doh.gif Bet viduje svaru, tvarkinga.
867259174 Virginija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 09 20, 21:50)
Kai pirma karta pamaciau, tai isigandau, is isores kaip kokia kaimo kirpyklele  doh.gif  Bet viduje svaru, tvarkinga.
867259174 Virginija  smile.gif

o kur ji tiksliau dirba? gal priesais maxima ten kazkokios dvi kirpyklos yra g.gif
Atsakyti
Sena tema mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...300946&st=0
Atsakyti
Aciu uz nauja tema 4u.gif

Uzsirasiau po poros dienu is centre esancio salono ''Herada'' pas Ligita antakiu pesiot ir dazyt. Ankstesneje temoje mergaites gyre ja, o ir pati viena karteli buvau, labai patiko, tai tikiuos nenusivilti ir vel bigsmile.gif

Veido valymui taip pat reiketu jau nueiti..bet sakau gal kazka naujo isbandyti ax.gif Siaip istikima daugmaz Saulei buvau, bet pas ja smagiausia eiti veido masazams biggrin.gif zodziu, relaksacijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tobsita: 21 rugsėjo 2009 - 21:01
as niekaip neapsisprendziu, ar eiti pas Saule, ar auksciau mineta Virginija is sarkuvos gatves g.gif
esu buvus pas Edita, kur centre dirba... man tai vissiskau sh.... doh.gif buvau 2 kartus sumokejau po 100 lt, ir nieko g.gif ir kazkokia ikyri man ji pasirode g.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 09 20, 22:50)
Kai pirma karta pamaciau, tai isigandau, is isores kaip kokia kaimo kirpyklele  doh.gif  Bet viduje svaru, tvarkinga.
867259174 Virginija  smile.gif



Ir man taip pasirode doh.gif bet kosmetologe thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 26 rugsėjo 2009 - 17:06
QUOTE(Alinutia @ 2009 09 22, 14:24)
Ir man taip pasirode  doh.gif  bet  kosmetologe thumbup.gif



beje, ar si kosmetologe ikyri kaip minejo kazkuri mergina? as negaliu pakest kai man daro valyma ir kalba apie kanors, man patinka tyla tuo metu smile.gif
ir koki valyma daro? mechanini? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 26 rugsėjo 2009 - 17:07
QUOTE(vesela @ 2009 09 22, 16:11)
aciu  4u.gif

beje, ar si kosmetologe  ikyri kaip minejo kazkuri mergina? as negaliu pakest kai man daro valyma ir kalba apie kanors, man patinka tyla tuo metu  smile.gif
ir koki valyma daro? mechanini? smile.gif


neikyri, vos kazko paklause, nes vistiek spuogu n tai paklausinejo ka naudoju ir pan.
turbut kad mechanini: na pilinguoja, palieka su kauke kad iskiltu tie visi spuogai, spaudo, tada su deguonies aparatu pravaro, uzdezinfekuoja, patepa drekinancia raminancia kauke 15min ir viskas.
buvau bandzius su garais veido valyma darytis tai efekto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 09 20, 22:50)
Kai pirma karta pamaciau, tai isigandau, is isores kaip kokia kaimo kirpyklele  doh.gif  Bet viduje svaru, tvarkinga.
867259174 Virginija  smile.gif

O kur ten Sarkuvos galvej kirpyklele atrodo taip prastai. Cia gyvenu, tai dvi kirpyklos salia ir visai ne kaip kaimo - irengtos daugiaauksciuose. Kuriam cia name ta kaimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 22 rugsėjo 2009 - 19:37
QUOTE(Alinutia @ 2009 09 22, 16:25)
neikyri, vos kazko paklause, nes vistiek spuogu n tai paklausinejo ka naudoju ir pan.
turbut kad mechanini: na pilinguoja, palieka su kauke kad iskiltu tie visi spuogai, spaudo, tada su deguonies aparatu pravaro, uzdezinfekuoja, patepa drekinancia raminancia kauke 15min ir viskas.
buvau bandzius su garais veido valyma darytis tai efekto  schmoll.gif

o kiek mazdaug laiko uzeme visa procedura? apie valanda? smile.gif gal zinot darbo laika? ar cia geriau skambintis ir tartis? (del darbo ne visada man gaunasi) sarkuvos 8 tai kaip suprantu yra ne toj sarkuvos pusej kur maxima o kitam gale, link taubuciu? smile.gif
Atsakyti
Nea, ji tam gale kur Maxima, tik kitoje gatves puseje smile.gif
Ikyroka del to, kad po apsilankymo pas ja dar kelis kartus man rase sms, ir klause, kada vel ateisiu doh.gif
Atsakyti