Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis nėštumas -6 dalis-

user posted image

Jo dar nėra, bet mes abudu žinom,
Kad jis ateis mažytis ir švelnus.
Mes jaučiame trečios širdies plakimą,
Ir kas bebūtų jis - dukrelė ar sūnus, -
Mes nesidžiaugt, nelaukti jo negalim,
Ir šis laukimas dvigubai džiugus -
Ateina naujas, laukiamas žmogus.
Gal saulė švies, gal žvaigždės degs, mirgės?
Ne, niekur, niekada žmogaus gimimas
Dar neturėjo taip gilios prasmės...


user posted image

Mūsų nėštukės:

2009 m.

vai2lia – 24 m., Šiauliai, laukiamas rugsėjo 25 d.
Juditab – 22 m., Klaipėda – Panevėžys, laukiamas lapkričio 4 d. (n)
Ruutta – 27 m., Vilnius, laukiamas lapkričio 9 d.
totti – 28 m., Molėtai, laukiamas lapkričio 11 d.
Sigutia – 23 m., Kaunas, laukiamas lapkričio 15 d.
artisteee – 23 m., Molėtai, laukiamas lapkričio 29 d.
sorre – 20 m., Panevėžys, laukiamas gruodžio 18 d. (n)
Astuliux1 – laukiamas gruodžio 19 d.
marytyy – 22 m., Kaunas, laukiamas gruodžio 20 d.
melle – 18 m., Vilnius, laukiamas gruodžio 26 d.
dovilytemmm – 21 m., Kaunas, laukiamas gruodžio 29 d.
rabrasa – 24 m., Vilnius, laukiamas gruodžio 30d. (n)


2010 m.

Kutveliukas – 20 m., Alytus, laukiamas sausio 6 d.
mazyyle – 24 m., Vilnius, laukiamas sausio 11 d.
aroonele – 21 m., Venta, laukiamas sausio 14 d.
Gabii__ – 24 m., Panevėžys - Kaunas, laukiamas sausio 21 d.
Rudaakė Saulėgrąža – 26 m., Mažeikiai, laukiamas sausio 25 d.
Božen@ – 29 m., Tauragė, laukiamas vasario 1 d. (n)
Apelsinka – 29 m., Kaunas, laukiamas vasario 23 d.
leirion – 27 m., Vilnius, laukiamas vasario 24 d.
agne.za – 25 m., Kaunas, laukiamas vasario 25 d. (n)
ibiza25 – 27 m., Vilnius, laukiamas vasario 28 d. (n)
issigandusi – 23 m., Klaipėda, laukiamas vasario 28 d. (n)
demonija – 23 m., Šiauliai, laukiamas kovo 1 d.
musiushka – 22 m., Panevėžys, laukiamas kovo 3 d. (n)
LINUTE24 – 25 m., Kaunas, laukiamas kovo 5 d. (n)
tirida – 26 m., Kaunas, laukiamas kovo 5 d.
Ieva 87 – 22 m., Pakruojis, laukiamas kovo 6 d. (n)
dalaiva – 23 m., Šilalė, laukiamas kovo 7 d.
kiwi22 – 26 m., Kaunas, laukiamas kovo 7 d.
milagrosa – 24 m., Jonava, laukiamas kovo 12 d.
bagirrra - 26 m., Vilnius, laukiamas kovo 18 d.
liutux0318 - 27 m., Danija - Odense, laukiamas kovo 18 d.
Svaja83 – 25 m., Vilnius, laukiamas kovo 20 d. (n)
juodoji_nasle – 32 m., Kaunas, laukiamas balandžio 10 d. (n)
MissChangy – 21 m., Alytus, laukiamas balandžio 17 d. (n)
Astro – 23 m., Vilnius, laukiamas gegužės 20 d.

user posted image

Daugiau pabendravusios galėsite susipažinti su mumis mūsų albumėlyje, taip pat parodyti ir save http://www.fotki.com/Lithuania/en/
Jeigu norite patekti į mūsų sąrašiuką, rašykite milagrosai į a.ž.


Atsakyti
beldziuos jau as i nauja tema musu..
Beje aciu kad mane uzraset i sarasiuka mirksiukas.gif
del kremuko, as pokolkas tik kvapiu-vaisiais riebiu kuno kremu tepuos.. Vyras sako tada kad suvalgyt net norisi.. lotuliukas.gif O man irgi patinka tas kvapas, gera nuotaika apima biggrin.gif O del pilvuko, kad dar nera pas mane jis labai didelis, bet apie nesciuju rubus jau pagalvoju, nes kaip ir minejau vos radau kelnes i kuria telpu. Jua klausiau jusu forumieciu, bet dar karteli pasiteirausiu apie nebloga parduotuve Klaipedoje,kur geriau pirkt, nebrangu ir grazu..
ir apie judesiukus, dar nejauciu, bet labai tikiuos greit sulaukti ir as ju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(issigandusi @ 2009 09 21, 17:11)
beldziuos jau as i nauja tema musu..
Beje aciu kad mane uzraset i sarasiuka  mirksiukas.gif
del kremuko, as pokolkas tik kvapiu-vaisiais riebiu kuno kremu tepuos.. Vyras sako tada kad suvalgyt net norisi..  lotuliukas.gif O man irgi patinka tas kvapas, gera nuotaika apima  biggrin.gif O del pilvuko, kad dar nera pas mane jis labai didelis, bet apie nesciuju rubus jau pagalvoju, nes kaip ir minejau vos radau kelnes i kuria telpu. Jua klausiau jusu forumieciu, bet dar karteli pasiteirausiu apie nebloga parduotuve Klaipedoje,kur geriau pirkt, nebrangu ir grazu..
ir apie judesiukus, dar nejauciu, bet labai tikiuos greit sulaukti ir as ju  lotuliukas.gif

Jau turetum greitai sulaukti 4u.gif As man atrodo 17 savaite pajutau... Ta ir tu greit susipazinsi su vaikciu soske.gif
Del rubu, tai gali pirkti devetuose arba persisiuti pati jei moki. Bent jau Kaune tai labai brangus rubai. Paprasciausios kelnes apie 250 lt kainuoja. Galima nusikirpti kelnes virsuje ir prisisiuti placia guma, ju yra audiniu parduotuvese ir kokio nori tik dydzio tau atkirps smile.gif
Papildyta:
Milagrosa labai grazu thumbup.gif Nuostabus leliukai zuikuciai 4u.gif
Atsakyti
Tikrai, jau tie trys leliai nuotraukoje tai neralus, nors susileisk ax.gif

As Moletuose nestukinius dzinsus uz 85 lt pirkau, tai sveika kaina.. Anksciau kai gyvenau Kaune ir studijuodama Akropoly Rududu dirbau, salia nestukiu drabuziu parduotuves, tai ten visokiu graziu rubeliu nestukem prisiziurejau, bet jau kainos doh.gif o siaip as super anyta turiu, tai pagrinde ji mano garderoba papilde nestukiniais rubais, vos suzinojusi, kad laukiuosi nupirko sirafana, kuri tik dabar priaugau biggrin.gif
Atsakyti
na ir as jau registruojuos naujuose namuciuose 4u.gif
Atsakyti
Bent jau Kaune tai labai brangus rubai. Paprasciausios kelnes apie 250 lt kainuoja.

doh.gif net neisivaizdavau tikrai kad tokios kainos.. nu joo... kaineles.. Na bet reiks pasiieskot kur ne kur wink.gif aciu uz patarimus
Atsakyti
sveikutes naujuos namuciuos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
del rubeliu, tai pas mane siaubinga problema..siaip visus paprastus galima rasti..efigi uzsivezus suknyciu laisvu, dabar nesioju..o va del keniu man buvo be sansu ka spec isigyti...o del siuveju, niekas nenorejo tvarkyti...panevezy taip ir neradau kas apsiimtu...tik Kaune radau viena, gera siuveja, pagal rekomendacijas..tai is paprastu dzinsu perdare taip, kad kaip nestukiniai su patobulinimais...ypac tom, kam ant koju nepriaugo nieko...jei kam reiks kontaktu, galesiu duoti:)
Atsakyti
QUOTE(marytyy @ 2009 09 21, 21:15)
Jau turetum greitai sulaukti  4u.gif As man atrodo 17 savaite pajutau... Ta ir tu greit susipazinsi su vaikciu  soske.gif
Del rubu, tai gali pirkti devetuose arba persisiuti pati jei moki. Bent jau Kaune tai labai brangus rubai. Paprasciausios kelnes apie 250 lt kainuoja. Galima nusikirpti kelnes virsuje ir prisisiuti placia guma, ju yra audiniu parduotuvese ir kokio nori tik dydzio tau atkirps  smile.gif
Papildyta:
Milagrosa labai grazu  thumbup.gif Nuostabus leliukai zuikuciai 4u.gif

Taip anksti pajutai?kaip supratai?nes as taip laukiu kad kiekvienas pilvo garselis atrodo lyg tai jau tai ko laukiu... ax.gif
Papildyta:
gabii yra tu siuveju pnv,,ajsku jei jau radai tai nebereik. thumbup.gif
As tai rubeliu gavau dovanu kitaip tariant paveldejau is buvusios nestukes nestuke.gif
Papildyta:
Turint galvoje kad tuos rubelius devesim tik keleta menesiu tai kainos nenormalios.. doh.gif
Ir manau neverta tokiom kainom pirkt
Atsakyti
4u.gif Sveikos busimos mamytes,
na stai ir as jungtis i jusu saunu bureli noriu. Laukiuosi pirmo leliaus, tai kuo toliau, tuo daugiau klausimu ir baimiu atsiranda doh.gif Labai nudziugau, kad ir Moletu varda cia radau, man kaip buvusiai moletiskei( nors sirdis Moletuose) labai malonu:)
Tikuosi priimsit, o juk drauge ir tas baimes iveikti lengviau ir laukti tu mazuju stebukleliu linksmiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(musiushka @ 2009 09 21, 22:08)
Taip anksti pajutai?kaip supratai?nes as taip laukiu kad kiekvienas pilvo garselis atrodo lyg tai jau tai ko laukiu... ax.gif
Papildyta:
gabii yra tu siuveju pnv,,ajsku jei jau radai tai nebereik. thumbup.gif
As tai rubeliu gavau dovanu kitaip tariant paveldejau is buvusios nestukes nestuke.gif
Papildyta:
Turint galvoje kad tuos rubelius devesim tik keleta menesiu tai  kainos nenormalios.. doh.gif
Ir manau neverta tokiom kainom pirkt

yra siuveju...tik man duok tel nors vienos, kuri sutiktu is dzinsu normaliu padaryti nestukinius...net per pazystamus kur kreipiaus, niekaip neikalbejau....net tai kur Kaune teko paciai tas spec medziagas nuvesti kur dedasi, kad temtusi...as ir gavojau, kad abai paprasta, bet nueik su tokiu prasymu, visos baidosi..nesuprantu tik ko g.gif
visos siulo kelnes siutis...kelnes ir tvarko...bet netvarko dzinsu, va kur problema...kelnes man visos ant subines kabo...vieninteliai dzinsai, kurie normaliai, ir va ju niekas nesiema.
Atsakyti
sveikos busimos mamytes 4u.gif
jau koki menesiuka vis seku "is sono" jusu pasiplepejimus smile.gif ir nedrasiai noriu jungtis prie jusu 4u.gif
laukiames pirmojo leliuko smile.gif pagal pirmaji vizita pas gin. - dabar mums 10-11 sav., kita savaitele laukia antras vizitas, todel gal tiksliau pasakys kiek zirniukui laiko ir kaip jam sekasi pas mane "namuciuose" smile.gif laukiu nesulaukiu smile.gif
Pati iki siol jauciuosi puikiai - jokiu pykinimu ar kazkokiu neiprastu pokyciu (na gal siek tiek apetitas "padaznejes" lotuliukas.gif )
tai toks trumpas musu prisistatymas 4u.gif
Atsakyti