Įkraunama...
Įkraunama...

Abrazija

Mano istorija tokia. verysad.gif

Prieš daugiau nei pusę metų netekau savo mažiuko. Nenoriu apie tai kalbėti, bet noriu iškelti klausimą ar po abrozijos gali būti taip, kad nebegalėsiu turėti vaikų.

Daktarai man užtikrino, kad bus viskas gerai, bet aš jau 3 mėnesius negaliu pastoti, nors pirmą kartą pastojau labai lengvai. Aš tiesiog klausiu ar gali būti taip, kad operacijos metu, man ką nors pažeidė ar kažkas pan.

Jaudinuosi, noriu sulaukti mažiuko, nes tai tik viena paguoda būtų. Na kas tai patyrė mane supras.
O gal aš per stipriai noriu pastotiL Bet argi tai draudžiamaL Nežinau. Labai liūdna dar iki šiol

Vaikų daugiau neturiu
Atsakyti
Man po perileidimo dare abrazija , deja yra taip kad buna poto kad sunku pastoti . Daktarai niekada nieko uztikrinti negali .
bet 3 menesiai nera rodiklis kad negali pastoti neuzsifiksuok tuom , tikrai nebutinai nuo abrazijos ,gal laikas netas ,gal ovuliacijos sutrikimai ir panasiai .Paprasciausiai nusiramink ,ir bandyk . Metus tikrai ramiai gali bandyti , o jau poto jei nepavyks .
Siaip pati abrazija nera taip baisu kaip ja ldincios komplikacijos . O ka sako tavo ginekologe ?
Atsakyti
Aš po abrazijos pastojau po vieno mėnesio blink.gif Nors saugojomės nors tu ką... Manau kad tavo organizmas tiesiog dar po šoko neatgavęs. Aprimk - bus lialius, tikrai bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2005 10 07, 08:58)
Mano istorija tokia. verysad.gif

Prieš daugiau nei pusę metų netekau savo mažiuko. Nenoriu apie tai kalbėti, bet noriu iškelti klausimą ar po abrozijos gali būti taip, kad nebegalėsiu turėti vaikų.

Daktarai man užtikrino, kad bus viskas gerai, bet aš jau 3 mėnesius negaliu pastoti, nors pirmą kartą pastojau labai lengvai.  Aš tiesiog klausiu ar gali būti taip, kad operacijos metu, man ką nors pažeidė ar kažkas pan.

Jaudinuosi, noriu sulaukti mažiuko, nes tai tik viena paguoda būtų. Na kas tai patyrė mane supras.
O gal aš per stipriai noriu pastotiL Bet argi tai draudžiamaL Nežinau. Labai liūdna dar iki šiol

Vaikų daugiau neturiu


Man abrazija dare 2 kartus po ivykusiu persileidimu. sad.gif Deja, po paskutinio persileidimo ir po jo darytos abrazijos nebepastoju antri metai... cry.gif
Atsakyti
GINEKOLOGE SAKE, KAD VISKAS GERAI. NA JI SAKO,KAD YRA 120 PROCENTU GALIMYBE PASTOTI, KAD TAI TAIP PAT KAIP GIMDYMAS.... NA NEZINAU...
TIESIOG SUNKU...
OVULIACIJOS SUTRIKIMU NETIKIU, KAD TURIU - IR TEMP. MATAVAUSI SI MENESI IR T.T NA LYG IR VISKAS GERAI....
ESU TIESIOG LABAI ISSIGANDUSI... verysad.gif
NEZINAU....
MATAI DABAR ATLIEKU IVAIRIUS TYRIMUS PAS GENETIKUS, TAD TIRIA MANE IKI PAGIRNDU....
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 10 07, 09:13)
Man po perileidimo dare abrazija , deja yra taip kad buna poto kad sunku pastoti . Daktarai niekada nieko uztikrinti negali .
bet 3 menesiai nera rodiklis kad negali pastoti neuzsifiksuok tuom , tikrai nebutinai nuo abrazijos ,gal laikas netas ,gal ovuliacijos sutrikimai ir panasiai .Paprasciausiai nusiramink ,ir bandyk . Metus tikrai ramiai gali bandyti , o jau poto jei nepavyks .
Siaip pati abrazija nera taip baisu kaip ja ldincios komplikacijos . O ka sako tavo ginekologe ?

MAN NEBUVO PERSILEIDIMO. PAS MANE BUVO TAIP - NORS IR NELABAI NOREJAU APIE TAI PRISIMINTI, BET MAN 4 MENESI PASTEBEJO, KAD MANO VAIKELIS APSIGIMES IR JOKIU PROSVAISCIU, KAD JIS GYVENS - NEBUVO, TAD IR ISSAUKE PRIESLAIKINI GIMDYMA. NA NELABAI AS SUPRANTU.

GAL KAS GALIT PLACIAU PAPASAKOTI APIE ABRAZIJA?
Atsakyti
Nu aš ne daktarė, bet visada maniau kad abrazija daroma po savaiminio persileidimo - išvaloma gimda. Nu nuo placentos, krešulių.
Linaute, o gal geriau tau būsų apie tai pakalbėti Nesulaukiančių gandro skyrelyje? Ten daugiau renkasi mamų su panašia patirtimi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2005 10 07, 11:24)
GINEKOLOGE SAKE, KAD VISKAS GERAI. NA JI SAKO,KAD YRA 120 PROCENTU GALIMYBE PASTOTI, KAD TAI TAIP PAT KAIP GIMDYMAS.... NA NEZINAU...
TIESIOG SUNKU...
OVULIACIJOS SUTRIKIMU NETIKIU, KAD TURIU - IR TEMP. MATAVAUSI SI MENESI IR T.T NA LYG IR VISKAS GERAI....
ESU TIESIOG LABAI ISSIGANDUSI... verysad.gif
NEZINAU....
MATAI DABAR ATLIEKU IVAIRIUS TYRIMUS PAS GENETIKUS, TAD TIRIA MANE IKI PAGIRNDU....

Temperatūra tikrai 100% neparodo, ar ovuliacija vyksta, ar ne. Gal nuo streso išsiderino šiek tiek hormonai ir juos atstačius į normą viskas būtų gerai. To ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 10 07, 13:25)
Temperatūra tikrai 100% neparodo, ar ovuliacija vyksta, ar ne. Gal nuo streso išsiderino šiek tiek hormonai ir juos atstačius į normą viskas būtų gerai. To ir linkiu 4u.gif

o kur tie hormonai tyriami?
Atsakyti
Man pirmas nestumas baigesi persileidimu, daviau organizmui atsigauti, sustipreti ir po penkiu menesiu vel pastojau, sunku buvo pirmus menesius, vel grese persileidimas, bet gulimas rezimas issaugojo nestuma ir susilaukem dukrytes. Mano seseriai irgi panasiai buvo nutike, du persileidimai, ilgai poto negalejo pastoti, bet kai nurimo, pradejo optimistiskai i tai ziureti, dabar augina dvi dukrytes. Svarbiausiai tiketi, kad viskas bus gerai, tikrai supsi ant ranku sava mazyli. Tik kiek zinau, kad bent 6 men po abrazijos reiktu pasisaugoti, kad atsistatytu gimdos sieneles.
Atsakyti
Abrazija - tai gimdos isvalymas,placentos audiniu isgramdymas taip paprastai
tariant. Ir man tokia patirtis nutiko. Tai labai iprastas reiskinys, tik mazai kas
kalba.
Svarbiausia Linaute, nesinervuok, ir neskubek greit pastoti, duok ir fiziskai ir
psichologiskai sau atsigaut. As dariau pertrauka pusmeti. O kai visiskai apie tai negalvojau,pastojau ir si karta viskas buvo gerai.
Kas zadeta, bus kaip padeta - tikrai susilauksi sveiko vaikucio! 4u.gif
Atsakyti
Kiek teko skaityti medicininės literatūros, gimdos abrazija labai retai yra nevaisingumo priežastimi (nebent labai jau grubiai atlikta, sužaloti gilesni gimdos sienelės sluoksniai). Nevaisingumą sukelia po abrazijos (nesvarbu ar persileidimo, aborto) patekusi infekcija į moters lytinius organus. Nes dėl uždegiminio proceso, gali susidaryti sąaugų ir užakti kiaušintakiai (pagrindinė nevaisingumo priežastis), sutrikti mėnesinių ciklas (dingti mėnesinės).
Atsakyti