Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie vyrai vėžiai?

Tai gi nemanau kad horoskopas viska pasako apie zmogu. Pazistu daug vyru veziu ir nei vienas nera istikimas savo seimai, kaip rasoma horoskope: yra istikimi seimai ar tevynei. deja ne... g.gif gal tik moterys daugiau seimyniskos ir istikimos seimai 4u.gif Vyrams aplamai labai svarbu gyvenime yra seksas ir tarpusavio supratingumas, tad ir eina i kaire ar i desne. Ir visai nesvarbu koks tai horoskopo zenklas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaškė @ 2009 09 23, 14:25)
Tai gi nemanau kad horoskopas viska pasako apie zmogu. Pazistu daug vyru veziu ir nei vienas nera istikimas savo seimai, kaip rasoma horoskope: yra istikimi seimai ar tevynei. deja ne... g.gif  gal tik moterys daugiau seimyniskos ir istikimos seimai 4u.gif Vyrams aplamai labai svarbu gyvenime yra seksas ir tarpusavio supratingumas, tad ir eina i kaire ar i desne. Ir visai nesvarbu koks tai horoskopo zenklas tongue.gif

Maniškis vėžys. Jau dešimt metų kartu. Ištikimas ir patikimesnis tris kartus už mane- aš dvynė. Pedantas, labai veikia mėnulis ( čia be mistikos), žodžiu jei nemylėčiau, būtų nuobodu.[SIZE=1]
Atsakyti
Mano brolis vėžys - jam 21m , išvaizdus vaikinas bet rūpi tik kompiuteriniai žaidimai.. Su mama ginčijasi, uždaras labai, niekada nežinai ką galvoja.. O nuo to ką galvoja labai priklauso nuotaika.. Nėra labai geras pašnekovas.. Bendrom temom nebent.. Oi vėžiukai vėžiukai.. smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(ambriu @ 2009 09 27, 00:07)
Mano brolis vėžys - jam 21m , išvaizdus vaikinas bet rūpi tik kompiuteriniai žaidimai..  Su mama ginčijasi, uždaras labai, niekada nežinai ką galvoja.. O nuo to ką galvoja labai priklauso nuotaika.. Nėra labai geras pašnekovas.. Bendrom temom nebent.. Oi vėžiukai vėžiukai.. smile.gif))


Cia grynai seseriska nuomone mirksiukas.gif mano tetis vezys, brolis vezys, o dabar ir vyra vezi turiu lotuliukas.gif visi jie turi tipisku vezio savybiu, kurias as tiesiog dievinu thumbup.gif bet kadangi mano socialinis santykis su visais skirtingas, tai ir as juos visus matau bei vertinu skirtingai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano tėtis vėžys. Apskritai toks gerietis, jautrus, pakankamai uždaras. Visada padės, jei kažkas paprašo pagalbos. Labai myli gyvūnus, jais rūpinasi ir prisiriša. Pakankamai šeimyniškas, jam labai svarbi kitų žmonių parama, palaikymas, supratimas. Ką daro, daro lėtai, bet atlieka tobulai iki smulkmenų. Rūpestingas, atidus. Bent jau man mano tėtis toks smile.gif
Atsakyti
Pamiršau neigiamas savybes biggrin.gif Dažnai būna pažadukas ir nepunktualus doh.gif Nors jeigu tikrai apsiima kokį darbą atlikti, kažkuo pasirūpinti, tai labai stengiasi ir viską atlieka rūpestingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 27 rugsėjo 2009 - 13:12
Istikimas, svarbiausia jam seima, vaikai. Sakyciau net perdetai jais rupinasi. Namiseda, geriausiai jauciasi namuose budamas su seima. Nepakencia kritikos. Priesingai nei moterys vezes, tingus, daznai meta pradetus darbus.
Atsakyti
Paskaičius jūsų pasisakymus bei remiantis asmenine patirtimi, išaiškeja, jog gal nė vienas vėžys horoskopo neatitinka 100%, bet jiems priskiriamų bruožų visgi turi daugelis. g.gif
Atsakyti
Maniskis irgi veziukas, cia is jusu pasisakymu tikrai dag atitinka, o svarbiausia, jeigu neteisus buna kokioj sutuacijoj, tai gali su manim gincytis iki nukritimo, o siaip mielas, seimyniskas, bet manau, kad menulis veziukus tikrai stipriai veikia, nes jo nuotaikytes kinta keiciantis menuliui.... Aisku, as irgi ne is sventuju, vis tik dvyniuke, bet kazkaip susistyguojam 4u.gif
Atsakyti
Tai jau taip, megsta pasigincyti. Darzniausiai turi isankstini nusistatyma ir jo nekeicia. Ir dar labai nori, kad jo klausytu. Jau kai pradeda destyti savo mintis, geriau net nebandyk isiterpti.
Atsakyti
Veziai nesiekiantys tikslu jiems gerai kaip yra, o kadangi as liute man reikia kad vyras visa gyvenima kazko siektu tobuletu, kadangi veziukai namysedos ir bijantis rizikuoti gyvenime jie ne man....
Atsakyti
MB vezys, tai kol kas drasiai tvirtinu, jog istikimas ir seimyniskas thumbup.gif . Labai megsta gamta. Dar labai megsta buti tarp zmoniu, draugu kompanijose... ir yra ju siela smile.gif . Turi labai dideli ir savotiska humoro jausma (kuris kartais buna ne vietoje arba ne viesiems suprantamas). smile.gif
Ir kazkaip anaiptol ne namiseda (as didesne namiseda negu jis blush2.gif ), nebijo rizikos, bet pries priimdamas sprendima viska kruopsciai apgalvoja ir pasilieka atsargai kelis variantus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elziukas1984: 07 spalio 2009 - 15:29