Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapinasi į lovytę :(

Mes be sauskelniu gyvenam jau nuo geguzes menesio. biggrin.gif Ilgai repetavom su tuo puoduku, dabar lyg ir viskas tvarkoj, net ir didesniam reikalui prispyrus nebega uz kampo i kelnes prikraut. Bet nakti..... sad.gif

Kaip tik naktele, taip vis kitokia. Viena nakti lovyte suslampa 4 kartus, kita nei vieno, dar kita tris kartus ant puodelio prasosi. Ir gerti stengiames vakare per daug neduot. Sauskelniu atgal uzmauti tikrai nesinori, man atrodo, tai butu zingsnis atgal. Bet kaip ir pabodo jau skalbt wink.gif

Kaip jusiskai leliukai? Kiek laiko mamytes migruodavo naktimis keisti slapiu paklodziu?
Atsakyti
mes dar miegam su pampersu... ir nezadam dar nusiimt, nors vakare dedit jis pats jau nebenori, taciau kai ateina pas mus i lova, tai tikrai nesinori visiems baloj miegot, o ir ciuzinys gerokai brangiau atsieitu naujas rolleyes.gif, o kada jus jau pradejot miegdytis be pampersu?

Atsakyti
Man pasiteisino toks dalykas: dukra uzmigdau apie 21-22 val., pati einu miegoti apie 24 val. Tai eidama gultis ja miegancia istraukiu is lovytes ir pasodinu ant puodo. O ji, kad ir pusiau sapnuodama, zino, ka padaryti tongue.gif Ir sekmingai padaro. Po to dazniausiai ramiai ismiega visa nakti, nors... dar kartgais pasitaiko naktiniu potvyniu - kokia karta per 2 men.
Atsakyti
Kai sūnų pratinom miegoti be pamperso, tai naudodavom tokias vienkartines palutes (būna pirkti vaistinėse). Jų viršutinis sluoksnis lyg popierinis-medžiaginis, o apatinis - lyg celofaninis. Tokia palutę patiesdavom po paklode, ir jei atsitikdavo nelaimė, čiužinys likdavo sveikas rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE (laurencija @ 2004 01 24, 22:22)
Man pasiteisino toks dalykas: dukra uzmigdau apie 21-22 val., pati einu miegoti apie 24 val. Tai eidama gultis ja miegancia istraukiu is lovytes ir pasodinu ant puodo. O ji, kad ir pusiau sapnuodama, zino, ka padaryti tongue.gif Ir sekmingai padaro. Po to dazniausiai ramiai ismiega visa nakti, nors... dar kartgais pasitaiko naktiniu potvyniu - kokia karta per 2 men.

Kaip tau gerai, kad tavo leliukas nueina taip 21-22, o mano ir tai uzmiega kazkur apie 24 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Maša @ 2004 01 25, 00:20)
Kai sūnų pratinom miegoti be pamperso, tai naudodavom tokias vienkartines palutes (būna pirkti vaistinėse). Jų viršutinis sluoksnis lyg popierinis-medžiaginis, o apatinis - lyg celofaninis. Tokia palutę patiesdavom po paklode, ir jei atsitikdavo nelaimė, čiužinys likdavo sveikas rolleyes.gif .

O kada sunulis baige slapint lovyte? Man smalsu, kiek dar laukt?
Atsakyti
QUOTE (Konsuela @ 2004 01 24, 22:26)
O kada sunulis baige slapint lovyte? Man smalsu, kiek dar laukt?

Naktį pradėjo sausai išmiegoti maždaug nuo 2,5 m., o dieną be pamperso vaikščiojo nuo 2 m. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano pupa nakti vis dar su pamperiu miega ph34r.gif Diena jokiu problemu neturim jau nuo 1.8 m., pati visuomet pasipraso arba susiranda puoda ir atsiseda. O po nakties pamperis pilnas... unsure.gif Dar nebuvo, kad su sausu atsikeltu. Net neprabunda darydama... Jau ir pieno negeriam pries miega, sako, nuo jo vaikai daug sisioja... Bet maniske prisigeria vandens, kol prausiasi, skalauja burnyte, kai valomes dantukus. blink.gif Kai pasiziuri i ja besiprausiancia, tai atrodo, kad vaikas savaite nieko atsigert negaves blink.gif Kai istraukiu is vonios, pilvukas kaip arbuzas atrodo tongue.gif Tartis niekaip neiseina. Tai kur jau iskentesi nakti po tokio gerimo... Tai ir perkam dar pamperius ir dziaugiames, kad tokie yra tongue.gif nes jei reiketu kasnakt po pora kartu vaika perrenginet, paklodes keist... Vistiek kada nors isaugsim wink.gif Tikekimes, kad nereiks kaip pazistamu berniukui iki 5 m. su pamperiu miegot... ph34r.gif
Atsakyti
mums jau3 tuoj bus,tai vaikuciui tik kartais nelaime atsitinka,o taip tai pasipraso nakti.Pradeda baisiai rekti,kad nori i toleta.
Atsakyti
O mano sesuo vaikystej tai labai didele beda turejo. Ji slpaindavosi ne tik nakti i lova, bet ir diena "myzteldavo" nedideliais kiekiais i kelnes. Niekas nepadejo, nei 120 mediku, nei tiek pat laiudies medicinos zinovu, ziniuoniu, ekstrasensu ir t.t.

Taip ji vare iki 12 metu. kai susirgo menesines, kzkaip mistiskai ir si problema prapuole. bet mama, kai nuolat vazinedavo pas medikus ir bobules, dar idomesi bajeri buvo isgirdus. Viena moteris pasakojo, kad jos dukra irgi slapimo nelaikydavo. Bet jai si liga praejo tik pradejus lytini gyvenima. Kas cia per mistika, niekaip nesuprantu.
Atsakyti
Smurka, tu zinai, ir as tokia istorija esu girdejusi, ir is neblogu pazistamu. Oi, kiek vargsele mergina problemu turedavo - nei nakvot pas drauges, nei i zygi koki galedavo eiti. Ir savo busimam vyrui baisiai bijojo pasakoti... O viskas baigesi gerai ir netiketai. Matyt, tai susije su kazokiais smegenu centrais, kurie dar ir tarp saves susije..
Mano panelei 2 su trupusciu metu, diena mes be paluciu, o nakti tai dedam. Kai iseisiu i atostogas, rimtai imsiuos "auklejimo". Mat dabar ja ziuri seneliai, o negi jiems isakinesi - ir taip dziaugiuosi, kad ziuri ir nereik moket.....
Beje, niekaip nesugebam atsisakyti ir naktinio papkio doh.gif . Jo reikia 5 minutems, kol uzmiega, paskui viskas.
Atsakyti
mes pradejom sausai ismiegoti, kai su vyru ememe ir rimtai pasiryzome keltis kelis kart per nakti ir nusisint.kaip taisykle-neatsikelei-lova plaukia, vaiko juk nekaltinsi, tik save, kad per kietai miegi ar tingi keltis vaika ant puodo pasodinti.Bet pampersą naudojom kol kartą, kai buvo metu ir keturiu menesiu nenusiplikė uzpakalio(kraupus atvejis)tada pamperiu tikrai nebuvo kaip uzdet, o ir kad sisiai nakti zaizdu negrauztu sąžiningiau keldavausi nuvest i tualeta.Tai truko 2 savaites kol sugijom, bet per ta laika pats priprato nakti keltis sisiot. Aisku karts nuo karto visko pasitaikydavo, kai prigeria ar pervargsta per dieną, ar peršala.
Atsakyti