Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų proginių šukuosenų nuotraukos

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Sveikos 4u.gif kazkaip perziurejau visas temutes ir lyg tokios neradau, jei praleidau jau esancia tokia temute, atleiskit. Isties butu labai idomu paziuret kokias progines sukuosenas esam isbandziusios pacios. Tad, tikiuos kad si temute duos peno akims 4u.gif Lauksim visokiu grozybiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 23 rugsėjo 2009 - 21:15
turbut prideretu paciai, ka nors pademonstruot, kad kitoms butu drasiau biggrin.gif
tik foto darytos jau svenciu vidury, ar net pabaigoj, todel kokybe nebus ta kai tik svieziai kirpejos kedeje sedint blush2.gif
[Nuotraukos ištrintos žinutės autorės prašymu.]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 28 birželio 2013 - 09:32
Man graži ta su raudonom gėlytėm, .ir vestuvinė graži ,nors labiau patinka palaidų plaukų šukuosenos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 24 rugsėjo 2009 - 10:11
grazios.... ax.gif
na ir as kita sestadieni eisiu darytis progines, tai bus matyt biggrin.gif gal pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
Oi, kaip nepernešu tokių bobiškų šukuosenų su gėlytėm, garbanytėm ir visokiais kitais kičiniais dalykėliais.. Jau geriau būtų kokia subtilesnė ir santūresnė šukuosena..
Atsakyti
vijoleta, grazios jusu sukuosenos thumbup.gif grazu paziuret, ypac paskutinioji su rozytem 4u.gif

beje labai sauni pati temos ideja smile.gif
Atsakyti
Pritariu, idėja labai puiki thumbup.gif , bet jau pirmosios šukuosenos.. blink.gif Baisu man tokios, jau geriau būtų paprastas, tvarkingas kuodukas, o ne lizdas ant galvos. Ir man labai keista, kodėl tiek daug moterų renkasi tuos lizdus g.gif O kas dar keisčiau, kad kirpėjos visiškai neatsižvelgia ar žmogui tinka ar netinka.. doh.gif kiek tenka pro rotušę praeiti, tai jaunųjų ir pamergių ševeliūros dažnai pribloškia. Pati tokių nesirinkčiau. Įdėčiau tai, kas gražu man, tačiau ne apie tai tema, o savo pačios neturiu, kadangi jų nesidarau, pati paprastai namie susitvarkau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PurpleOrchid @ 2009 09 25, 21:09)
Oi, kaip nepernešu tokių bobiškų šukuosenų su gėlytėm, garbanytėm ir visokiais kitais kičiniais dalykėliais.. Jau geriau būtų kokia subtilesnė ir santūresnė šukuosena..


drinks_cheers.gif
Man irgi baisos ,netik ,kad beskonybe,bet sakyciau senamidksa beskonybe, ir labai provincija atsiduoda.
turbut tokiu sukuosenu savininkes ir namus puosia Palangos gatvese pirktais pavaieklsiukais su saulelydziais.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 09 26, 15:20)
drinks_cheers.gif
Man irgi baisos ,netik ,kad beskonybe,bet sakyciau senamidksa beskonybe, ir labai provincija atsiduoda.


visiškai pritariu drinks_cheers.gif man tokios šukuosenos primena palmes ir tortus lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
tai idekite kas nors graziu tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Praeitus Naujus metus sutikau su stai tokia lb kuklia "seveliura" blush2.gif
Taciau man graziausios stai tokios 4u.gif Ispudingesnes, tik gaila, kad ant manes taip graziai neatrodytu mirksiukas.gif
user posted image
user posted image

ir pan. stiliaus "pony tail"
user posted image

svaigstu del retro stiliaus kuoduku wub.gif
user posted imageuser posted image


Sorry, kad idejau ne tik savo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 26 rugsėjo 2009 - 22:25
QUOTE(Elektraaa @ 2009 09 26, 23:06)



Pirmoji ir trecioji patiko is idetu ax.gif
Atsakyti