Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų bazė

gal kuri turit atsiliepimu apie blakstienu baze( ar kaip ten vadinasi blush2.gif na zodziu,bespalvis tusas,stiprinantis ir pan blakstienas) ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 rugsėjo 2009 - 22:24
QUOTE(Deimantuke33 @ 2009 09 16, 16:36)
gal kuri turit atsiliepimu apie blakstienu baze( ar kaip ten vadinasi  blush2.gif  na zodziu,bespalvis tusas,stiprinantis ir pan blakstienas) ?

Yra toks is Oriflame, bet jis vadinasi blakstienu kondicionierius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 rugsėjo 2009 - 22:24
QUOTE(Deimantuke33 @ 2009 09 16, 16:36)
gal kuri turit atsiliepimu apie blakstienu baze( ar kaip ten vadinasi  blush2.gif  na zodziu,bespalvis tusas,stiprinantis ir pan blakstienas) ?

pas mane antakiu ir blakstienu gelis is body shop. kazkaip nepastebejau skirtumo dazant blakstienas tiesiai tusu, ar juo+tusu. na gal stiprina blakstienas, ka zn, nejauciu gi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 rugsėjo 2009 - 22:25
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 16, 16:50)
Yra toks is Oriflame, bet jis vadinasi blakstienu kondicionierius  4u.gif



As ji turiu.. 4u.gif nei geras nei blogas.. kazkokiu pokyciu nepastebejau 4u.gif bet blakstienytes sveikai tfu tfu tfu atrodo bigsmile.gif 4u.gif
Siandien gavau Dior tusa dovanu,.. dar nebandziau 4u.gif
Man tai pats paciausias Prestige tusas wub.gif su zalsvu kamsteliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 16 rugsėjo 2009 - 18:55
QUOTE(Deimantuke33 @ 2009 09 16, 15:36)
gal kuri turit atsiliepimu apie blakstienu baze( ar kaip ten vadinasi  blush2.gif  na zodziu,bespalvis tusas,stiprinantis ir pan blakstienas) ?

Turejau Artdeco (dabar kazkodel neber jos pirkti), turiu dabar Sisheido - labai man patinka, blakstienos tikrai ir tankesnes, ir ilgesnes ja naudojant good.gif superinis dalykas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 rugsėjo 2009 - 22:26
aciuks.gif aciu visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif o kiek mazdaug kainuoja? blush2.gif pvz sisheido? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimantuke33: 16 rugsėjo 2009 - 19:18
QUOTE(Deimantuke33 @ 2009 09 16, 16:36)
mergaites,atsiprasau uz  poster_offtopic.gif  bet gal kuri turit atsiliepimu apie blakstienu baze( ar kaip ten vadinasi  blush2.gif  na zodziu,bespalvis tusas,stiprinantis ir pan blakstienas) ? gal tokia temuke yra,jei yra tai gal kas nuorodele gali?  blush2.gif  bigsmile.gif  4u.gif


Va toki naudojau. Ypatingu pokyciu nepastebejau schmoll.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2009 09 16, 15:36)
mergaites,atsiprasau uz  poster_offtopic.gif  bet gal kuri turit atsiliepimu apie blakstienu baze( ar kaip ten vadinasi  blush2.gif  na zodziu,bespalvis tusas,stiprinantis ir pan blakstienas) ? gal tokia temuke yra,jei yra tai gal kas nuorodele gali?  blush2.gif  bigsmile.gif  4u.gif

Naudoju blakstienas stiprinancia baze is Clinique (Lash Building Primer). Nusipirkau pasiskaiciusi geru atsiliepimu uzsienio forumuose. Man visai patinka ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 09 16, 23:45)
Naudoju blakstienas stiprinancia baze is Clinique (Lash Building Primer). Nusipirkau pasiskaiciusi geru atsiliepimu uzsienio forumuose. Man visai  patinka ax.gif
user posted image

sakykit koks rezultatas su ta baze ir be jos ir kokia kaina butu
dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 09 17, 07:05)
sakykit koks rezultatas su ta baze ir be jos ir kokia kaina butu
dekui 4u.gif

Sita baze gerokai pastorina, pailgina blakstienas. Ant jos uztepus bet koki tusa, blakstienos labai ryskios ir dideles gaunasi biggrin.gif Ypatingomis progomis uzsitepu ta baze ir EL Sumptous tusa ant virsaus, kad isgauciau kazka panasaus i dirbtiniu blakstienu efekta rolleyes.gif Be to man patinka, kad naudojant baze bet koks tusas labai lengvai nusivalo. Kiek kainavo tiksliai nepamenu, lyg apie 60 lt Sarmoj g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 17 rugsėjo 2009 - 09:06
QUOTE(F_A @ 2009 09 17, 10:05)
Sita baze gerokai pastorina, pailgina blakstienas. Ant jos uztepus bet koki tusa, blakstienos labai ryskios ir dideles gaunasi biggrin.gif Ypatingomis progomis uzsitepu ta baze ir EL Sumptous tusa ant virsaus, kad isgauciau kazka panasaus i dirbtiniu blakstienu efekta rolleyes.gif Be to man patinka, kad naudojant baze bet koks tusas labai lengvai nusivalo. Kiek kainavo tiksliai nepamenu, lyg apie 60 lt Sarmoj g.gif


Rimtai lengviau nusivalo negu be bazės? Labai įdomu, gal tada reikia išbandyti, nes nekenčiu vakarais to ilgo valymosi proceso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 09 17, 09:11)
Rimtai lengviau nusivalo negu be bazės? Labai įdomu, gal tada reikia išbandyti, nes nekenčiu vakarais to ilgo valymosi proceso  doh.gif

Rimtai mirksiukas.gif
Atsakyti