Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei didinti

Sveikos, gal kuri esate isbandziusi ERDESOJE parduodama maisto papilda Natural Push Up didinanti krutinės apimti bei suteikianti jai grazia forma, i sudeti ieina kvieciai, apyniai, grikiai ir t.t. Rezultatai po 8 sav., kaina virs 200lt.
Atsakyti
QUOTE(elestra @ 2005 04 22, 11:41)
Sveikos, gal kuri esate isbandziusi ERDESOJE parduodama maisto papilda Natural Push Up didinanti krutinės apimti bei suteikianti jai grazia forma, i sudeti ieina kvieciai, apyniai, grikiai ir t.t. Rezultatai po 8 sav., kaina virs 200lt.


Aš labai skeptiškai žiūriu į tokius dalykus. Kažkui skaičiau straipsnį, kad krūtinės forma nuo maisto priklauso tik tiek, kad tai lašiniai arba raumenukas... O gydyt... nu nežinau...
Sportas tai gražina formą tikrai:) nebent dar kokį stangrinantį kremuką verta paterliot. Arba ledinis vanuo kraujotaką veikia:)
Atsakyti
situos iskilumus gerai papucia kontraceptines tabletes... bent jau pas mane tai vienu dydziu padidejo.. blush2.gif o stangrina ir forma palaiko pratimai ir svarmenu lengvu kilojimaas..
Atsakyti
Aš tai skaičiau gydytojo komentarus, kad krūtinė padidės laikinai-t.y. tol, kol gersit tabletes, kai tik nustosit-viskas bus po senovei.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 04 22, 12:31)
Aš tai skaičiau gydytojo komentarus, kad krūtinė padidės laikinai-t.y. tol, kol gersit tabletes, kai tik nustosit-viskas bus po senovei.


Reikia pagimdyt:) ir krūtinė išsipūs (bent jau kol maitinsi:) tongue.gif
O nuo a iki d dyžio ir nelabai realu išsipūst:) nebent tik per kokį pusę to dydžio gali...
Pas manetarp c ir d.... tik kažkaip aktualiau stangrinimas....
Gal ką patarsit?
Atsakyti
Man tai nuo KT krutines dydis visiskai nepakito, o stai po vaiko maitinimo tai nebekas liko sad.gif
Atsakyti
noreciau paklausti gal kas naudojot maisto papildus "Natural push-up" krutinei didinti? ar gal bent girdejote kokius nors atsiliepimus apie si produkta is vartojusiu? labai susidomejau siuo produktu, bet bijau pirkti, nes nezinau ar veiksmingas blush2.gif seip kaina nemaza.. schmoll.gif
Atsakyti
As vartojau tokio tipo tabletes,tik gal kitas pavadinimas buvo.Geriau 3 men ,ar daugiau.Rezultatu jokiu.
Atsakyti
Oho,as tai net ir negirdejau tokio dalykelio,bet manau kad tikrai neverta, teslos valgyk irgi veiksminga biggrin.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai ismetimas pinigu i siuksliu deze.Man vyras buvo dovanu nupirkes(pasiziurejau koks pavadinimas buvo -"SuperBrust"(natural breast formula).Pati as nepadidejau nuot tu tableciu,bet ir kur reikia nepadidejo.
Teks vyrui pataupyti daugiau pinigu (plastnei operacijai).
Atsakyti
Sveikos. As isbandziau Eurovaistinej pirktas tabletytes Perfecta(jei neklystu). Geriau du kursus, t.y. 20 dienu po tris piliules. Ir jau bebaigiant antra kursa krutine tikrai truputi padidejo. Pasidare panasiai tokia kaip per menesines, gal truputi dar didesne. Nezinau kiek laiko taip bus. Kitur svorio tikrai nepriaugau. Bet, manau, kad cia tikrai laikinas poveikis ir gana nezymus. Toks krutines pabrinkimas ir tiek. Manau, kad tose zolelese yra kazkokiu hormonu ir tikriausiai tas pats efektas kaip pradejus gerti KT.
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2005 04 22, 11:00)
situos iskilumus gerai papucia kontraceptines tabletes...  bent jau pas mane tai vienu dydziu padidejo.. blush2.gif  o stangrina ir forma palaiko pratimai ir svarmenu lengvu kilojimaas..


blink.gif tai gal man irgi nuo KT?.. o tai aš nelabai supratau, kaip čia taip...

O mažinančių priemonių nėra? biggrin.gif
Atsakyti