Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminės kepurės

Reikia gražių žieminių kepuryčių sūnui ir dukrytei, bet nieko gražaus nerandu rolleyes.gif lenkiškų nenoriu schmoll.gif negi kitokiu nera?

patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saša Ž @ 2009 09 25, 10:38)
Reikia gražių žieminių kepuryčių sūnui ir dukrytei, bet nieko gražaus nerandu  rolleyes.gif lenkiškų nenoriu  schmoll.gif negi kitokiu nera?

patarkit  4u.gif

Man kaip tik patinka RASTER firmos kepurytes Lenkiskos,nesiojam jau antrus metus, cia foto mano sunelis thumbup.gif
jos labai svelnios kokybiskos ziemininiai komplektukai, minkstuciai, siltuciai, isore 30% vilna ir 70 % acrilo, viduje labai mielas svelnus trikotazinis is medvilnes pamusaliukas 97% nearzinantys vaiko odeles,tinka alergiskiems vaikams


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 26 gruodžio 2009 - 19:47
Siemet pirkom salmuka is Erikos mirksiukas.gif kartais uzsisakau, kad numegztu kokia originalia smile.gif
Atsakyti
Perku BIMBA parduotuvėje šalmukus wub.gif
Atsakyti
Pirkau Vaiku mieste, ten tikrai didelis pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
Pirksiu STERNTALER parduotuvėjė,nu man ten kepurytės super thumbup.gif gražios ir labai kokybiškos.ViEną galima sakyti jau išaugome,tai parduosime per SM.
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2010 08 23, 13:55)
Pirksiu STERNTALER parduotuvėjė,nu man ten kepurytės super  thumbup.gif gražios ir labai kokybiškos..



drinks_cheers.gif aš taip pat saviškiams čia pirkau, labai džiaugiuosi šia parduotuve smile.gif
Atsakyti
Mes kepures Raster tikrai megstam, superine kokybe smile.gif Nors siaip rubus perku UK pagrinde ir lenkisku nemegstu, bet Raster man daug smagesnes skepures uz visas kitas kokias tik teko turet 4u.gif
Ju yra gariunuose ir SM kelios mamytes parduoda rolleyes.gif
Atsakyti
As uzsakinesiu turbut is Next nu labai man ten graziu yra bigsmile.gif turbut ziuresiu, kad butu visas komplektukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2010 08 23, 14:55)
Pirksiu STERNTALER parduotuvėjė,nu man ten kepurytės super  thumbup.gif gražios ir labai kokybiškos.ViEną galima sakyti jau išaugome,tai parduosime per SM.


Mums irgi labai patiko sios kepurytes ir kainos atzvelgiu , Raster irgi turim ,bet STERNTALER man labiau patiko, o be to galima su vaiku nuvaziuoti pasimatoti ir issirinkti kas tinka vaikuciui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2010 08 23, 14:55)
Pirksiu STERNTALER parduotuvėjė,nu man ten kepurytės super  thumbup.gif gražios ir labai kokybiškos.ViEną galima sakyti jau išaugome,tai parduosime per SM.


Ir mes taip pat ten mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi STERNTALER , labai gražios, kokybiškos.
Atsakyti