Įkraunama...
Įkraunama...

Rožė

Zodziu, taip. Pirmiausia atsiprasau gerbiamu moderatoriu uz nelietuviska temos pavadinima, praradau lietuvybe ir neatgausiu, kol diedas kompo neperinstaliuos. Pataisykit ta nelaiminga pavadinima, kas galit, zmones gerieji. Aciu smile.gif

Dabar problema. Ne man, diedui, cia gi apie seimos sveikata skyrelis smile.gif Zodziu, atsirado jam ant kojos kazkokia nesamone. Bendras vaizdas - lyg sprindzio dydzio melyne su kazkokiu pagedusiu raudonu - rudu centru blink.gif Palietus skauda, normaliai skauda, ne maudineja, karsta ta vieta, vos vos patinus, ryskiai uzdegimas koksai tai. Jokio ibrezimo ar ko nera, odele kaip kudikelio, tik labai plaukuota... smile.gif Erkiu, biciu ikandimu nebuvo. Alergijos neturi, o ir kam galetu but, dzinsams? Diedas pats nezino nei kas ten, nei nuo ko, dievagojasi, kad neuzsigavo, nes futbola paskutini karta zaide pries trejus metus. Sako, reik palaukt pora savaiteliu, gal praeis, o jei ne, tai eis pas gydytoja smile.gif

Kadangi seimoj gydytojos pareigas atlieku as, o apie toki reiskini nieko negirdejau (mano specializacija - temperaturos, kosulio ir trydos atvejai rolleyes.gif ), tai keliu klausima:
1. Kas tas yr? (cia pagrindinis klausimas, daba net nezinau, ko inete ieskot)
2. Nuo ko?
3. Ka daryt? smile.gif

Nasle likti dar nenoriu, diedo be kojos irgi nenoriu - kam jis man toks brokuotas, noriu diedo pilnai sukomplektuoto, zodziu, patarkit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 spalio 2005 - 19:46
Vajetau, Noa, kaip tau nesekasi...
Gal čia kokia rožė?
Atsakyti
Man tai sekasi, diedui nelabai... smile.gif Kokia dar blyn roze blink.gif
Atsakyti
Pala, radau. Sita? blink.gif
http://www.sveikas.l...d=&id2=&linkID=

Jezusmarija doh.gif Man nepatinka dry.gif Kazin, daugiau kas nors but negaletu... Kas nors mielesno? Sito nenoriu sad.gif
Atsakyti
Aha, tokie dariniai, kuriuos nupasakojai labai panasus i rozes simptomus blink.gif
Atsakyti
O tai ka dabar daryt? ta prasme, kiek as suprantu, yra trys variantai:
1. Leist jam laukt tas dvi savaiteles, o paskui isaiskint, kad buvo mano teisybe - niekas nepaejo, reikejo eiti tuoj pat smile.gif
2. Tyst ji greiciau is pirties (siuo momentu jis ten kazkur pas kazka su draugeliais geria alu smile.gif ) ir tempt i pirma pasitaikiusia gydymo istaiga smile.gif Ir pedagoginis efektas gausis biggrin.gif
3. Palaukt pirmadienio, uzsiregistruot pas seimos gydytoja ir kada uzrasys, tada ir eit.

Man trecias variantas lyg ir artimiausias atrodo, pirmieji du labai nehumaniski... smile.gif Ar teisingai as cia? g.gif Nenumirs iki tol?
Atsakyti
Bandyk varianta Nr.3... Kiek pamenu babulės visokiausios ilgai su rožėm vaikščiodavo ( ta prasme nepuldavo gydytis moment) , iki pas kokia užkalbėtoją nueidavo... Nors žinai... babulė ne diedas... anie lepesni rolleyes.gif
Rytoj visokeriopai vaidenk kad diddis ligonis, a jei pablogės - doctor.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dee_Dee: 08 spalio 2005 - 21:42
QUOTE(Dee_Dee @ 2005 10 08, 21:41)
Kiek pamenu babulės visokiausios ilgai su rožėm vaikščiodavo ( ta prasme nepuldavo gydytis moment) , iki pas kokia užkalbėtoją nueidavo...

Šią ligą, t.y. rožę, pamenu iš vaikystės... Pamenu, kaip močiutė ilgai su ta rože vargo... kokia negraži jos koja buvo... kokiomis bjauriomis smarvėmis tą koją tepliodavo... Tiesa, močiutei padėjo užkalbėtoja, kuri visoje apylinkėje garsėjo kaip užkalbėtoja nuo rožės. Tiesa, visa tai vyko XX a. kokiame aštuntame dešimtmetyje. Tikiu, jog dabartinė medicina išsiverčia be užkalbėtojų. Tačiau bet kokiu atveju geriau nedelsti ir kuo greičiau kreiptis kvalifikuotos pagalbos.
Beje, gal tai ne rožė, o kokis žymiai lengvesnis negalavimas, kažkoks organizmo nesklandumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 09 spalio 2005 - 08:53
As tai isivaizduoju, kad su tom rozem vargdavo iki kol nebuvo antibiotiku g.gif Nu paziuresim. Net paciai idomu paliko...

O vakar kaip tik diskutavom su seneliu apie rozyno uzveisima ir jo prieziura doh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 10 09, 09:43)
As tai isivaizduoju, kad su tom rozem vargdavo iki kol nebuvo antibiotiku g.gif Nu paziuresim. Net paciai idomu paliko...

O vakar kaip tik diskutavom su seneliu apie rozyno uzveisima ir jo prieziura doh.gif laugh.gif



Na vat uzveiset viena rozyna, telieka su ekspertais pasitarti apie jo prieziura laugh.gif
O siaip geriau nelaukti ir kreiptis pas gydytoja, nes tokie dariniai kitiems ima plestis ir tie plemai dideja... Taigi, del sventos ramybes geriau nueiti pas gydytoja ir ziureti ka jis pasakys ax.gif
Atsakyti
O idomu, kaip ta roze angliskai? Pasiskaityciau kaip zmogus... Rose, ar ka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 10 09, 10:06)
O idomu, kaip ta roze angliskai? Pasiskaityciau kaip zmogus... Rose, ar ka? biggrin.gif

Erysipelas
Atsakyti