Įkraunama...
Įkraunama...

"Žvaigždės" be makiažo - 2

Visos mes tikriausiai žinome,kad makiažas stebuklingas 4u.gif
Pasidažiusios jaučiamės gražesnės,patrauklesnės,tvarkingesnės.... wub.gif
Tačiau ne viskas auksas kas auksu žiba, todėl "užmeskim akį" į pasaulines (ir ne tik) žvaigždes. Kaip jos atrodo be tobulo makiažo?
Na į kai kurias pasižiūrėjus imi galvoti,kad ir pati esi tikra gražuolė ir ne ką prastesnė už pasaulinio lygio žvaigžę biggrin.gif
Talpinkit čia rastas foto ir dalinkimės nuomone 4u.gif


PIRMOJI TEMA
Atsakyti
unsure.gif biggrin.gif Toni Garrn

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2009 10 04, 18:23)
unsure.gif   biggrin.gif Toni Garrn

user posted imageuser posted image

Man ji be makiazo grazesne nei su... .O gal tas makiazas per ryskus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaz: 04 spalio 2009 - 17:54
QUOTE(miss.elle @ 2009 10 04, 17:23)
unsure.gif  biggrin.gif Toni Garrn

user posted imageuser posted image

Cia abiejuose foto su makiazu, tik pirmoj foto isdazyta taip, kad atrodytu tarsi be makiazo o istikro ir pudra aiskiai matos ir skaistalai ir lupos, o antroj foto vakarinis labai grazus makiazas. Beje antroj foto ji man labai grazi wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 10 05, 09:45)

gal ir pamaskuota oda, bet esmė tame jog atrodo labai blanki 1 foto, lyginant kokia graži ir ryškių bruožų antroje foto
Atsakyti
Man kaip tik ji pirmoje foto graziau atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Tony Garrn graziai atrodo, o Kim Kardashian pobaisiai.
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 10 05, 10:39)



Neatpažinčiau visai, vien oda kokia visa ruda.
Atsakyti
Tai kai eina zmonem pasirodyti, tai visa kremu nupurskia, tada gali jau i zmogu supanaseti, bet dbr ziurin tai kai du skirtingi zmones atrodo blush2.gif cool.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(rraameke @ 2009 10 06, 19:42)
Tai kai eina zmonem pasirodyti, tai visa kremu nupurskia, tada gali jau i zmogu supanaseti, bet dbr ziurin tai kai du skirtingi zmones atrodo blush2.gif  cool.gif  g.gif



is sito komentaro reiktu suprast kad sviesus zmones ne zmones cool.gif
man pvz kaip tik atrodo kur tokia ruda visa kad atrodo daug senesne, o ten kur balta uztektu padazyt akis, pamaskuot paakius ir butu dar grazesne nei toj antroj foto
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 10 06, 19:53)
is sito komentaro reiktu suprast kad sviesus zmones ne zmones cool.gif
man pvz kaip tik atrodo kur tokia ruda visa kad atrodo daug senesne, o ten kur balta uztektu padazyt akis, pamaskuot paakius ir butu dar grazesne nei toj antroj foto

Sutinku drinks_cheers.gif Nustokim propoguoti viena kart ta soliariumu ir rudos odos kulta mirksiukas.gif
Atsakyti