
+2009 10 05, 15:01-->
QUOTE(hi

@ 2009 10 05, 15:01)
O tau atrodo, kad čia kažkas už nesaugų keliavimą?

Tiesiog nebūtinai tai kas
akivaizdu jums (na kad vežioja vaiką va taip kaip matom) yra
akivaizdu ir kitiems. Kiti nežinodami kaip yra iš tiesų pasilieka sau variantus, gal gali būti ir kitaip, o ne vieną ir patį blogiausią iš visų įmanomų iš anksto pasmerkdami ir nurašydami.

O juk kaip yra iš tiesų ir jūs nežinot. Tik spėlionės - gal pataikysit, o gal ir ne.
Juk manote vienaip, as kitaip. Esu 99% isitikinusi savo teisumu. Juk nuotraukos pavadimas labai daug ka pasako.. Ne - 'pavargo po keliones', 'poilsio pertraukele', 'ilsimes po ilgo kelio', o 'uzmigau keliaudamas'. Iskalbinga, ane?
Man nereikia kad su manim visi sutiktu. Issakiau savo nuomone ir tiek. Ir labai tikiuosi kad nuotrauka idejusi mama perskaite ir kita syki pagalvos pries leisdama savo vaikui sitaip keliauti. O jei as klystu - galbut paskelbus rezultatus ides didesne nuotrauka su salia esancia autokedute ir pasakys, kad jie tikrai tuo metu ilsejosi - as rimtai jos atsiprasysiu. Tik vat nemanau kad tai ivyks..