Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro pomegis zmonos akimis "liga"

sveikos mergaites ir berniukai. Pasidalinkite mintimis kaip Jus elgtumetes tokioje situacijoje. Ar dar gyventumete su Tokiu vyru. Su vyru gyvename santuokoje tuoj bus kaip 10 metu, taciau absoliuciai nieko neturime (nei buto, nei graziu santykiu ir pan.), kadangi jo pomegis jam tai trukdo. Netgi dirbti papildoma gerai apmokama darba (o buvo galimybe) negalejo, kadangi - per ji nebutu galejes megaustis savo pomegiu.
Dziaugiuosi, kad vyras turi pomegi...taciau tas jo pomegis jam yra auksciau zmonos, vaiko, auksciau seimos ir seimos geroves. Kad ir kaip su juo bandau kalbetis jo isvada "Tu manes nesupranti. Kitu zmonos savo vyrus supranta ir isleidzia- o tu ne". Ir svarbiausia - jis NESUPRANTA, kad elgiasi blogai.
Jo pomegis futbolas: treniruotes, varzybos ir jokiu kompromisu. Net vakar pasake "as i futbola einu TIK 2 kartus per savaite(butinai savaitgali) - tai labai mazai. O tu manes nesupranti". Butu kitaip, kad nueitu - sulostu (pasitreniruotu) ir griztu,,,,bet ne...iseina vidurdieni arba is karto po darbu, o grizta vidurnakti "siltas -siltutelis" .... ir taip jau beveik 10 metu. Tegul eina, tegul losia ta futbola, bet tegul ir seimai, o svarbiausia VAIKUI lai skiria siek tiek demesio ... nes nieko panasau nera. Jei yra namie - tik TV ir internetas, kur pagrindines laidos: sportas, sportas, ivairus lazybu ir sporto tinklalapiai... Net suluzus kokiam daiktui ir to nesugeba sutvarkyt. Tempiau tempiau..bet db paprasciausiai NEBEGALIU, o ir nebenoriu... Eilini syki pasiuliau kompromisa, ojis pareiske, kaip as jam galiu duoti kompromisus ??
Ir svarbiausia, tai yra pagrindinis musu seimos barnis, visu gincu priezastis.Jo nuomone, viska galime padaryti po futbolo biggrin.gif, is kurio grizta vidurnakti. Nors prisiekineja kad myli, bet nebetikiu as tokia jo meile (man jinai daugiau atrodo egoistine). Vyras jau ir metuose, bet nesupranta, kad jau laikas suaugti: turi pasirinkti jau kazka. JUolab kad po varzybu grizta ir su patemptais raisciais ir sudauzta makaule (tikriausiai visos smegenys ir isleke), o jei ruduo ir su tempa. Ko paseka - superines islaidos vaistams, gydytojams ir "n" dienu nejimas i darba, uz kurias biliutenis nera apmokamas. Jam as su savo prasymais esu TIK isterike ir kvaila zmona, kuri nesupranta JO - vyro ir JO pomoegiu !
Zinau, kad nedaug moteru temptu su tokiu Vyru (nei namu zidinio, nei finansines paspirties, o svarbiausia, namu silumos), nes po beveik 10 metu santuokos ir man pagaliau truko kantrybe...priejom liepto gala. Tai ne vyras, bet paprasciu paprasciausias EGOISTAS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 29 rugsėjo 2009 - 15:00
Tik šiaip įdomu - o kaip Jūs gerinat tą finansinį gyvenimą? Gal jis nemato, kad ir Jūs stengiatės, tik laukiat iš jo visko..? 4u.gif

Nežinau, sakyčiau, jei toks nereagavimas net paprasčiausiai susėst ir bandyt nors pasikalbėt...tai gal jam reikia jau ultimatumo? Sukrėtimo? Gal labai prie šeimos pripratęs ir žino, kad Jūs viską padarysit ir į Jus nereaguoja/numoja ranka.. g.gif
Atsakyti
Sunku ka ir pasakyti, nes yra isklausoma tik viena puse g.gif Suprantu, esate susinervinusi, bet is jusu pasakojimo man kazkas neaisku, ar galima paklausiu, neaisku, koks jusu vyro pagrindinis darbas, kad siulot jam papildomo darbo g.gif Koks jusu darbas g.gif Kas islaiko seima g.gif oO gal jus esate arba abu esate netaupus, kad va ir buto ner..Bet 10 metu, as manau, kad ne visi per 10 metu butui susitaupo g.gif Ka darot jus pati del seimos geroves, gal dirbat papildomai g.gif Ar pati turit pomegiu g.gif Ka darot, kad vyrui butu malonu seimoje, ar del to stengiates g.gif


Zinoma, lengviausia butu pasakyti, neduok Dieve tokio vyro schmoll.gif Bet nebutinai pasirinkti lengviausia varianta mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Cherich,2009 09 29, 18:58]
Tik šiaip įdomu - o kaip Jūs gerinat tą finansinį gyvenimą? Gal jis nemato, kad ir Jūs stengiatės, tik laukiat iš jo visko..? 4u.gif

na kas liecia musu finansini gyvenima - tai is mano puses jis didesnis. Pati islaikau imone, dirbu dar papildomai, kad tik geriau butu ir daug ka sau galetume leisti. Taupumu jis nepasizymi.... perka tai kas jam patinka, ko reikia ir ko nereikia. Nemoka susilaikyti jis. Taupem kartu pinigelius, kurie lieka menesio begyje nuo algos... taupem taupem, kol viena diena jis juos isleido net neatsiklauses biggrin.gif
O kas liecia ultimatumo - nepadeda jam. Net ir tases sukrovus buvau, kad iseitu ... nepadeda. Jo zodziais - as ir vaikas jam esame viskas, be musu jis nieko neturi ir neturi nei kur nei pas ka eiti. Gal ir yra taip, taciau jis nesugeba tai parodyti, nes augo egoistineje seimoje, kurioje buvo vadovaujamas principu AS.
Taip, darba jis gera turejo, taciau uz ji gaudavo kapeikas... kadangi del "pagiriu" per savaite eidavo 3 dienas. Anksciau tikrai stengdavausi del jo: ir romantiska vakariene, ir koki siurpriza, isvyka sugalvodavau, taciau tai budavo neivertinama.... Padarai romantiska vakariene, lauki valanda, lauki dvi .. tris - kaip nera taip nera. o dabar net rankos nebekyla kazka del jo stengtis..
na ir vakar pripazino: Kaltas as, blogai elgiuosi, taciau nesugebu saves pakeisti. Bandysiu stengtis hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 30 rugsėjo 2009 - 12:52
užuojauta,tau almaklp...nesikeis jis,nesikeis...gaila.Turiu ir aš tokio "frukto" sušvelnintą variantą-na,pasireiškia pas jį biškį kitaip,bet ligos sukėlėjas tas pats-EGOIZMAS.
Patarinėt šioje situacijoje-na,net nežinau...jei jau čia atėjai-rasi kas ir normaliai pataria,bet įtariu,kad ir su purvais būsi pamaišyta.Tokios jau jos,moterys.
Ką gali mėginti-tai pradėti save bent kiek mylėt.Susirast pomėgių,išeit su draugėmis ,leidus pasijausti jam taip,kaip jaučiatės jūs.Palikit vieną.Gydoma dažniausiai tais pačiais vaistukais...
Kad ir kiek būtų patarinėjama,spręsti reiks jums .
Na o man į galvą įkyriai lenda anekdotas...į temą...

Po vestuvių vyras pasišaukia jauną žmoną ir dėsto :
-Aš turiu pomėgių,su kuriais tu turėsi susitaikyti.Trečiadieniais po darbo-lyja,sninga,nori tu ar nenori-einu su draugais alaus...iki ryto...
Penktadieniais-patinka tau ar nepatinka-po darbo su draugais einam į naktinę žūklę...
Šeštadieniais grįžtu,pasidedu šmutkes-nesvarbu-lyja,sninga,patinka tau ar ne-varau medžiot...iki sekmadienio...
Na,o tu-ar nori man ką pasakyt?
-Taip...kiekvieną vakarą-lyja,sninga,esi tu namie ar nesi,patinka tau ar nepatinka-aš myliuosi...supranti?
My-liuo-si...
Atsakyti
atsakant i tema be didesniu isvedziojimu
kvaila zmona, kad toki asila salia saves ne tik kad pakencia, bet seima islaiko ir sudaro visas salygas jam gyventi taip kaip nori. Ir tai ne metus ar du vyksta.
Atsakyti
Isivaizduoju kaip jus jauciates smile.gif Dazniausiai taip nutinka kai zmones susituokia, is pradziu meile kaip seile, kai net ir vyro pomegiai atrodo normalus ir nekliudo gyventi. Bet taip jau buna, kad metams einant meile perauga i kita lygmeni, atsiranda kasdienybe, rutina, buitis... Tada ir pradeda lysti visokie nepasitenkinimai. O tada vyrai ir nesuvokia, kodel anksciau jo pomegis galbut nebuvo kliutis, o dabar tapo kazkokiu baisiu dalyku g.gif
Mano nuomone galimi keli variantai:
1. Pesimistinis - Mazai sansu, kad pokalbiais pavyktu pakeisti vyro poziuri i jo pomegius, tai galetumete su tuom susitaikyti, taip sakant gyventi taip pat ir toliau, isivaizduoti, kad toks jau jums skirtas tas gyvenimas ir bent jau bandyti maziau del to nervuotis... Tai reikstu, kad jus pralaimejote ir nusileidote.
2. Optimistinis - turetumete daugiau demesio skirti sau, galbut atrasti koki pomegi, dazniau iseiti is namu. Tai galite daryti viena arba su vaiku. Kad ir taisvakarais, kai vyras namuose, pasipuoskite ir sakykite, kad iseinate i koki pasisedejima su draugemis, kur mokinsites kokiu rankdarbiu, ar einate i kokius masazo kursus ar dar kur nors. cia nuo jusunoru ir pomegiu priklauso. Aisku, geriausia, kad tie isejimai nebutu melagingi. Po to dar galite su drauge kavos isgerti ir gryzti namo visa patenkinta savo uzsiemimu. Po kazkiek laiko vyrui tikrai suveiks pavydo jausmas. Matys, kad jo zmona turi kazkoki malonu uzsiemima, yra patenkinta ir pan. Tokiu atveju vyrams daznai suveikia savisaugos instinktas, kad reikia saugoti zmona, daznai jie net pradeda ziureti kitomis akimis, gal net taip kaip pries 10 metu. Manau tik tokiu budu, o ne pokalbiais, barniais ar ultimatumais, galima sulaukti tikro demesio is vyro. Rutina daznai prigesina jausmus, vyrai iesko kazko idomesnio, o naujai atgimusi zmona gali tapti idomesne uz jo pomegius.
3. Skyrybos, bet asmeniskai to gal nerekomenduoju g.gif Tiesa, kad nera namu be dumu, o begant nuo vilko galima ir ant meskos papulti g.gif
Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Oi kaip as jus suprantu... Panasia audra neseniai pati pergyvenau. Mano vyras irgi turi laiko viskam tik ne seimai. Svarbiausia, kad jo pomegiu tiek daug, kad jam paroje jau 24 valandu per mazai. Ir parasiutizmas (brangus malonumas), ir airsoft'as, ir aikido, ir saudymas lankais, ir jodinejimas ir dar daugybe kitu variantu. Visa buitis guli ant mano vienos peciu, o namuose taip reikia vyrisku ranku... Vienintelis pliusas, kad jis stengiasi uzdirbti pinigu, kartais netgi is savo pomegiu (rengia saudymo lankais varzybas).
Ir gyvenam taip jau 12 metu. Kai man truksta kantrybe uzsiliepsnoja karas namuose, paskui jo atgaila, paskui as susvelneju ir vel viskas iki kito karto. Vargina toks gyvenimas, bet...
Musu santykiai kaip lagaminas be rankenos, nesti sunku, o palikti gaila g.gif
Atsakyti
blink.gif na ziauru... doh.gif reik daryti isvadas...gerai kad maniskis neturi pomegiu biggrin.gif pokolkas unsure.gif
Atsakyti
Aišku yra sunku kai vyras turi daug pomėgių. Manau kiek reikalausite dėmesio nuo pat savo draugystės pirmų dienų tiek to dėmesio ir turėsite.
Atsakyti
ats.Donatute
Iš jūsų parašymo sprendžiu, kad jūs dar labai jauna arba nesenai ištekėjusi.
Santuokoje gyvenu virš 20m. ir tikrai, tai kas buvo draugystės ir šeimyninio gyvenimo pradžioje nesitęsia iki dabar.Gal yra moterų, kurios kažkaip sugeba viską išlaikyti aukštumoje visą gyvenimą, deja man nepavyko.
Žinoma, kad visos norim dėmesio, deja deja ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Kantrioji almaklp,tu pati pataikei apibudinti savo vyra-egoistas.Ir,zinok,kiek tu bepriekaistausi,kiek salygu beprigalvosi-nepasikeis. schmoll.gif Turiu vyresne pussesere[tikiuosi,neskaitys cia,o jei ir skaitys,nesupyks].Tai va-gryn tavojo gyvenimo kopija.Vyras irgi is tos kategorijos-ka noriu,ta ir darau:galima vadinti hobiu,iprociu ar siaip seimines pareigos nebuvimu.Kaip pavadinsi-nepagadinsi.Zodziu,dalyvauja visur,kur tik kokie draugai-pažistami ir atv.nepavadina,tik ne seimyniniuose reikaluose.Vargse beveik visur viena-ir i vaiku susirinkimus,ir seimyninius pobuvius[kartais,tiesa,ir tas pasirodo,jei tai aukstesnes kategorijos baliukas ar naudingas susitikimas].Stengtis del seimos gerbuvio-nesistengia,vaiku auklejimu ar uzimtumu taip pat menkai domisi...Zodziu,pailiustravau padeti,uzteks.Tai va,tesiasi tai gal jau apie 13 metu.Su kuo artimiau bendrauja-visi be isimties[bent jau moteriskoji gimines puse]ragina palikti ta nereikalinga balasta.Nes auges,kaip ir taviskis,su tokiu seimos modeliu-gyvenu kaip noriu ir tik sau.Motina ten, pereksle netikusi,toki uzaugino:ai vaikelis,nabagelis,sveikateles silpnos,kad tik tau viskas gerai vienam,tik daryk ,vaikeliukas,kaip tau patogiau.Na ir isbujojo doh.gif Zodziu,isijauciau.Reziumuojant:-nepasikeis,nebent zeme apvirstu aukstyn kojom.Isvadas,brangioji,turesi pati pasidaryt,nelygu kokia tavo kantrybe ir meiles kiekis tam parazitui.Sekmes ir laikykis.
Atsakyti