Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždžių mokyklos

Gal kas lanko šiuose mokyklėse: Bendžių, "Idėjų liniją", A. Kandelio, Sauliaus Skambino šokių mokyklas?
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2009 09 30, 16:27)
Gal kas lanko šiuose mokyklėse: Bendžių, "Idėjų liniją", A. Kandelio, Sauliaus Skambino šokių mokyklas?


o ka?
Atsakyti
Tiesiog rašau straipsnį apie jas ir būtų įdomu išgirsti nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2009 09 30, 21:31)
Tiesiog rašau straipsnį apie jas ir būtų įdomu išgirsti nuomonę.


Skambinas su Krysko dar tik steigimosi stadijoje - jau keliose Vilniaus mokyklose jie yra susitare del saliu, Kandelis taip pat tik steigimosi stadijoje (medaus menesyje), nors isisteiges jau apie metus... Kiek zinau, siuo metu jie bando vaiku grupes rinkti Vilniuje. Tai, sakyciau, tik po kokiu metu butu galima pasidometi kaip jiems sekasi ...
Atsakyti
Sveiki, o gal galite parašyti kontaktus Krysko ir Skambino šokių studijos? Mus domina Kaune kuriuose rajonuose, kokiose mokyklose vyksta treniruotės, nes internete nerandu jokių kontaktų. ačiū
Atsakyti
QUOTE(Rudeninuke @ 2009 10 11, 18:21)
Sveiki, o gal galite parašyti kontaktus Krysko ir Skambino šokių studijos? Mus domina Kaune kuriuose rajonuose, kokiose mokyklose vyksta treniruotės, nes internete nerandu jokių kontaktų. ačiū

Urbsio vidurinej 4u.gif pirmadieniais ir treciadieniais nuo 17val. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad pasinaudojimas savo vardu ir reklama. O kokie rezultatai? rolleyes.gif Kažkaip kapų tyla, kad ir iš tos pačios "Idėjų linijos" ar kokios naujai susikūrusios šokių mokyklos.

Be to kai krizė už lango, tai "pats laikas" bandyti suburti naujas grupes, kai senbuvės vos išsilaiko... Per vėlai atsibudo.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 10 12, 11:48)
Man atrodo, kad pasinaudojimas savo vardu ir reklama. O kokie rezultatai? rolleyes.gif Kažkaip kapų tyla, kad ir iš tos pačios "Idėjų linijos" ar kokios naujai susikūrusios šokių mokyklos.

Be to kai krizė už lango, tai "pats laikas" bandyti suburti naujas grupes, kai senbuvės vos išsilaiko... Per vėlai atsibudo.


Jau yra atsiliepimai is karinos ir skambino zvaigzdziu kalves biggrin.gif , karina ne sykio vaikams taip ir nepasirode, vaikai jos kiek zinau tikrai labai lauke. Teveliai buna uz duru, kad vaiku neblaskyt, bet anot paciu vaiku, kai paklausi ka veike ogi sako lakste, zaide, bet ne soko ( turima omeny sokiu pamokas). Yra sokiu mokytoja, bet ji su vaikais deja nesusitvarko. Taigi elementari tik zinomu zmoniu vardo mokykla, kurie iejo garsiai, sakydami, kad lietuvoje nera geru mazu sokejeliu.
Atsakyti
Mano dukra šoka Urbšio mokykloj pas Saulių ir Kariną. Aš patenkinta. Ir ji tikrai šoka, o ne laksto po salę, kaip kad kitiems atrodo. Aišku yra tokių vaikų, kurie neklauso mokytojos Beatos, bet jie greit atkris. Man per langus iš namų matosi mokyklos aktų salė, todėl tikrai matau kaip vaikai šoka. smile.gif ir jie šoka labai gražiai, ypač didesniųjų grupė, kurie lanko nuo 18 val.
Kaina priimtina 50 Lt mėnesiui. Yra ir vokalas, bet ten man nelabai mokytoja patiko, todėl saviškės neleidau.
O dėl Sauliaus... jis pats vedė praeitą trečiadienį pamokėles. Karina buvo atvykus kai buvo susirinkimas. Ji tikrai buvo ir visiems vaikams dalino autografus bei bendravo ir su tėvais ir su vaikais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EimaV: 23 spalio 2009 - 17:50
smile.gif sorry, bet cia biznis smile.gif jie "dirba" netiesiogiai, nes dirba ju, arba ne ju mokiniai. Tik baige sokiu karjera sokejai. Tie, kurie turi bent siek tiek pedagogine gyslele, ar bent saziningai dirba- vaikus sudomins ir islaikys. O tie mokytojai, kurie tik tikejosi lengvu pinigu- klientus praras.
Saulius ir Karina taip ir pasirodys.... nebent autogtafu padalinti... Siaip jie zada atvaziuoti vis, bet kad reikalai reikalai....
O dirbantys "mokytojai" (tikrai neturintys pedagoginio issilavinimo) moka jiems procentus nuo pajamu.... Tai vat tokia ir esme...

O Beata, talentinga sokeja. Ir jei turi bent siek tiek pareigingumo ir valdingumo, tai jai, speju, galetu pavykti....


Sekmes "Zvaigzdziu mokyklos" sokejeliams wink.gif Susitiksim varzybose 4u.gif
Atsakyti
Bet tai tik 50 lt mokestis, o va mano dukra soka profesionaliame koletyve ir mokam kelis kartus daugiau, todel vis pagalvoju apie pigesnes mokyklas, nes cia ir partnerio nerandam.
Tik va is kitos puses gaila jos idirbio ir poros metu kruvino darbo, todel vis ir leidziu, nors kieviena menesi mokant, pagalvoju "brangu"
Atsakyti
[quote=Egle75,2010 02 11, 15:39]
Bet tai tik 50 lt mokestis....

Mokestis 80 Lt ir nezinau kodel skelbia, kad 50 Lt...
Atsakyti