QUOTE(Nerutė @ 2009 11 01, 23:01)
obana

net nezinojau kad jie turi but skirtingi

kiek ta mentele kastuoja? (ruginei duonai? ) as tai sitas menteles maisytuvais kazkodel vadinu
prisiskaiciau cia jusu apie visokius priedus ir galvoju nu ciukcia ko as tu svogunu delonoj nejamiau... tipo nemegstu vadinas nemegstu

gal as megstu tik to dar nezinau
as dabar uzsikabliavus kepu Terros plikyta duonele su salyklu - seimyna LABAI ivertino ir vaikai ir vyras ir seneliai tai kol neatsivalgysim kepsiu ir kepsiu, bet va sviestukas su priedais labai domintu

o kaip imaisot blenderiuojat?
Aš nežinau, gal ant kitų gamintojų duonkepių yra universalios mentelės, bet Panasonic tai turi skirtingas ir ta antroji yra tik brangesniuose modeliuose. Aš turiu pigesnį, bet sugalvojau, kad kas man draudžia tą mentelę nusipirkt iš ebėjaus, tai sumokėjau 15 Lt. ir ją turiu. Šiaip mačiau interneto shopuose ir po 15 svarų netingi už jas imti.
Aš tai visai svogūnų nevalgau, nuo kepamų kvapo man iškart migrena ir vimdo, bet nuo džiovintų pastebėjau, kad visai nieko nesidaro ir nedrąsiai paragavau su jais duonos. Svogūnų tik švelnus kvapas, o šiaip jų nesimato, jie kažkaip ištirpę būna. Užtat duoda purumo, kiek supratau ir duonutė 4tą dieną kaip ką tik iškepta.
O kur čia receptą tos plikytos duonutės radot? Gal ir man reikia

Sviestą tai paprastai palaikau kambario temperatūroj, po to kai ką nors kepu trumpam įkišu į orkaitę ir kai jau paminkštėja (bet tikrai nebūna ištirpęs) sumaišau su priedais, sudedu į sviestinę ir į šaldytuvą. Labai greitai sustingsta. Vienąsyk per ilgai laikiau orkaitėj ir jis visai ištirpo, paskui kai sustingo buvo geltonas ir man kažkodėl tai visai nepatiko, bet čia šiaip mano kaprizai, skonis turbūt tas pats buvo.