Įkraunama...
Įkraunama...

Nykščio čiulpimas

Sveikos mamytes.Padekit mano dukrytei jau greit 2 metukai.Niekaip neatpratinu nuo pirsto(nykstys)vis burnytei.Ir diena ir nakti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatrise @ 2009 09 30, 22:48)
Sveikos mamytes.Padekit mano dukrytei jau greit 2 metukai.Niekaip neatpratinu nuo pirsto(nykstys)vis burnytei.Ir diena ir nakti... blush2.gif

patepk su kuo neskaniu smile.gif buna netgi pirkt tepaliuku specialu nagams istept kai vaikai kramto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 10 01, 09:58)
patepk su kuo neskaniu smile.gif buna netgi pirkt tepaliuku specialu nagams istept kai vaikai kramto  smile.gif


Pritariu, pati turejau - Avon firmos, lakas nagu kramtukems. Labai gera iseitis smile.gif!
Atsakyti
Ir pas maniski tas pats.. Jau nezinau kuo tepti doh.gif
Atsakyti
manoji ir ciulpia, anksciau labai stresavai, bet dabar nelabai kvarsinu sau galva, dabar nyksty ciulpia uzmiegant, arba kai mesky susiranda su kuriuo miega, bet tada mesky mes pauldom i lovyte ir nebejudinam iki miego laiko. zinau kad tas pirsto ciulpimas nera gerai, bet perskaiciau starpsny supermama.lt (cia ne forume) ir pasidare ramiau, o ir pliusas yra tas, kad jokio varu su uzmigdymu neturiu,paguldau i lovyte ir viskas, iseinu, ji uzmiega. vienoms mamytems padeda tepaliukai kovojant su pirsto ciulpimu, kitoms deje ne. buvo laikas kai manoji ir daznai ciulpdavo, bet a paprasciausiai ji istraukdavau kai pamatydavau, tai taip kazkaip daznai nebeciulpia.

Gal kampravers sita nuoroda, manau neblogas dalykas, ir vaikas maziau gal bus kankinamas ax.gif ale brangumas doh.gif
http://www.thumbguard.co.uk/order.php
Atsakyti
na as tokios problemos neturiu, tiksliau mano vaikas neturi,bet esu girdejusi,kad nyksti daznai ciulpia vaikai,kuriems anksti buvo nutrauktas maitinimas (nuo papuko). O kaip kovot su tuom tai tikrai nelabai zinau.
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2009 10 15, 15:44)
na as tokios problemos neturiu, tiksliau mano vaikas neturi,bet esu girdejusi,kad nyksti daznai ciulpia vaikai,kuriems anksti buvo nutrauktas maitinimas (nuo papuko). O kaip kovot  su tuom tai tikrai nelabai zinau.

as ilgai nemaitinau, bet manoji ir tada jau kisdavo kumstuka, kas literaturoje skaitoma kaip alkio zenklas, tai maitinau kas 20 min doh.gif turejau problemu su maitinimu, tai teko nutraukt, tai gal kai labai truko, tai ir pradejo pirst ciulpt g.gif nors dar kazkur perskaiciau kad tai gali buti del psichologiniu problemu, ir tas instinktas ciulpti nyksty issivysto dar kudykiui bunant mamos pilvelyje, aspvz labai nervinga buvau nestumo metu doh.gif verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
Manoji visiskai neemu ciulptuko o nuo 4 men. atrado nykstuka, bet nuo 6 men. ir pamirso. thumbup.gif Tikiuosi neprisimins. g.gif lotuliukas.gif
O siaip esu girdejusi kad yra visokiu neskaniu tepaliuku, bet kiti gudresni vaikai nusivalo i sona ir toliau ciulpia. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raigra: 29 sausio 2010 - 16:00
arba toks budas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimukas84: 29 sausio 2010 - 16:06
QUOTE(deluxe @ 2009 10 15, 14:44)
na as tokios problemos neturiu, tiksliau mano vaikas neturi,bet esu girdejusi,kad nyksti daznai ciulpia vaikai,kuriems anksti buvo nutrauktas maitinimas (nuo papuko). O kaip kovot  su tuom tai tikrai nelabai zinau.

na tikrai negaleciau sutikt su tokiu nepagristu pasisakymu. Tiesa pasakius,as pati ciulpiau nyksti,kai buvau maza. MAma sake ko tik nedare,bet niekas nepadejo,na bet isaugau. O maitino mane ji virs metu,tai nepasakyciau,kad mazas laiko tarpas,o soskes neemiau.
Mamytes,labai nepergyvenkit del to,isaugs ir neciulps. Turbut labiau pergyvenate del to,ka svetimi zmones kalba...mociutes ar ten draugai.
Atsakyti
QUOTE(majux @ 2010 01 30, 15:50)
na tikrai negaleciau sutikt su tokiu nepagristu pasisakymu. Tiesa pasakius,as pati ciulpiau nyksti,kai buvau maza. MAma sake ko tik nedare,bet niekas nepadejo,na bet isaugau. O maitino mane ji virs metu,tai nepasakyciau,kad mazas laiko tarpas,o soskes neemiau.
Mamytes,labai nepergyvenkit del to,isaugs ir neciulps. Turbut labiau pergyvenate del to,ka svetimi zmones kalba...mociutes ar ten draugai.

tiesiog yra vaiku kurie ilga laika tai daro, o net ir suauge doh.gif turiu pazystama, kuri uzsimirsus pradeda pirsta ciulpt doh.gif (aiskus ci atvejis is retesniu) o ir del dantuku neramus unsure.gif skaiciau kad iki 5 metu nelabai kenkia burnytes sakandziau (ar kaip ten) bet vel gi yra ivairiu nuomoniu, vieni gazdina kad reik nuo soskiu visokiu atpartinti kuo greiciau, kiti gi sako kad nieko bloga, ir zinok kaip istikruju yra unsure.gif

va tas staripsnis
http://supermama.lt/.../view/1621/157/
Atsakyti
Turėjom tokią problemėlę. Dukrelė čiulpė pirštukus prieš miegant ir miego metu beveik iki 8 metų. Pastebėjau, kad jei vaikui nesisekė ar susipyko , ar susinervino problema paūmėdavo. Manau kad tokiu būdu vaikas mėgino nusiraminti. Labai nerimavau dėl nuolatinių dantukų, kol buvo mažytė ir tepem tepalais, kai paaugo kalbėjom su dukrą, bet nors ir viską suprasdavo, vis vien užmiegant tikriausiai net nevalingai, pirštukai ir vėl atsidurdavo burnoje.
Galiausiai pradėjau guldyti miegoti su plonom pirštinaitėm. Pradžioje, savaitę- kitą sunkiai užmigdavo, teko nugarytę glostyti, kad nurimtu ir miegotu. Po mėnesio problema dingo. Po to tik retsykiais , po įtemptos dienos rasdavau ją miegančią su pirštukais burnoje. Tiesiog švelniai ištraukdavau ir išėidavau . Jau metus kai problemelė išspresta,bet vis tiek iki dabar prieš eidama miegoti užeinu į vaikų kambarį ir patikrinu, ar pirštukai ne burnoje.
Bėje, maitinau dukrą krutimi iki metų, tai nemanau, kad tai susiję su pirštų čiulpimu, gal daugiau su psichologinėmis problemomis.
Atsakyti