Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinio lavinimo mokyklėlės Kaune

Sveiki, norim leisti savo atzala 3m i kokia mokyklele kad pabendrautu su kitasi vaikasi, ko nors ismoktu. Kiek skaiciau yra gana daug visokiu muzikiniu mokykleliu taciau kazkaip visai nenoriu is savo vaiko daryti muzikanta. Labiau man patiktu kad juos pamokytu piesti, lipdyti visokiu zaidimu ir siai bendravimo igudziu.
Gal kas zinot kokia mokykleles ir galetumete parasyti kur kas ir jeigu turit telefono Nr.
Labai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 17 gruodžio 2005 - 15:05
Sveiki, gal kas žinot estetinio lavinimo mokyklėles Kaune, Kalniečių mikrorajone. Mano vaikui 6 metai norėčiau jį paruošti mokyklai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..::Saulele::.. @ 2005 05 16, 18:37)
Sveiki, gal kas žinot estetinio lavinimo mokyklėles Kaune, Kalniečių mikrorajone. Mano vaikui 6 metai norėčiau jį paruošti mokyklai smile.gif


Mes lankėme estetinio lavinimo mokyklėlę priešais Pliusą(buvusį Pasimatymą) - labai patiko ir gerai paruošė mokyklai.
Atsakyti
QUOTE(..::Saulele::.. @ 2005 05 16, 19:37)
Sveiki, gal kas žinot estetinio lavinimo mokyklėles Kaune, Kalniečių mikrorajone. Mano vaikui 6 metai norėčiau jį paruošti mokyklai smile.gif

Mes lankėme Zuikio Puikio mokyklėlę Mickevičiaus 8a,labai gerai paruošė mokyklai.Vežiojome irgi iš Kalniečių. thumbup.gif
Atsakyti
Aš pati iš eigulių,bet vežiojau į profsajungos rūmus.Ten du kartus per savaite,ir mokėt nedaug,nuo mūsų su maršrutiniu apie 10 min.o jeigu su mašina tai visai gerai..Maniškis daug išmoko.O kažkaip aplink mus tai nežinau.
Atsakyti
QUOTE(free @ 2005 06 06, 18:08)
Mes lankėme estetinio lavinimo mokyklėlę priešais Pliusą(buvusį Pasimatymą) - labai patiko ir gerai paruošė mokyklai.

o tai kur čia dabar taip yra? g.gif tiksliau gal galima būtų?o tai čia tipo į mokyklą paruošimas ar mandagaus elgesio?nesupratau truputuką... ax.gif
Atsakyti
Ta estetinio lavinimo mokyklėlė įsikūrusi buvusio darželio patalpose, šalia rusų mokyklos, kitoje gatvės pusėje nei Pliusas. Ten būtent vaikai yra ruošiami mokyklai, vyksla pamokėlės, taip pat yra dailės pamokėlė, keramikos, sainavimo, aerobika. Būna įvairios šventės. Vaikai ten buna nuo 9 iki kažkur 12 valandos, kartais ilgiau, kiekvieną savaitės dieną. Mokestis 25 litai mėnesiui, +5lt. įvairiems niekalams. Mano dukra jau baigė 1 klasę, bet visus metus dar ten lankė dailę ir žada eiti toliau. Na kas nedirba ar turi laiko ir galimybių ten vedžioti, tai visai siūlau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(free @ 2005 06 09, 14:51)
Ta estetinio lavinimo mokyklėlė įsikūrusi buvusio darželio patalpose, šalia rusų mokyklos, kitoje gatvės pusėje nei Pliusas. Ten būtent vaikai yra ruošiami mokyklai, vyksla pamokėlės, taip pat yra dailės pamokėlė, keramikos, sainavimo, aerobika. Būna įvairios šventės. Vaikai ten buna nuo 9 iki kažkur 12 valandos, kartais ilgiau, kiekvieną savaitės dieną. Mokestis 25 litai mėnesiui, +5lt. įvairiems niekalams. Mano dukra jau baigė 1 klasę, bet visus metus dar ten lankė dailę ir žada eiti toliau. Na kas nedirba ar turi laiko ir galimybių ten vedžioti, tai visai siūlau smile.gif

tai cia labai geras dalykas...gal net geresnis nei aiaip darzelis.tikrai tik 25lt.?per menesi?hmmm...o ten jie buna vieni ar su tevais?
Atsakyti
Jie ten buna vieni. O mokestis tikrai 25lt., nes lyg kažkokia dalį jų mokslų finansuoja švietimas. Mums tai ta mokyklėlė buvo liuksinis dalykas, nes maniškė niekada į darželį eiti nenorėjo, o kai aš išėjau į dekretą, tai ją ir atsėmiau iš darželio ir vedžiojau į šią mokyklėlę. Na dirbantiems tėvams tai gal ir sudėtinga, nes pamokėlės baigiasi vidurdienį, nebent kokios močiutės ar auklės pasiema vaikučius.
Atsakyti
Zuikis Puikis (labai gaila) unsure.gif vaikučių į pamokėles nuo 17 val. nesurinko, bet susirinko šaunus būrys thumbup.gif mamyčių ir vaikučių turinčių2-3 metukus.Du kartus savaitėje nuo 11val.vaikučiai kartu su mamytėmis žaidžia ir ugdo savo gabumus.Pirmadieniais piešiam, žaisdami mokomės bendrauti, atliekam įvairius pratimėlius judesio koordinacijai, motorikos lavinimui,kartu su lėlytėm įsitraukiam į lavinamuosius žaidimėlius.Trečiadieniais muzikos pamokėlė-mokomės klausyti, atskirti garsus, dainuoti, lavinamieji muzikos žaidimai ir kit. Na o 4-6m. vaikučiai dar tik renkasi į antrą grupę tongue.gif .Susipažystam su raidelėm ir skaičiukais, mokomės bendrauti,draugauti, per muzikos pamokėles -dainuoti,klausyti,žaisti žaidimus,per dailės pamokėles naudojame įvairią techniką-piešiam, lipdom, darom aplikacijas ir pan.Susipažystam su pirmaisiais angliškais žodeliais, o mamytės tuo metu turi dvi valandas laisvo laiko ax.gif .Pamokėlės nuo 13.45val.-du kartus savaitėje-vaikučiams , kurie nemiega pietų miego.Tai tiek. Iki malonaus! 4u.gif
Atsakyti
Dar yra nebloga vaikų ankstyvojo muzikinio ugdymo mokyklėlė "Lialė", kuri yra Jonavos g. Undinėje. Ten dirbama pagal Gordono ir Valdorfo metodika. Užsiemimai vyksta rytais. Bet taip yra geriau, nes vaikutis buna nepavarges.
Šiaip perspektyvoje gabiausi vaikai ateityje gales lankyti vaikų popchorus.
Jei kam bus idomu, galesiu parasyti ju koordinates.
Atsakyti
Idomu, parasyk tel. 4u.gif
Atsakyti