Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas 22

Kažin ar ten nuomoja pačiūžas ar sav reikia turėti? ax.gif
Atsakyti
o dabar ant kauno mariu yra ledas? g.gif
Atsakyti
As kazkaip pries visus ciuozimus ant vandens telkiniu blink.gif , jei jau sukrapstai paciuzu nuomai, tai gal ir bilietu 2-3 val i ledo arena pakaks 4u.gif Buvau prie mariu, bet ledo nemaciau, gal per 2 sav uzzsalo, o siaip niekada net praeitais metais nepastebejau, kad nuomotu
Atsakyti
Pernai paciuzu nuoma prie mariu tikrai buvo - toje vietoje kur jachtos svartuojasi. Absurdas, bet net ledas te buvo mokamas doh.gif 2 ar 3 lt, nebeprisimenu. Paciuzu nuoma buvo lyg 5 lt.

Siandien raso laikrastyje, kad savaitgali islies Kaune kelias ciuozyklas - centre, dainavos rajone prie mokyklu. Viena bus kaip suprantu kaip tik mano kieme. Nu reiks eit pasiziuret g.gif

Ir tiesa, ledas ant kauno mariu tikrai yra, ir zmoniu ciuozineja nemazai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajonė @ 2007 02 15, 21:53)
Pernai paciuzu nuoma prie mariu tikrai buvo - toje vietoje kur jachtos svartuojasi. Absurdas, bet net ledas te buvo mokamas  doh.gif  2 ar 3 lt, nebeprisimenu. Paciuzu nuoma buvo lyg 5 lt.

Pernai tikrai nuomojo. Mes su šeima atėjom su savom, persiavėm ir nuėjom čiuožinėti. Niekas neatėjo ir jokio lito nepaprašė už ledo nuomą ax.gif Gal čia tik mums taip pasisekė. Nors įspūdis buvo ne koks: skersai nuvalyto ploto žiojėjo 2-3 cm įskilimas. Kai buvo apnešta sučiuožinėtu sniegu, tai iš karto ir nepastebėjau. Bet kai pamačiau, tai tuoj pat čiuožėm lauk iš ten. Nekelia man pasitikėjimo tas marių ledas, nors tu ką.
Atsakyti
Ogal zinote ar vilniuje zalgirio stadione yra ledas? labai reikia info. . . verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FuGa @ 2007 02 15, 20:58)
o dabar ant kauno mariu yra ledas?  g.gif

Jo geras ledas ant marių.... thumbup.gif Ryt ,kaip tik lėksime pasičiuozinėti...O zmonių.......... blink.gif
beje,i ledo areną neverta eiti-ziauriai daug zmonių
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2007 02 15, 22:55)
Jo geras ledas ant marių.... thumbup.gif Ryt ,kaip tik lėksime pasičiuozinėti...O zmonių..........  blink.gif
beje,i ledo areną neverta eiti-ziauriai daug zmonių

Taigi dėl to mariom ir susidomėjau smile.gif kai čiuožt nemoki tai nesinori ten makaluotis po kojom čiuožikams blush2.gif ... reiks nuvažiuot kurį savaitgalį.
Atsakyti
Fuga, gal skambinote į Žalgirio stadioną? nes šiandien važiavom ledo ieškot, tai jo vis dar nėra, įdomu kada bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Labadi @ 2007 02 18, 00:29)
Fuga, gal skambinote į Žalgirio stadioną? nes šiandien važiavom ledo ieškot, tai jo vis dar nėra, įdomu kada bus  g.gif

ne, neskambinau, vis neprisiruosiu. man irgi labai idomu ar isvis ten tas ledas bus. . . g.gif
Atsakyti
QUOTE(FuGa @ 2007 02 15, 19:58)
o dabar ant kauno mariu yra ledas?  g.gif


Ledas yra,tik šiek tiek dengtas sniegu,šiandien čiuožinėjau.Žmonių nemažai,bet marios irgi didelės.Buvau Grabuciškėse mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandien buvau ant Kauno mariu. Yra nuvalyto sniego plotai, buvom apie 18 val, ta vos keli zmones buvo thumbup.gif Ledas aisku ne stebuklas - kaip ir an vandens telkinio. Bet pasiciuozinet smagu thumbup.gif

Beje, ar yra islietas ledas Kaune toj steigiamojo seimo aikstej? Ieskojom siandien, nu bet nera to ledo blink.gif
Atsakyti