"Thermasoft" pirštinės ir kojinės - tai naujausių technologijų ir natūralių gamtinių išteklių derinimo dėka išrastas stebuklas! "Thermasoft" terapijos metu, sakome "taip" šilkinei, minkštai ir sveikai rankų bei kojų odai.
"Thermasoft" pirštinės ir kojinės yra tobula alternatyva parafino procedūroms.
Kuo "Thermasoft" pranašesnis? Jame nėra jokių naftos produktų. Be to, "Thermasoft" šyla savaime, nereikia papildomų elektros prietaisų!
"Thermasoft" sudėtyje yra Soyaffin serumas, sudarytas tik iš natūralių medžiagų:
1) Sojos vaško;
2) Sojos aliejaus;
3) Bičių vaško;
4) Taukmedžio sėklų aliejaus;
5) Mandarinų ir apelsinų ekstrakto.
Šios veikliosios medžiagos šildomos tirpsta ir procedūros metu skverbiasi į rankų bei kojų odą, maitindamos, drėkindamos ir sukurdamos natūralią rankų bei kojų odos apsaugą nuo šalčio ir žvarbaus oro.

Kuo "Thermasoft" pirštinės ir kojinės tokios ypatingos?


"Thermasoft" šiluma išlieka iki vienos valandos - 9 kartus ilgiau nei parafino.
"Thermasoft" procedūros metu klientui garantuojama, kad prieš tai niekas nenaudojo pirštinės/kojinės.
Atliekant procedūrą su "Thermasoft" pirštine/kojine, nereikia naudoti papildomos elektros energijos ar kitų prietaisų.
Kiekviena procedūra yra higieniška ir užtikrina individualų naudojimą. Thermasoft pirštinės yra sertifikuotos FDA (Amerikos higienos priežiūros tarnyba) - jos pakankamai sterilios ir naudojimui ligoninėje.

"Thermasoft" paslaptis:
Patentuota šildymo sistema, naudojant natūralią mineralų energiją. Pirštinėje ar kojinėje esantys mineralai reaguoja su nedideliu kiekiu šilto vandens ir išskiria galingą šilumą, išliekančią iki 1 valandos. Tuo tarpu kiti pašildyti produktai atvėsta daug greičiau.

"Thermasoft" atpalaiduoja
Galinga šiluma procedūros metu atpalaiduoja raumenis, sumažina įtampą, ramina ir malšina skausmus, padidęja sąnarių lankstumas. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti besiskundžiantiems artritu, riešo raumenų patempimu, bloga kraujo cirkuliacija.
Po procedūros su pirštine/kojine gerėja kraujotaka, atidaromos odos poros, kad į giliausius sluoksnius skverbtūsi natūralios Soyaffin medžiagos. Procedūros metu pašalinami toksinai bei natūraliai skatinamas odos lastelių atsinaujinimas, atstatoma prarasta odos drėgmė ir sukuriama ilgalaikė apsauga.

Tai tik natūralios medžiagos, kurias gauname iš gamtos! thumbup.gif

Kviečiu išbandyti drinks_cheers.gif