Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė fotografuoja vaiką

Sveiki,

kaip reaguotumet, jei aukle i savo mobiluji fotografuotu jusu vaika? Ar lieptumet istrinti? visgi svetimas zmogus ta daro neatsiklauses tevu... musu atveju ji post factum parodo kiek ir kokiu nuotrauku i telefona pripyskino. Nezinau nei kaip reaguot, tik faktas, kad man tai labai nepatinka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(samantamanta @ 2009 10 06, 14:35)
Sveiki,

kaip reaguotumet, jei aukle i savo mobiluji fotografuotu jusu vaika? Ar lieptumet istrinti? visgi svetimas zmogus ta daro neatsiklauses tevu... musu atveju ji post factum parodo kiek ir kokiu nuotrauku i telefona pripyskino. Nezinau nei kaip reaguot, tik faktas, kad man tai labai nepatinka  blink.gif

Tai gal myli labai Jusu vaika? rolleyes.gif Bet jei Jums tai nepatinka-tiesiog pasakykit mirksiukas.gif
Atsakyti
na, jei parodo pati, o ne randate kur nors interneto platybėse, tai gal viskas ok?
Atsakyti
Aš tai tikrai liepčiau ištrinti ir paprašyčiau daugiau nebefotografuoti schmoll.gif
Atsakyti
Tai iš tiesų sakykit, kaip jūs jaučiatės. Aš asmeniškai džiaugiausi, kad auklė fotografė ir net prašiau pafotkinti. Bet aš pasitikėjau, kad nieko blogo nenutiks (jeigu jau išvis patikiu vaikus tokiam žmogui), o dar ir nuotraukų šaunių liko.
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2009 10 06, 16:32)
Tai iš tiesų sakykit, kaip jūs jaučiatės. Aš asmeniškai džiaugiausi, kad auklė fotografė ir net prašiau pafotkinti.  Bet aš pasitikėjau, kad nieko blogo nenutiks (jeigu jau išvis patikiu vaikus tokiam žmogui), o dar ir nuotraukų šaunių liko.


na tokiu atveju, jei butu profesionali fotografe ir mum paprasius darytu nuotraukas, butu puiku, bet siuo atveju man kazkaip nemalonu, kad svetimas zmogus nesiojas mano zuikio nuotraukas unsure.gif laikaus nuomones, kad negalima fotografuot zmoniu, jei jie to nenori, mazas vaikas savo nuomones pareikst dar nemoka, o ji fotografuo kai as nematau, parodo nuotraukas jau savo telefone g.gif
Atsakyti
nematau niko blogo. gražus vaikutis ir nusifotkino. gal kai jūs skambinat rodo vaiko fotutę
Atsakyti
Nelabai suprantu, kur čia kriminalas unsure.gif
Mūsų auklė irgi pafotografuoja mūsų mergičką - man asmeniškai smagu pamatyt dalį tų akimirkų, kurias ji praleidžia būdama ne namie.

Atsakyti
Gal ir ne kriminalas, bet žmogui nepatinka. Aš kažkaip tik dabar paskaičius susimąsčiau, kad gali nepatikt g.gif Esu nufotkinus telefonu savo mažylę dukterėčią ir ja labai džiaugiuosi blush2.gif Tiesa, mama matė kaip tai dariau ir nieko nesakė unsure.gif

Mano sūnus jau didelis, bet mažas buvo labai gražus, jį visą laiką kalbindavo žmonės, gatvė, trolike, parduotuvėj užkalbindavo, siūlė ne kartą fotografuotis (pvz. reklamom) , bet nesutikau, bet todėl, kad nenorėjau iš vaiko daryti "modelio". O giminėm ar draugam leisdavau fotografuot.

Samantamanta, aš tai siūlau tiesiog pasakyt auklei, kad nenorit. Juk gal žmogus paprasčiausiai nesusipranta. Jegu gražiai, mandagiai pasakysit, neįsižeis. Juk žmonės visokie, vieni prietarų tam tikrų dėl vaikų turi, kiti dar kažkokių priežasčių. Jūs čia logiškai mums priežastį parašėt (esat prieš tai, kad žmogus, jam nenorint nebūtų fotografuojamas, o vaikas per mažas išreikšt savo poziciją), galit lygiai taip pat jai pasakyt 4u.gif
Atsakyti
Aš fotkindavau ir toliau fotkinu savo pirmuosius prižiūrėtus vaikius-pametinukus ir fotkinu toliau.Kai prisikaupė daug nuotraukų-nusiunčiau vaikų mamai,ji jas padarė ir buvo labai smagu pažiūrėt nuotraukas sudėjus jas nuo pat mažiulių kūdikystės!
Dabar nuotraukos suklijuotos į albumą!Visai nesigailiu nė vienos padarytos nuotraukėles,nes jose įamžintos pirmos šypsenos,bandymai eiti,stovėti ir tt. wub.gif wub.gif
Atsakyti
na,ziurint kokios tos nuotraukos gal ir nieko blogo
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 10 10, 09:44)
na,ziurint kokios tos nuotraukos gal ir nieko blogo

Kai dirbau su grupe vaikuciu,tai fotografuodavom-su to Centro Direktoriaus ir vaikuciu teveliu zinia.Labai graziu akimirku Metrasciui yra.
Atsakyti