Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų odos priežiūra

Tęsime diskusijas 4u.gif

user posted image

Sena tema

Swisso Logical geras, labai gerai sudrekina rankas. Tik kazkaip man kvapas nelabai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pro_race: 06 spalio 2009 - 20:59
TBS kanapių rankų kremas thumbup.gif
Atsakyti
Garnier intensive care nepatinka. nors rankos iki plovimo būna nesausos, bet padengia plėvele ir niekaip negali tada sušilt rankytės. pirma tūbelė patiko, bet laukiu nesulaukiu, kada pabaigsiu antrą. ir nebepirksiu daugiau schmoll.gif

o Eucerin kremas labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 10 06, 21:57)
Swisso Logical geras, labai gerai sudrekina rankas. Tik kazkaip man kvapas nelabai  g.gif


Man irgi šitas patiko. Dar geras NailTek'o "su atmintimi" kažkaip vadinasi 7days ar panašiai, jo poveikis atsinaujina kai sušlapini rankas.

O šiaip man labai patinka
šitas rusiškas, kainuoja iki 5 lt atrodo, bet labai skaniai kvepia ramunėlėm ir gerai drėkina, rankos tampa tikrai švelnios:
user posted image
ir dar šitas:
galit pažiūrėti čia

su rugiagėlių ekstraktu, kvepia šviežia žole man smile.gif, labai gerai įsigeria, minkština odą thumbup.gif ir kainuoja berods apie 3 lt.

dar man patiko Artdeko rankų kremas, irgi toks a la su atmintim, žiemai geras

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 08 spalio 2009 - 15:38
QUOTE(kastone @ 2009 10 08, 14:28)
Garnier intensive care nepatinka. nors rankos iki plovimo būna nesausos, bet padengia plėvele ir niekaip negali tada sušilt rankytės. pirma tūbelė patiko, bet laukiu nesulaukiu, kada pabaigsiu antrą. ir nebepirksiu daugiau  schmoll.gif

o Eucerin kremas labai patiko  4u.gif


Eucerin man ir labai patinka, gerai drekina rankytes smile.gif
Atsakyti
kokius ranku kremus,losjonus naudojate? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Inutis @ 2010 01 19, 00:26)
kokius ranku kremus,losjonus naudojate? drinks_cheers.gif




su taukmedziu thumbup.gif
Atsakyti
Tirpalą "Švelniosios rankelės" ir dar rankų kremą. Tirpalas padeda užgydyti įdrėskimus, o kremas tik pamaitina ir drėkina odą.
Atsakyti
parekomenduokit ka nors itin sausom rankom. Pas mama problema, net itruksta oda kartais. Kazi kas padetu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pro_race: 06 vasario 2010 - 17:22
QUOTE(d-krall @ 2010 01 19, 23:06)
Tirpalą "Švelniosios rankelės"


Turiu šitą ir aš, patinka smile.gif tik kažkada pusė išbėgo, kai rankinėje nešiuojaus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sakykit, gal kas galetu patarti del parafino voneles?
Prisiskaiciau kad labai gerai rankom, tai nusipirkau vaistineje granuliu, islydziau , bet labai karsta - negaliu ranku imerkti, o virsuj jis jau kieteja, nieko nesuprantu... Ka darau ne taip?
Nezinojau ko paklausti, tai galvoju gal cia kas zinos 4u.gif
rolleyes.gif
Atsakyti
Labai nusivyliau Artdeco ranku kauke unsure.gif
user posted image
Uzsitepi ja gausiai vakare ant issausejusiu ranku, uzsidedi pirstinaites, nueini miegot, o ryte situacija nei kiek nepagerejus verysad.gif Nevykes pirkinys visiskai, pinigai isleisti suniui ant uodegos!...
Gal kuri gali parekomenduoti gera ranku kauke? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jazira @ 2009 10 08, 15:31)
Man irgi šitas patiko. Dar geras NailTek'o "su atmintimi" kažkaip vadinasi 7days ar panašiai, jo poveikis atsinaujina kai sušlapini rankas.


Kaip tik dabar toki NailTek naudoju. Jis vadinas Advanced Hydrating cream. Suslapinus rankas, kremo poveikis atsinaujina. Daug kam nepatinka, kad nuo jo rankos gan slidzios pasidaro, tartum plevele kazkokia padengtos. Man tai diskomforto nesukelia, svarbu veikia neblogai ax.gif
user posted image

QUOTE(*Bounty* @ 2010 03 03, 15:37)
Sakykit, gal kas galetu patarti del parafino voneles?
Prisiskaiciau kad labai gerai rankom, tai nusipirkau vaistineje granuliu, islydziau , bet labai karsta - negaliu ranku imerkti, o virsuj jis jau kieteja, nieko nesuprantu... Ka darau ne taip? 
Nezinojau ko paklausti, tai galvoju gal cia kas zinos    4u.gif
rolleyes.gif

Kiek teko darytis tokia procedura grozio salonuose, tai tas parafinas buna specialioje voneleje, maloniai siltas, ne karstas tikrai. Gal pameginkit inda su karstu parafinu istatyt i didesni inda su siltu vandeniu, kad taip greit nestingtu? g.gif Tiesa pries parafino vonele rankas patartina nusipylinguoti ir pasitept kremu, tik tada merkti i parafina. Sita procedura tikrai efektyvi 4u.gif
Atsakyti