Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ištverti vyro neištikimybę?

Net nezinau nuo ko pradeti pasakoti, nes sirdy taip sunku visa tai pakelti... Sedziu ir verkiu beprotiskai, neturiu kam pasiguosti, neturiu kam pasipasakoti, jauciuosi tokia vienisa, isduota, niekam nereikalinga... Lovytej guli maza 2 men. mergyte ir verkia...
Su vyru pradraugavome 5 metus, santykiai buvo nepriekaistingi, niekados nesipykome, prisiekinejome amzina ir beprotiska meile vienas kitam. Dar po 2 metu susituokeme, as buvau garantuota uz ji, uz save, uz mus, kad busime laimingi visa gyvenima, niekados tuo neabejojau. Metus laiko planavome kudikeli, kol pries 2 men. gime dukryte. 1 men. vyras beprotiskai dziaugesi dukryte, mylavo ja, nesiojo nuolat, net tevai negaledavo paimti, nes nuolatos rupinosi vyras ja. Stengesi ir kad man butu gerai, rupinosi mano sveikata, zodziu padejo kuo galejo. Po men. jis turejo gristi i uzsieny, kur turejo darba, mes dar likome Lietuvoje sustripreti ir tada planavome gristi irgi. Kelioneje vyras paveze pakeleive ir tai buvo klaida. Merga uzlipo ant jo vos tik nuvaziavus iki galo, o jis tam neatsispyre. Po to seke ju menesis bendravimo sms ir skype. O kai grizome pas ji, pamaciau visiskai kitoki svetima zmogu, kurio nebeatpazistu. Vyras pareiske, kad jam gera su ja, kad nzn ar ka nors dar jaucia man. O as nesuvokiu, kaip gali jausmai isnykti per men. nebuvimo kartu? Jis viska pasiryzes mesti, nubraukti 7 draugystes metus, galu gale 2 men. mergyte taip ilgai laukta taip pat nebeidomi. As nesuvokiu kaip kazkokia mergse sugebejo susukti galva, kad viska istrinti vardan jos?
Gyvenu dabar dar su juo, vis dar tikiuosi naiviai, kad jis atsipeikes vardan mergytes, kad pabaigs santykius su ja ir bus su mumis? Bet kaip yra skaudu matyti, kaip jie vis dar susirasineja sms, skype, nuo manes viska slepia, tarytum buciau nereikalinga ir pasaline. O as sedziu namie su vaiku ir verkiu.
Kaip man elgtis nebezinau? As ji vis dar labai myliu ir nzn kaip galesiu gyventi be jo?
Atsakyti
Vargsiuke 4u.gif ...nenumesk tik i sali dukrytes . 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EZUIKA @ 2009 10 07, 17:06)
Kelioneje vyras paveze pakeleive ir tai buvo klaida. Merga uzlipo ant jo vos tik nuvaziavus iki galo, o jis tam neatsispyre. Po to seke ju menesis bendravimo sms ir skype.


Cia jis jums taip papasakojo?? nezinau kodel man atrodo kad ta merga jau anksciau lipo ant jo g.gif
ar taip ar kitaip aisku skaudu jums..
neisivaizduoju kaip zmogus gali pasikeisti del naujos pices (atsiprasau) taip staiga...nieko neapgalvojes...keista man ir tiek..
zinau kad prievarta jus nieko nesusigrazinsite tik..o jus dabar irgi uzsienyje taip?? pas ji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paradoksualė: 07 spalio 2009 - 16:18
Ir as taip pamaniau ,kad nelabai jau ir imamos pakeleives nuo gatves, vaziuoti i uzsieni ...
Atsakyti
Vargsas vyras,uzsikore,isprievartavo ir dar priverte su ta moterim bendrauti.Autore,nebukit naivi,vyras pats ta kose ir uzvire.Zinoma,jums galbut norisi pateisinti savo vyra,nes jus ji mylite,jis yra jusu dziaugsmelio tetis.Pirmiausia manau,kad jum reikia visa demesi kolkas skirti mergytei,visu antra,jusu hormonai po gimdymo siaucia.Su laiku viska susideliosite i vietas ir pati nuspresite,kas jums ir jusu dukriukui yra geriausia 4u.gif
Atsakyti
100% kad ta merga jis turejo, kai reikejo isvaziuoti pasieme kartu, gal as neteisi, bet kitaip negalejo buti, kad pakeliui paeme kaskokia galbut plastake ir jau vsio ysimylejo.
Pakalbekit su vyru ka jis toliau galvoja, nesigrauzkite ir geriau savimi ir savo mergyte pasirupinkit, sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikute72: 07 spalio 2009 - 17:26
Prievarta mielas nebusi... schmoll.gif Gal cia 7metu santykiu krize?Pasi...su nauja merga,ji virpa nuo jo,o jusu santykiuos seniai tas pamirsta,jus po gimdymo dar isvis negalite myletis,o jei ir galite,tai ne taip,kaip pries nestuma.kalbate vis apie kudiki,pamirsote,kad esate ir moteris,zmona,ne tik mama...
na cia tik mano pamastymai g.gif
o beje,kaip elgiasi su vaiku?na negi nepaima,nepanesioja,net neziuri i ta puse,kad sakote dukryte nebeidomi jam?
Atsakyti
QUOTE(EZUIKA @ 2009 10 07, 17:06)
Net nezinau nuo ko pradeti pasakoti, nes sirdy taip sunku visa tai pakelti... Sedziu ir verkiu beprotiskai, neturiu kam pasiguosti, neturiu kam pasipasakoti, jauciuosi tokia vienisa, isduota, niekam nereikalinga... Lovytej guli maza 2 men. mergyte ir verkia...
Su vyru pradraugavome 5 metus, santykiai buvo nepriekaistingi, niekados nesipykome, prisiekinejome amzina ir beprotiska meile vienas kitam. Dar po 2 metu susituokeme, as buvau garantuota uz ji, uz save, uz mus, kad busime laimingi visa gyvenima, niekados tuo neabejojau. Metus laiko planavome kudikeli, kol pries 2 men. gime dukryte. 1 men. vyras beprotiskai dziaugesi dukryte, mylavo ja, nesiojo nuolat, net tevai negaledavo paimti, nes nuolatos rupinosi vyras ja. Stengesi ir kad man butu gerai, rupinosi mano sveikata, zodziu padejo kuo galejo. Po men. jis turejo gristi i uzsieny, kur turejo darba, mes dar likome Lietuvoje sustripreti ir tada planavome gristi irgi. Kelioneje vyras paveze pakeleive ir tai buvo klaida. Merga uzlipo ant jo vos tik nuvaziavus iki galo, o jis tam neatsispyre. Po to seke ju menesis bendravimo sms ir skype. O kai grizome pas ji, pamaciau visiskai kitoki svetima zmogu, kurio nebeatpazistu. Vyras pareiske, kad jam gera su ja, kad nzn ar ka nors dar jaucia man. O as nesuvokiu, kaip gali jausmai isnykti per men. nebuvimo kartu? Jis viska pasiryzes mesti, nubraukti 7 draugystes metus, galu gale 2 men. mergyte taip ilgai laukta taip pat nebeidomi. As nesuvokiu kaip kazkokia mergse sugebejo susukti galva, kad viska istrinti vardan jos?
Gyvenu dabar dar su juo, vis dar tikiuosi naiviai, kad jis atsipeikes vardan mergytes, kad pabaigs santykius su ja ir bus su mumis? Bet kaip yra skaudu matyti, kaip jie vis dar susirasineja sms, skype, nuo manes viska slepia, tarytum buciau nereikalinga ir pasaline. O as sedziu namie su vaiku ir verkiu.
Kaip man elgtis nebezinau? As ji vis dar labai myliu ir nzn kaip galesiu gyventi be jo?

Puikiai suprantu, kaip jautiesi. Ir aš dabar išgyvenu tą patį, tik mano skausmas jau tęsiasi du mėnesius nuo to, kai sužinojau, jog vyras turi kitą, be kurios(kaip jis teigia) negali gyventi. Aš per tą laiką tiek priverkiau, kad jis mano ašarose išsimaudyti galėtų ( o kur dar dešimtmetės dukrytės ašaros, juk ji jau daug ką supranta)Aš irgi stengiuosi kaip įmanydama, kad išsaugočiau šeimą, bet suvokiu, kad mano vienos pastangų gali neužtekti. Nors jis sako, kad tarp jų viskas baigta, bet ir kartu su mumis nemato ateities. Tačiau mane palaiko tikėjimas ir vaikai(kurie jam paskutiniu metu ,deja, taip pat mažai rūpi, nors anksčiau buvo kitaip). Taigi ir tau linkiu tvirtybės ir tikėjimo, žinok, kad Dievas siunčia išbandymus tik tvirtiems žmonėms -mes ir pasistenkime būti tokios.ir tikėkime, kad paklydusios mūsų vyrų sielos, atšalusios širdys pasveiks, ir jie suvoks savo klaidas. Tik ar tada nebus per vėlu?..ar tada mes pačios benorėsime būti su jais?..Tikiuosi, kiek nors paguodžiau rolleyes.gif
Atsakyti
Labai skaudu kai taip daro mylimas vyras. Tau galiu palinkėti didelės didelės stiprybės, nes tikrai tau jos prireiks 4u.gif Laikykis mergaite 4u.gif
Atsakyti
"Cia jis jums taip papasakojo?? nezinau kodel man atrodo kad ta merga jau anksciau lipo ant jo "




tai jeigu turejo anksciau, kodel tik dabar nebenori nei jos nei dukrytes?
Spresk, kas Jums abiems geriausia, o ji siusk po velniu. Kai atsipeikes bus per velu. Uzjauciu. Labai nemaloni situacija. Taciau nustok gaileti jo ir saves, zvelk i ateity, ka reikia spresti nedelsiant. Tikiu, kad pasirinksi teisingai, linkiu stiprybes. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *YSL*: 07 spalio 2009 - 20:04
QUOTE(*YSL* @ 2009 10 07, 21:01)

tai jeigu turejo anksciau, kodel tik dabar nebenori nei jos nei dukrytes?



a ka as zinau biggrin.gif tu vyrisku poelgiu logiskai niekada nepaaiskinsi... doh.gif tiesiog jei ta moteris ilgiau buvo jo gyvenime,tada jo pasirinkimas suprantamesnis,nei tas kad,kazkokia gatvine pasigaves karta seima paaukoja vardan suliepsnojusios aistros doh.gif ..debilizmas...
Atsakyti
Skaudu...bet dėl vaiko tikrai neverta aukotis ir gyventi, vaikai negali būti priežastimi būti pačiai nelaiminga ir nemylima, negerbiama.. jei mama nelaiminga, vaikas ir bus nelaimingas. Esate reikalinga dukrai, ji dabar auga, ieško bendravimo, jo reikės kas dieną vis daugiau, o ašaros..jos su laiku išdžius, skausmas sumažės, pasidarysite bukesnė jo poelgiams. Taip bus tik geriau jums abiems su dukra.
Linkiu jums stiprybės. Neabejoju, kad sutiksite dar savo žmogų.
P.S. žinau, kad kalbėti yra lengviau nei padaryti, bet auka gimdo budelį, nebūkite auka, kad jūsų nenubaustų..

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti