Įkraunama...
Įkraunama...

Veide matosi neišsimiegojimas

Turbūt netik aš, bet ir daugelis turi tokią problemą, jog neišsimiegojus ar po kokio streso, didelio nuovargio veide viskas matosi - pajuodę paakiai, išbalęs veidas.Nu viskas pasireiškia, kas tik blogiausia.
Pasiūlykit kokius būdus, kaip tai paslėpti, kaip KAUKĖS ar kokios procedūros su LEDUKAIS ar kažkas panašaus.Kad VEIDAS ATSIGAUTŲ :]
Atsakyti
Amžina problema verysad.gif Laukiu kol paugės vaikučiai, bet kol kas miego didelis trūkumas unsure.gif Man labiausiai patiko ir padėjo kaukė persikas, medus ir grietinė 15 min. Rezultatas matosi iškarto thumbup.gif Vyras ir pastebėjo, kad veidas nušvito tiesiog.
Atsakyti
o man padeda prausimasis saltu vandeniu ir ledukai.. zydrojo molio kaukes...

Aisku dar skysta pudra, kuri suligina veido spalva, maskuoklis (jei juo reikia), ruzas ant skruostu, seseliai, tusas ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
Aktuali problema. Mazas vaikas+dienines magistranturos studijos+saules trukumas ir t.t.- palieka zyme veide- daznokai pazvelgus i veidrodi matau save tiesiog "senstelejusia" unsure.gif
Vasara naudojau ledukus- na kuriam laiki oda "pasviezeja" , ledukai gerai isblasko miegus.
O siaip geras miegas geriausias vaistas. Tik labai jau retai gaunamas blush2.gif
Atsakyti
Dar ir kaip matosi...vien is paraudusiu akiu..Issimiegojusi as sau zymiai grazesne..
Atsakyti
jo,cia daugelio mamyciu problema
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 10 08, 14:08)
jo,cia daugelio mamyciu problema



Ir ne tik mamyciu 4u.gif man ir dazna problema..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 08 spalio 2009 - 13:39
Dėl išsimiegojimo suprantu, tačiau neturiu galimybės gerai išsimiegot apart savaitgalių.Domina natūralūs būdai, apie kosmetiką nešneku :]
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 10 08, 11:40)
o man padeda prausimasis saltu vandeniu ir ledukai.. zydrojo molio kaukes...

Aisku dar skysta pudra, kuri suligina veido spalva, maskuoklis (jei juo reikia), ruzas ant skruostu, seseliai, tusas ir t.t.  biggrin.gif

tai kosmetika viska gali, tik jos kasdien netepsi gi. O tuo labiau bunant namie ax.gif

Tiesa kai geriau alijosiaus sultis, tai jausdavausi super zvali, kazkaip net nesijausdavo bemiegiu naktu, o tuo paciu tada ir veide jokio nuovargio.
Atsakyti
4u.gif Del leduku: nepatartina jais prausti veida,per didelis sokas odai,geriau vandens srove is krano pakaitalioti,nuo drungnos iki pacios salciausios
Atsakyti
na bent jau as tai saltu vandeniu ilgai prausiu veida, kol kiek atsigaunu... ojei rezultatai netenkina, tai tenka imtis kosmetiniu priemoniu... siaip teko girdeti, kad jei buna patine paaikiai, tai gerai uzsidet agurkus palaikyti ant akiu, bet pati nebandziau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 10 08, 16:46)
tai kosmetika viska gali, tik jos kasdien netepsi gi. O tuo labiau bunant namie  ax.gif 


as cia biski off topic.. o kodel netepsi kosmetikos bunant namie? As butinai paryskinu bent akis juodu pestuku, seseliais ir tusu. nu negaliu ziuret i save be ju. (mano seimoj taip priimtina, tetis net pastebi, jei nepasidazius, sako, butina paryskinti bruozus - vyrai megsta grazias moteris) . o jei iseinu kur, tai stengiuos pudra ir skaistalus naudot, lupdazi. nu ir atrodau graziai. pakankamai naturaliai.

as tai jauciu sulauksiu neigiamu reakciju, todel geriau ignoruokit mano posta. pasisakiau ir vsio.. blush2.gif


dabar sedziu su zydruojo molio kauke (atseit tonizuojancia), tikiuosi ryte sulaukti stebuklu biggrin.gif
Atsakyti