Įkraunama...
Įkraunama...

Burokėliai

Sveikos mamytes! Man labai idomu nuo kada galima vaikiukam duoti burokeliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2005 10 14, 22:48)
Sveikos mamytes! Man labai idomu nuo kada galima vaikiukam duoti burokeliu?  g.gif

Nuo 8 mėn tai tikrai galima.Tik saikingai nes burokėliai turi laisvinantį poveikį. Ir paskui kako spalva tokia rausva būna nereikia išsigąsti blink.gif
Atsakyti
O kaip verdat burokėlius?
Aš pvz. išverdu keletą burokų. Paskui, keletą dienų, tų jau virtų burokų, įdedu į verdamą daržovienę. Nu bet tada jau išeina, kad nevisai šviežiai virtus burokėlius valgo g.gif
Atsakyti
Mūsų gydytoja patarė burokėlius duoti nuo 7 mėn. Iš pradžių reikia stebėti ar nealergizuoja.
Aš juos išverdu atskirai ir sutrynus smulkintuvu įmaišau į daržovių košytę. Valgom tokią raudoną košytę 2 kartus per savaitę smile.gif .
Atsakyti
smile.gif As tai darzoviene verdu garu puode . O burokeli susmulkinu plonais griezineliais,idedu kartu su mesos gabaliuku , kai vanduo uzverda , paverdu apie 15 min . ,o paskui sudedu likusias darzoves . Per 45 - 60 min. ,priklausomai nuo idetos mesos rusies . Tuo paciu isverda ir susmulkinti burokeliai .
Atsakyti
mes vis dar burokeliu neragavome blush2.gif reikes ryt pagaminti rolleyes.gif
Atsakyti
Burokų paragavom beveik 7 mėn. Vaikui labai patiko. Tiesiog į eilinę daržovienę įtarkavau siek tiek virto burokėlio.
Atsakyti
mes dar irgi neragavome rolleyes.gif
Atsakyti
Mes irgi dar neragavau, bet reiks duoti as ir pati juos labai megstu 4u.gif
Atsakyti
Mes jau ragavom burokelius nuo 5men blush2.gif daviau gal tik 2 kartus, nes su kitomis darzovemis kose skanesne blush2.gif
Atsakyti
Mes siandien pirma karta paragavom,ispradziu nelabai patiko,bet po to suvalge visa normike
Atsakyti
QUOTE(Jurgux @ 2006 03 05, 17:12)
Mes jau ragavom burokelius nuo 5men blush2.gif daviau gal tik 2 kartus, nes su kitomis darzovemis kose skanesne blush2.gif


Ir kaip nieko, kad taip anksti davei?
Atsakyti