Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

Is anksto dekoju uz ats:)

1. Kaip galima butu suzinoti, ar jau yra tam tikroje temoje atsakymas i mano klausima, nesiknisant ir nesiblaskant po visa foruma beieskant tos temos, kurioje pasisakiau. O gal kur nors galima paziureti, kokiose temose esu pasisakius, nes buna, kad pamirstu, kokioje temoje rasiau blush2.gif

2. Kur galima butu paziureti simboliu, esanciu prie temu pavadinimu, reiksme (pvz., klaustukas zaliame burbuliuke biggrin.gif )?

3. Kodel daznai buna taip, kad vietoj SM issoka uzrasas - server is unavailible? Esu cainikas:) kompuose.

4. Kodel paieskoje ivedus tam tikra zodi - ismeta daug temu, kurios neturi nieko bendro su mano ivestu zodziu?
Atsakyti
QUOTE
1. Kaip galima butu suzinoti, ar jau yra tam tikroje temoje atsakymas i mano klausima, nesiknisant ir nesiblaskant po visa foruma beieskant tos temos, kurioje pasisakiau. O gal kur nors galima paziureti, kokiose temose esu pasisakius, nes buna, kad pamirstu, kokioje temoje rasiau blush2.gif


Gali užsiprenumeruoti tau rūpimas temas. Atsidarai temą ir paspaudi ant "Sekti šią temą". Nusistatai kokiu dažniu tau siųstų pranešimus. Jei kas atsako, į el. paštą tau ateina pranešimas.

Jei norėsi nutraukt prenumeratą, reikes eit į "Mano nustatymai" -> prie Prenumeratos kairėj paspaudi "Peržiūrėti temas" ir uždėjus varneles, nutrauki.



QUOTE
2. Kur galima butu paziureti simboliu, esanciu prie temu pavadinimu, reiksme (pvz., klaustukas zaliame burbuliuke biggrin.gif )?


Kai kuri naują temą ar rašai atsakymą, gali pasirinkti piktogramą pati. Po žintės langu, pamatysi piktogramas. Pasirink vieną ir uždėk varnelę:

user posted image



QUOTE
3. Kodel daznai buna taip, kad vietoj SM issoka uzrasas - server is unavailible? Esu cainikas:) kompuose.


Tuo metu galėjo būti nulužusi SM blush2.gif Bet palaukusi kelias min tu ir vėl gali [prisijungt prie mūsų forumo wink.gif

QUOTE
4. Kodel paieskoje ivedus tam tikra zodi - ismeta daug temu, kurios neturi nieko bendro su mano ivestu zodziu?


Jei jau ieškai tam tikro žžodžio, pasistenk eiti į skyrelį, labiausiai susijusį su tuo žodžiu smile.gif Didesnė tikimybė, kad tau išmes reikalingas temas mirksiukas.gif

P.s. paieška gali daryt ir pačioj temoj, ne tik skyreliuose wink.gif Tada jau išrinks tau pačias žinutes su ieškomu žodžiu.
Atsakyti
Labas vakaras,
pasidariau lietuviškas raides,bet negaliu parašyt šauktukų,procentų,''etos'' raidės ir t.t... spaudžiau viską,nepasidaro schmoll.gif .Ir dar negaliu rašyt spalvotom raidėm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(URTINELIS @ 2008 06 18, 22:48)
Labas vakaras,
pasidariau lietuviškas raides,bet negaliu parašyt šauktukų,procentų,''etos'' raidės ir t.t... spaudžiau viską,nepasidaro  schmoll.gif .Ir dar negaliu rašyt spalvotom raidėm blush2.gif

Juos rasi klaviatūroje virš visų raidžių,kur yra skaičiai-pakeisk kalbą į anglų ir tada spausk shift ir norimą simbolį mirksiukas.gif O su spalvotom raidėm-tai pasižymėk norimą žodį ar sakinį ir spausk tokią spalvą,kokios nori. mirksiukas.gif Pvz.:spalva
Atsakyti
QUOTE(URTINELIS @ 2008 06 18, 22:48)
Labas vakaras,
pasidariau lietuviškas raides,bet negaliu parašyt šauktukų,procentų,''etos'' raidės ir t.t... spaudžiau viską,nepasidaro  schmoll.gif .Ir dar negaliu rašyt spalvotom raidėm blush2.gif

galima surinkti kodais simbolius, aš naudoju tokius:
@ - Alt 064 (čia suspaudi skaičius laikydamas Alt)
! - Alt 033
% - Alt 037
# - Alt 035
$ - Alt 036

kokių dar simbolių reikia?
Atsakyti
Gal padės mano seniau sukurta tema Spartieji klavišai wink.gif

QUOTE(maziule @ 2008 07 16, 14:49)
sveikos,
as gal nelabai i tema, bet niekaip nerandu kur buvo snekama apie dainas, ju parsisiuntima ir pan.  verysad.gif bandau ieskot paieskoj, bet nieko neranda, tik meta apie mazyliu daineles ir pan. blush2.gif , o as ieskau normaliu suaugusiems skirtu dainu dalinimasi ir pan. gal galetumet kuri padet surast, buciau labai dekinga  ax.gif


Kažkaip ne toj temoj ieškot atsakymo g.gif doh.gif Siūlau pasiieškot skyrelyje "Mamos kompiuteris" wink.gif

QUOTE(Nedulė @ 2008 07 17, 19:12)
gal kas galite man paaiškinti, kaip reikia įkelti nuotrauką, noriu parašyti skelbima su nuotrauka, bet niekaip nesigauna g.gif


Tam yra atskira tema "Kaip prisegti nuotrauką?".

Prieš klausiant pasinaudokit paieška!
Atsakyti
norejau pasiteirauti, jei visur skaitom iforumai tai kur galima uzduoti savo rupimus kalusimus, kad i juos butu atsakyta? g.gif
Atsakyti
o ką konkrečiai turite galvoje, ar apie "Konsultacijų centrą" kalbate, ar apie kažką kita?
Atsakyti
kadangi as naujoke turiu daug klausimu,pvz,kai prisijungiu kaip suzinuoti,ar yra siuo metu kas prisijunges? 4u.gif Toliau,ka reiskia ta raudona tulpe ?doh.gif Kol kas tiek.Padekite prasau!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2009 11 03, 20:16)
kadangi as naujoke turiu daug klausimu,pvz

Pirmiausia derėtų taisykles perskaityt wink.gif
QUOTE
kaip suzinuoti,ar yra siuo metu kas prisijunges?

Į šį klausimą jau atsakyta čia:
http://www.supermama...dex.php?act=idx ('eiti' iki apačios).
Atsakyti
ta tulpė reiskia jei raudona forumas neskaitytas ant jos paspaudus ji pasidaro mėlyną taip pažymima kad forumas skaitytas , na čia savo patogumui funksija smile.gif
Atsakyti
sveikos gal as ne i tema bet vaikas kazka paspaude ir visas sm mazom raidelem vos iziurimom. Kaip padidinti?
Atsakyti