Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų džiovintuvai

Tai as sugalvojau, kad man to daikto reikia....jau senai "seile varvinu" ...Ar jus bandete juo naudotis??? Man kelis kartus dare sukuosena - likau labai patenkinta, ir pati esu dariusi siuo fenu - tikrai graziai gaunasi...Pasidalinkite patirtimi- koki turite, kokios funkcijos reikalingiausios???
Atsakyti
as turiu toki daikta " MIRAGE soft and cool" ir esu laaaaaaaabai patenkinta clap.gif clap.gif clap.gif Jame yra du greiciai ir toks atsaldymo mygtukas, nors jis nelabai pastebimai veikia huh.gif , o siaip tai tikrai geras daiktas thumbup.gif
Atsakyti
ir as turiu ta daikta... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif esu garbane tai labai gerai... turejau net kelis visi jie veikia begveik vienodai..taip , kad jeigu pirksi pirk sau ikandama , o ne pati brangiausia...kartais brangiausias nereiskia , kad jis geriausias...
Atsakyti
KAS CIA PER APARATAS, kiek zinau, tai toks antgalis kuris dedasi prie feno g.gif
Atsakyti
QUOTE (babarskas @ 2004 09 02, 17:48)
KAS CIA PER APARATAS, kiek zinau, tai toks antgalis kuris dedasi prie feno g.gif

tas antgalis su strypukais- garbanom daryti....atrodo smulkiai sutarsytos garbaneles, man grazu...
Atsakyti
as turiu. tiksliau buvo prie mano feno. labai geras daiktas. ir nebrangus. as pirkau scarlet fena uz 39lt ir difuzorius buvo. tai kai reikia pati pasidarau shukuosena thumbup.gif
Atsakyti
Hmmm, ir man paidare idomu g.gif
Bet jauciu difuzorius tinka tik toms kuriu plaukai linke suktis, nes mano tai visai tiesus, labai nepaslankus sukimui. Ir pakankamai ilgi, tai irgi jauciu netiks, cia jauciu geriau pas ka trumpesni plaukai? ane?
Atsakyti
QUOTE (Ingute @ 2004 09 04, 12:01)
Hmmm, ir man paidare idomu g.gif
Bet jauciu difuzorius tinka tik toms kuriu plaukai linke suktis, nes mano tai visai tiesus, labai nepaslankus sukimui. Ir pakankamai ilgi, tai irgi jauciu netiks, cia jauciu geriau pas ka trumpesni plaukai? ane?

patikek, ir tau susukciau, tik reiktu tam tikru putu plaukams- jos butent ir skirtos difuzoriams, yra labai labai stiprios fiksacijos.....
Atsakyti
QUOTE (Ingute @ 2004 09 04, 15:01)
nes mano tai visai tiesus, labai nepaslankus sukimui.

ingute,tavo plaukai tikrai nera tiesus... na nesakau,kad garbanoti,bet labai graziai banguojasi... bet jei jie nepaslankus sukimuisi,tai nezinau ar tau tiks...
Atsakyti
As taip pat ji turiu, taciau beveik nesinaudiju, ne.......nemoku sad.gif Mano plaukai tiesus ir ilgi, o kai bandau ka nors daryti, tai nieko gero neiseina. Baigiasi tuo, kad einu plaut galvos unsure.gif
Atsakyti
nezhinau ka darychiau be to difuzoriaus. pas mane irgi kazkox paprastas fenas uzh 30lt, visi jie vienodai suka, nesvarbu kaina. tik va, ko dar norechiau, tai to cool - tinkamai juo naudojantis jis labai gerai fixuoja.

kirpeja sake, kad mano mamos vieninteliai plaukai ant kuriu neymanoma padaryti garbanu - trumpi, stori, tiesus. tixliau, ymanoma, bet trumpai laikysis. kai plaukas storas ir sunkus, jis greichau atsitiesia. o shiaip sugarbanoja visus plaukus, tik vieniems mazhiau putu reikia, kitiems daugiau. ir nebutinai stiprios fixacijos - ash ka nors dedu tik todel, kad nesipustu plaukai, susibanduoja jie bet kokiu atveju.

va ka dar atsiminiau - pasizhiurek su trumpesniais tais dygliais. pas mane labai ilgi, tai sunku virshugalvy nuo pat galvos subanguoti. jei nori smulkiu garbanu - tu sheriuku turi buti kuo daugiau. jei tik shiaip bangu - mazhiau ir storesniu, tada ne taip gerai ishskiria.
Atsakyti
o tai kaip dabar man ta difuzoriu prie savo feno prisitaikyti, ar bus toks pirkti? a cia tik kartu su fenu parsiduoda. pas mane stori ir tiesus plaukai, bet vis tiek noriu pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti