Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Miegantys mažyliai" III dalis

user posted image
Atsakyti
ojeii,trečia tema bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽuvelėNEauksinė @ 2009 10 13, 14:30)
ojeii,trečia tema bigsmile.gif  4u.gif

nenustebsiu kad ir ketvirta bus...
tiek daug nuotraukų, kad taip ir turi būti tongue.gif
su 100 turim 1 temą, o čia 500 foto wink.gif
Atsakyti
3 psl. dalyvių, tai ir trečia tema priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2009 10 12, 21:02)
Mamoms kantrybės neužtenka visus 500 nuotraukų peržiūrėt smile.gif Akis issinarinti galima kiekvieną nagrinėjant. Gerai, kai per kelias dienas vis tikrini, tikrini ir  atsirenki. O ką daryt pirmąkart užklydus  blink.gif Akyse raibsta foto gausybė. Tad pasiseka toms, kurių mažyliai neatsiduria trečio puslapio gale smile.gif

Aš tai jums pavydžiu, kad tiek laiko turit, kad net visas peržiūrit (nors ir ne iš karto). smile.gif Man kažkaip net neišdidinus jau matosi, kad nuotrauka turi kažką daugiau nei tik paprasta buitinį vaizdą... Išsididinau max 10 proc. nuotraukų... ax.gif

O dėl Laurutės tai gaila, nemaniau, kad tai jos mamos darbas, maniau, kad lietuvių fotomenininko kokio.... O čia net US gyvenančios autorės darbas. Tikiuosi, kad mama užsieny gyvena ir susimokėjo tuos 125-250 USD... biggrin.gif Bala nematė su tuo leidimu publikuoti, jei tik už sesiją susimokėjus ir gali įrodyti, kad tai jos gražuolė. smile.gif

Beje, ten tos jos nuotraukos be galo gražios VISOS be išimties... Aikčiojau, kai žiūrėjau, net nuotaika pakilo. Va čia tai menas... bigsmile.gif Priverčia ne tik nusišypsoti, bet nuoširdžiai žavėtis, sukelia tiesiog pačius šilčiausius jausmus wub.gif
Papildyta:
Beje, jokia nuotrauka nebus trečio puslapio gale nuolat, juk jau ne kartą minėta, kad vyksta rotacija, nuolat keičiamos nuotraukų pozicijos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 10 13, 15:16)
Aš tai jums pavydžiu, kad tiek laiko turit, kad net visas peržiūrit (nors ir ne iš karto). smile.gif  Man kažkaip net neišdidinus jau matosi, kad nuotrauka turi kažką daugiau nei tik paprasta buitinį vaizdą... Išsididinau max 10 proc. nuotraukų...  ax.gif

O dėl Laurutės tai gaila, nemaniau, kad tai jos mamos darbas, maniau, kad lietuvių fotomenininko kokio.... O čia net US gyvenančios autorės darbas. Tikiuosi, kad mama užsieny gyvena ir susimokėjo tuos 125-250 USD...  biggrin.gif Bala nematė su tuo leidimu publikuoti, jei tik už sesiją susimokėjus ir gali įrodyti, kad tai jos gražuolė. smile.gif

viskam pritariu drinks_cheers.gif
labai laukiam laurutės mamos ax.gif
Atsakyti
Balte, aš kone visas foto mačiau išsidinus.
nes įprastai jau prasidėjus konkursui jį nuolat stebiu. ir išdidinu visas naujai aptvirtintas foto.
kai tai daroma palaipsniui neatrodo toks jau darbas, kaip visas 500 peržiūrėt iškart.
Atsakyti
Kai tik prasidejo balsavimas buvo 504 nuotrauku,o dabar 495 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 10 13, 16:59)
Kai tik prasidejo balsavimas buvo 504 nuotrauku,o dabar 495 blink.gif

taip, 6 pašalintos dėl nusižengimų, kitos - asmeniškai prašant wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 10 13, 17:01)
taip, 6 pašalintos dėl nusižengimų, kitos - asmeniškai prašant wink.gif
4u.gif tai iki 25 d bus dar maziau verysad.gif
Atsakyti
o kur jus cia ziurit sitas foto, nu niekur nerandu, padekit ka surast biggrin.gif ziopla esu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke @ 2009 10 13, 18:46)
o kur jus cia ziurit sitas foto, nu niekur nerandu, padekit ka surast  biggrin.gif ziopla esu  blush2.gif

dabartinis čia http://www.supermama...c...ew&conid=98

o šiaip viršuje kampe, kur tavo AŽ rasi visus fotokonkursus wink.gif
Atsakyti